Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 292 бұйрығына N 3 өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 1999 жылғы 12 қазан N 556 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 11 ақпандағы N 960 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 11 қарашадағы N 480 бұйрығымен. (Бұйрықтан үзіндіні төменнен қараңыз.)
Ескерту: ҚР Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 11 қарашадағы N 480
бұйрығы мен күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесінен
үзінді:
"Мемлекеттік тапсырыс шеңберінде орындалатын республикалық және
жергілікті бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру ережесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 қарашадағы N 1675
P001675_
қаулысына сәйкес Бұйырамын:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын...
Министр
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 292 бұйрығына N 3 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы қазандағы N 556 бұйрығы V990960_ . ______________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қарашадағы N 4153 U984153_ Жарлығымен бекiтiлген "Халық денсаулығы" бағдарламасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "2000 жылға ақпараттық технологияларға сәйкес проблемаларды шешудiң кейбiр мәселелерi туралы" 1999 жылғы 13 мамырдағы N 572 P990572_ , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 P991334_ қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы", 1999 жылғы 4 тамыздағы N 1103 P991103_ қаулыларына сәйкес және Атырау облысы Әкiмiнiң 1999 жылғы 23 наурыздағы "Қалалар мен аудандар әкiмдерi аппараттарының құрылымы, дербес атқару органдарының тiзбесi және қызметкерлердiң жалпы санының лимитi, қызмет бабындағы жеңiл автомобильдердiң саны туралы" N 29 және, Қызылорда қаласы Әкiмiнiң 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Қызылорда қаласында сағатына 150 жолаушылар өткiзе алатын аэровокзал үйiнiң құрылысы туралы" N 314 шешiмдерiн назарға ала отырып
Бұйырамын:
1. "Мемлекеттiк тапсырысты республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң есебiнен қаржыландырудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 292 V990811_ бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген мемлекеттiк тапсырысты республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң есебiнен қаржыландырудың ережесiне:

О внесении изменений и дополнений N 3 в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 292
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 октября 1999 года N 556 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 ноября 1999г. за N 960. Утратил силу - приказом Министерства финансов РК от 11 ноября 2000г. N 480 (Извлечение из текста приказа см. ниже)
Извлечение из приказа Министерства финансов РК от 11.11.00г. N 480
"В соответствии с постановлением Правительства РК от 6 ноября 2000 года N 1675 "Об утверждении Правил финансирования республиканских и местных бюджетных программ, выполняемых в рамках государственного заказа", приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню ...
Министр
4. Приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 12 октября 1999 года N 556 "О внесении изменений и дополнений N 3 в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 292" ..." -----------------------------------
В соответствии с Государственной программой U984153_ "Здоровье народа", утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 4153, постановлениями Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 572 P990572_ "О некоторых вопросах решения проблемы соответствия информационных технологий 2000 году", от 4 августа 1999 года N 1103 P991103_ "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334 P981334_ ", и принимая во внимание решения Акима Атырауской области от 23 марта 1999 года N 29 "О структуре аппаратов акимов города и районов, перечне самостоятельных исполнительных органов и лимитах общей численности работников, количества служебных легковых автомобилей" и Акима города Кызылорды от 23 июля N 314 "О строительстве здания аэровокзала пропускной способностью 150 пассажиров в час в г.Кызылорде" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 292 V990811_ "Об утверждении Правил финансирования государственного заказа за счет республиканского и местных бюджетов" следующие изменение и дополнения:
в Правилах финансирования государственного заказа за счет республиканского и местных бюджетов, утвержденных указанным приказом:

1) Көрсетiлген Ережесiнiң N 1 қосымшасына:
мына жолдарға:
"4.5. 104. 10. 30 Мемлекеттiк функцияларды орындауға арналған
кадрларды қайта даярлау, 2 топ (1 студенттiң оқуына арналған шығыстар)
4.5. 204.10.5 Аппарат кадрларын қайта даярлау, 2 топ (1 студенттiң
оқуына арналған шығыстар)
4.5.212. 10. 5 Аппарат кадрларын қайта даярлау, 2 топ (1
студенттің оқуына арналған шығыстар)
4.5.212.10. 6. Мемлекеттiк мекемелер кадрларын қайта даярлау,
2 топ (1 студенттiң оқуына арналған шығыстар)
4.5.213. 10. 6. Мемлекеттiк мекемелер кадрларын қайта даярлау,
2 топ (1 студенттiң оқуына арналған шығыстар)
4.5.217.10.5 Аппарат кадрларын қайта даярлау, 2 топ (1 студенттiң
оқуына арналған шығыстар
4.5.219.10.5 Аппарат кадрларын қайта даярлау, 2 топ (1 студенттің
оқуына арналған шығыстар
4.5.221.10.5 Аппарат кадрларын қайта даярлау, 2 топ (1 студенттің
оқуына арналған шығыстар
4.5.219.10.5 Аппарат кадрларын қайта даярлау, 2 топ (1 студенттiң
оқуына арналған шығыстар
"12.3 Су көлiгi" деген жолдардан кейiн мынадай мазмұнда жолдармен
толықтырылсын:
"12.3.114 Атырау облысының әкiмi
12.3. 114.33 Су қатынастарын кеме жүретiн жағдайда және шлюздердi
ұстауды қамтамасыз ету
12.4. 114.33.30 Орал-Каспий каналында және Қиғаш өзенiнiң аузында
түбiн тереңдету жұмыстары, 1топ".
2) Көрсетiлген Ереженiң N 2 қосымшасы:
мынадай мазмұнда жолдармен толықтырылсын:
"1 Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1.1 Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын уәкiлеттi,
атқарушы және басқа органдар
1.1. 105 Әкiмдер аппараты
1.1.105.70 2000 жылға сәйкес автоматтандырылған ақпаратты жүйе және ақпаратты технологиялардың басқа компоненттерi, 1 топ"
"4.2. Бастауыш және орта бiлiм беру" деген жолдардан кейiн мынадай мазмұнда жолдармен толықтырылсын:
"4.2.253 Бiлiм беру басқармасы";
"4.2.253.32 Жергiлiктi деңгейдегi орта бiлiм жүйелерiн ақпараттау, 1топ" деген жолдардан кейiн мынадай мазмұнда жолдармен толықтырылсын:
"4.2.263 Бiлiм беру және спорт басқармасы
4.2.263.32 Жергiлiктi деңгейдегi орта бiлiм беру жүйелерiн ақпараттау, 1топ";
"Ересек халықты орта бiлiм берумен қамтамасыз ету, 2 топ (1 оқушыны ұстауға арналған шығыстар) деген жолдардан кейiн мынадай мазмұнда жолдармен толықтырылсын:

1) в приложении N 1 к указанным Правилам:
в следующих строках:
"4.5.104.10.30 Переподготовка кадров для выполнения государственных
функций, 2 группа (расходы на обучение 1-го студента)
4.5.204.10.5 Переподготовка кадров аппарата, 2 группа (расходы на
обучение 1-го студента)
4.5.212.10.5 Переподготовка кадров аппарата, 2 группа (расходы на
обучение 1-го студента)
4.5.212.10.6 Переподготовка кадров государственных учреждений, 2
группа (расходы на обучение 1-го студента)
4.5.213.10.6 Переподготовка кадров государственных учреждений, 2
группа (расходы на обучение 1-го студента)
4.5.217.10.5 Переподготовка кадров аппарата, 2 группа (расходы на
обучение 1-го студента)
4.5.219.10.5 Переподготовка кадров аппарата, 2 группа (расходы на
обучение 1-го студента)
4.5.221.10.5 Переподготовка кадров аппарата, 2 группа (расходы на
обучение 1-го студента)
4.5.221.10.6 Переподготовка кадров государственных учреждений, 2
группа (расходы на обучение 1-го студента)
4.5.224.10.5 Переподготовка кадров аппарата, 2 группа (расходы на
обучение 1-го студента)
4.5.224.10.6 Переподготовка кадров государственных учреждений, 2
группа (расходы на обучение 1-го студента)
4.5.308.10.6 Переподготовка кадров государственных учреждений, 2
группа (расходы на обучение 1-го студента)
4.5.606.10.5 Переподготовка кадров аппарата, 2 группа (расходы на
обучение 1-го студента)
4.5.608.10.6 Переподготовка кадров аппарата, 2 группа (расходы на
обучение 1-го студента)
слово "студента" заменить словом "обучающегося";
после строки "12.3 Водный транспорт" дополнить строками следующего
содержания:
"12.3.114 Аким Атырауской области
12.3.114.33 Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и
содержание шлюзов
12.3.114.33.30 Дноуглубительные работы в Урало-Каспийском канале и
устье реки Кигач, 1 группа";
2) в приложении N 2 к указанным Правилам:
дополнить строками следующего содержания:
"1 Государственные услуги общего характера
1.1 Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие
общие функции государственного управления
1.1.105 Аппарат акимов
1.1.105.70 Подготовка автоматизированных информационных систем и других компонентов информационных технологий на соответствие 2000 году, 1 группа";
после строки "4.2 Начальное и среднее образование" дополнить строкой следующего содержания:
"4.2.253 Управление образования";
после строки "4.2.253.32 Информатизация системы среднего образования на местном уровне, 1 группа" дополнить строками следующего содержания:
"4.2.263 Управление образования и спорта
4.2.263.32 Информатизация системы среднего образования на местном уровне, 1 группа";
после строки "4.2.253.33 Обеспечение взрослого населения средним образованием, 2 группа (расходы на содержание 1-го учащегося)" дополнить строками следующего содержания:

"4.2.263 Бiлiм беру және спорт басқармасы
4.2.263.33 Ересек халықты орта бiлiм берумен қамтамасыз ету, 2 топ (1 оқушыны ұстауға арналған шығыстар)";
"4.4.254.8 Жергiлiктi деңгейдегi орта арнаулы оқу орындарында кадрларды даярлау(1 оқушыны ұстауға арналған шығыстар)" деген жолдардан кейiн мынадай мазмұнда жолдармен толықтырылсын:
"4.2.263 Бiлiм беру және спорт басқармасы
4.2.263.8 Жергiлiктi деңгейдегi орта арнаулы оқу орындарында кадрларды даярлау (1 оқушыны ұстауға арналған шығыстар)";
"4.5.254.11 Жергiлiктi деңгейде кадрларды қайта даярлау(1 оқушыны
ұстауға арналған шығыстар)" деген жолдардан кейiн мынадай мазмұнда
жолдармен толықтырылсын:
"4.2.263 Бiлiм беру және спорт басқармасы
4.5.263. 11 Мемлекеттiк мекемелерде кадрларды қайта даярлау(1 оқушыны
ұстауға арналған шығыстар)";
"Жергiлiктi деңгейде театр-ойын-сауық шараларын жүргiзу, 1 топ";
деген жолдар алынып тасталсын;
"12.I. 105. 50.12 Автомобиль жолдарының қызмет iстеуiн қамтамасыз
ету,1 топ" деген жолдардан кейiн мынадай мазмұнда жолдармен толықтырылсын:
"12.4 Әуе көлiгi
12.4.105 Әкiмдер аппараты
12.4.105.69 Қызылорда қаласындағы аэровокзалдың құрылысы".
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң орынбасарының
Қаржы министрiнiң
мiндетiн атқарушы

"4.2.263 Управление образования и спорта
4.2.263.33 Обеспечение взрослого населения средним образованием, 2 группа (расходы на содержание 1-го учащегося)";
после строки "4.4.254.8 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на местном уровне, 2 группа (расходы на содержание 1-го студента)" дополнить строками следующего содержания:
"4.4.263 Управление образования и спорта
4.4.263.8 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на местном уровне, 2 группа (расходы на содержание 1-го студента)";
после строки "4.5.254.11 Переподготовка кадров на местном уровне, 2 группа (расходы на содержание 1-го студента)" дополнить строками следующего содержания:
"4.5.263 Управление образования и спорта
4.5.263.11 Переподготовка кадров государственных учреждений, 2 группа (расходы на содержание 1-го обучающегося)";
в следующих строках:
4.5.252.11 Переподготовка кадров на местном уровне, 2 группа (расходы на содержание 1-го студента)
4.5.253.11.6 Переподготовка кадров государственных учреждений, 2 группа (расходы на содержание 1-го студента)
4.5.254.11 Переподготовка кадров на местном уровне, 2 группа (расходы на содержание 1-го студента)";
слово "студента" заменить словом "обучающегося";
после строки "5.5.262.34.31 Обеспечение специализированными
продуктами питания и питания отдельных категорий граждан, 1 группа"
дополнить строками следующего содержания:
"5.9 Прочие услуги в области здравоохранения
5.9.254 Управление здравоохранения
5.9.254.44 Централизованный закуп медикаментов и медицинского
оборудования";
строку "8.1.252.36 Проведение театрально-зрелищных мероприятий на
местном уровне, 1 группа" исключить;
после строки "12.1.105.50.12 Обеспечение функционирования
автомобильных дорог, 1 группа" дополнить строками следующего содержания:
"12.4 Воздушный транспорт
12.4.105 Аппарат акимов
12.4.105.69 Строительство аэровокзала в г.Кызылорде".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. заместителя Премьер-Министра
- Министр финансов
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Умбетова А.М.)