Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 сәуірдегі N 457 қаулысын орындау туралы
Алматы қаласы Әкімінің 1999 жылғы 7 мамырдағы N 421 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасымен 1999 жылғы 31 мамырда N 54 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 33 шешімімен
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 сәуірдегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 4 қыркүйектегі N 840 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 457  қаулысын  және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 4 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының базарларындағы тауарларды (жұмыстар, қызметтер) өткізу құқығы үшін ақы төлеудің тәртібі және жиымдарының ставкалары туралы ережелерді бекіту туралы" N 840  қаулысын  орындау үшін Алматы қаласының Әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қалалық Салық комитеті Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 сәуірдегі N 457 Қаулысына сәйкес базарларда тауарларды сату құқығы үшін жиымдардың толық жиналуын қамтамасыз етсін.
2.  <*>
Ескерту. 2 тармақтың күші жойылды - Алматы қалалық Әкімшілігінің 2004 жылғы 16 маусымдағы N 3/494 қаулысымен.
3. Алматы қаласы Әкімінің 1998 жылғы 17 қазандағы "Алматы қаласы Әкімінің "Алматы қаласының базарларында тауарларды (жұмыстар, қызметтер) сату құқығы үшін жиындардың ставкаларын енгізу туралы" N 992 шешімінің күшін жою туралы" N 1025 шешімінің күші жойылды деп саналсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің бірінші орынбасары Қ.А.Бүкеновке жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі
Алматы қаласы Әкімінің
1999 жылғы 7 мамырдағы
N 421 шешіміне
N 1 қосымша
Алматы қаласы базарларының дәрежелері
1 дәрежесі           - 10001 ш.м. және одан көп (1 га және
одан көп)
2 дәрежесі           - 5001 ш.м.-ден 10000 ш.м.-ге дейін
3 дәрежесі           - 5000 ш.м.-ге дейін
Алқа хатшысы

Об исполнении постановления Правительства Республики Казахстан N 457 от 22.04.99 г.
Решение Акима города Алматы от 7 мая 1999 года N 421. Зарегистрировано Управлением юстиции г.Алматы 13.05.1999 г. за N 54. Утратило силу решением Акима города Алматы от 7 марта 2006 года N 33
Во исполнение  постановления  Правительства Республики Казахстан N 457 от 22.04.99 г. "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1998 года N 840" и  постановления  Правительства Республики Казахстан N 840 от 04.09.98 г. "Об утверждении правил о порядке уплаты и ставках сборов за право реализации товаров (работ, услуг) на рынках Республики Казахстан", Аким г. Алматы
Р Е Ш И Л :
1. Налоговому Комитету по г. Алматы обеспечить полноту сбора за право реализации товаров на рынках в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан N 457 от 22.04.99 г.
2.  Пункт 2 утратил силу постановлением Акимата города Алматы  N 3/485 от 9 июня 2004 года.
3. Решение Акима г. Алматы N 1025 от 17 октября 1998 г. "Об отмене решения Акима г. Алматы N 992 "О введении ставок сборов за право реализации товаров (работ, услуг) на рынках г. Алматы" считать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на Первого заместителя Акима г. Алматы Букенова К.А.
Аким города Алматы
Приложение N 1
к решению Акима г. Алматы
от 7 мая 1999 г. N 421
Категория рынков г. Алматы <*>
Сноска.   Приложение 1 утратило силу постановлением Акимата города Алматы № 3/485 от 9 июня 2004 года.