Түркістан қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 188 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 5 сәуірде № 6511-13 болып тiркелдi
"Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 19 бабының 2-1 тармағына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесі мөлшерде белгіленсін:
1) электрондық жол жүру картасы немесе электрондық төлемнің қосымша қызметтері арқылы қолма-қол ақшасыз жол ақысын төлеу кезінде – 70 (жетпіс) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 100 (жүз) теңге.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Түркістан қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №1894 "Түркістан қаласында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5341 тіркелген);
2) Түркістан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 02 желтоқсандағы №1863 "Түркістан қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №1894 "Түркістан қаласында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5926 тіркелген).
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Турашбеков

Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях на территории города Туркестан
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 4 апреля 2024 года № 188. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 5 апреля 2024 года № 6511-13
В соответствии с пунктом 2-1 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях на территории города Туркестан в следующих размерах:
1) при безналичной оплате проезда посредством электронной проездной карты либо дополнительными сервисами электронной оплаты – 70 (семьдесят) тенге;
2) при оплате проезда наличными деньгами – 100 (сто) тенге.
2. Признать утратившими силу:
1) Постановление акимата города Туркестан от 26 декабря 2019 года №1894 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении по городу Туркестан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5341);
2) Постановление акимата города Туркестан от 02 декабря 2020 года №1863 "О внесении изменения в постановление акимата города Туркестан "от 26 декабря 2019 года №1894 Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении по городу Туркестан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5926).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Турашбеков