Хромтау ауданының ауылдық округтері мен ауылдарының аттарын өзгерту туралы
Ақтөбе облыстық Мәслихаты мен облыс Әкiмiнiң екiншi сессияда 1999 жылғы 17 қарашадағы қабылдаған N 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 14 қаңтарда N 329 тіркелген
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селоларының", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылдарының", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабы 4) тармақшасына сәйкес, облыстық Мәслихат және облыс Әкiмi шешiм етедi:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 14.08.2017 № 280 қаулысымен және Ақтөбе облысының мәслихатының 14.08.2017 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Хромтау ауданы мәслихаты мен әкiмiнiң және облыстық ономастикалық комиссиясының ұсыныстары қабылдансын және Хромтау ауданындағы:
- Кредиков ауылдық округi Аққұдық ауылдық округi
- Новороссей ауылдық округi Ақжар ауылдық округi
- Новотроицк ауылдық округi Тассай ауылдық округi
- Кредотовка ауылы Жарбұтақ ауылы
- Новороссийское ауылы Ақжар ауылы
- Троицкое ауылы Тассай ауылы болып аттары өзгертiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметi жанындағы Мемлекеттiк ономастика комиссиясының қарауына ұсынылсын.
Облыстық Мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс Әкiмi

О переименовании сельских округов и сел в Хромтауском районе
Решение Актюбинского областного Маслихата и Акима Актюбинской области, принятое на второй сессии от 17 ноября 1999 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Актюбинской области 14 января 2000 года № 329
Сноска. В заголовке и по всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селоларының", "селосы" заменены словами "ауылдық", "ауылдарының", "ауылы" постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", областной Маслихат и Аким области решили:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2017 № 280 и решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2017 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Принять предложение маслихата и акима Хромтауского района, областной ономастической комиссии и переименовать в Хромтауском районе:
- Кредиковский сельский округ в Аккудуский сельский округ
- Новороссийский сельский округ в Акжарский сельский округ
- Новотроицкий сельский округ в Тассайский сельский округ
- село Кредиковка в село Аккудук
- село Матвеевка в село Жарбутак
- село Новороссийское в село Акжар
- село Новороссийское в село Акжар
- село Троицкое в село Тассай
2. Внести на рассмотрение Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан.
Председатель сессии
областного Маслихата
Аким области