Казталов ауданында 2024 жылы бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 16-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 7355-07 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов ауданында 2024 жылы бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезенде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 (төрт) пайыздан 3 (үш) пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев

О понижении размера ставки налогов в 2024 году при применении специального налогового режима розничного налога в Казталовском районе
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2024 года № 16-1. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 29 марта 2024 года № 7355-07
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить в 2024 году размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источниика выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Казталовском районе с 4 (четырех) процентов на 3 (три) процента по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Председатель маслихата С. Мулдашев