Алматы облысының Сарқан, Ақсу және Алакөл аудандары аумақтарын өзгерту туралы
Алматы облысының мәслихатының 1998 жылғы 14 мамырдағы N 5-169 және Алматы облысы әкімінің 1998 жылғы 17 сәуiрдегі N 20-156 бірлескен шешімі. Алматы облысының Әділет басқармасында 1998 жылы 13 шілдеде N 15 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдары туралы" Заңындағы 40-баптың 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Сарқан ауданы әкiмiнiң Ақсу мен Алакөл аудандары жерлерiнiң бөлiгiн Сарқан ауданына беру туралы өтiнiш хатына сай Алматы облысының әкiмi мен Алматы облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалпы көлемi 1423764,0 га шекараларындағы жер учаскелерi, соның iшiнде Ақсу ауданының жерiнен 97510,0 га Алакөл ауданының жерiнен 1326254 га жер қоса берiлген жоспарлы материалға сай Сарқан ауданына өткiзiлiп берiлсiн.
2. Сарқан, Ақсу және Алакөл аудандарының әкiмдерi тиiстi жер пайдаланушылардың жердi есепке алу мәлiметтерiне өзгертулер енгiзсiн.
Алматы облысы әкiмi
Облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы

О территориальном изменении Саркандского, Аксуского и Алакульского районов Алматинской области
Решение Акима Алматинской области от 14 мая 1998 г. N 5-169 и Алматинского областного маслихата от 17 апреля 1998 г. N 20-156. Зарегистрировано управлением юстиции 13 июля 1998 г. за N 15
В соответствии со статьей 40 пункт 1 Закона Республики Казахстан "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан", согласно Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и ходатайством акима Саркандского района о передаче части земель Аксуского и Алакульского района в Саркандский, Аким Алматинской области и Алматинский областной маслихат решили:
1. Передать в Саркандский район земельные участки, общей площадью 1423764,0 га, в том числе из земель Аксуского района 97510 га, из земель Алакульского района 1326254 га в границах, согласно прилагаемого планового материала.
2. Акимам Саркандского, Аксуского и Алакульского районов внести изменения в земельно-учетные данные затрагиваемых землепользователей.
Аким Алматинской
области                                    З. Нуркадилов
Председатель сессии
областного маслихата                       Ж. Балтабеков