Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 25 қаңтардағы № 15 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 25 қаңтарда № 6453-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облысы әкімдігінің
2024 жылғы 25 қаңтардағы
№ 15 қаулысына қосымша
Облыс әкімдігінің кейбір жойылған қаулылардың тізбесі
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 47 "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3604 болып тіркелген).
2. Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 260 "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 47 "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4723 болып тіркелген).
3. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 15 қазандағы № 231 "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 47 "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5216 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Туркестанской области от 25 января 2024 года № 15. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 25 января 2024 года № 6453-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 25 января 2024 года № 15
Перечень некоторых утративших силу постановлений акимата области
1. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 47 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3604).
2. Постановление акимата Туркестанской области от 6 сентября 2018 года № 260 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 47 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4723).
3. Постановление акимата Туркестанской области от 15 октября 2019 года № 231 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 47 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5216).