Жамбыл облыстық мәслихаты мен Жамбыл облысы әкімінің 1997 жылы 28 наурыздағы "облыс поселкелері, ауылдары, селолары мен ауылдық селолық округтерінің әкімшілік-аумақтық құрылымын ретке келтіру туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 1997 жылғы 26 желтоқсандағы шешімі. Жамбыл облысының Әділет басқармасында 1998 жылғы 18 қарашада N 2 тіркелді.
Облыс әкімінің шешіміне сәйкес, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 9,10 және 11 баптарын басшылыққа ала отырып облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Байзақ ауданының Жаңатұрмыс ауылдық (селолық) округі сақталсын.
Облыстық мәслихат хатшысы
Облыстық мәслихат сессиясының төрайымы

О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата и Акима Жамбылской области от 28 марта 1997 года "Об упорядочении административно-территориального устройства поселков, аулов (сел) и аульных (сельских) округов области"
Решение Жамблыского областного Маслихата от 26 декабря 1997 года зарегистрировано управлением юстиции Жамбылской области 18.11.1998 г.за № 2
В соответствии с решением Акима области, руководствуясь статьями 9, 10, 11 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
Сохранить Жанатурмысский аульный сельский (округ) Байзакского района.
Председатель сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата