Темір ауданының Бородин ауылын Шығырлы ауылы деп өзгерту туралы
Ақтөбе облыстық Мәслихаты мен облыс Әкiмiнiң екiншi сессияда қабылдаған 1999 жылғы 17 қарашадағы шешiмi. Ақтөбе облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 14 қаңтарда N 327 тіркелген
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "Боролин селосын", "селосының" сөздері "Бородин ауылын", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабы 4) тармақшасына сәйкес, облыстық Мәслихат және облыс Әкімі шешім етеді:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 14.08.2017 № 280 қаулысымен және Ақтөбе облысының мәслихатының 14.08.2017 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Темір ауданы мәслихаты мен әкімінің және облыстық ономастикалық комиссияның ұсыныстары қабылдансын және Темір ауданындағы Бородин ауылының аты Шығырлы ауылы болып өзгертілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік ономастика комиссиясының қарауына ұсынылсын.
Облыстық Мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс Әкiмi

О переименовании села Бородин Темирского района в село Шыгырлы
Решение Актюбинского областного Маслихата и Акима Актюбинской области, принятое на второй сессии от 17 ноября 1999 года N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Актюбинской области 14 января 2000 года № 327
Сноска. В заголовке и по всему тексту слово "аул" заменено словом "село" постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", областной Маслихат и Аким области решили:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2017 № 280 и решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2017 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Принять предложение Маслихата и акима Темирского района, областной ономастической комиссии и переименовать в Темирском районе село Бородин в село Шыгырлы.
2. Внести на рассмотрение Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан.
Председатель сессии
областного Маслихата
Аким области