"Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуіне байланысты оларға рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 29 маусым N 218-II
1-бап. "Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуіне
байланысты оларға рақымшылық жасау туралы" 2001 жылғы 2 сәуірдегі
Z010173_
Қазақстан Республикасының Заңына (2001 жылғы 4 сәуірде "Егемен Қазақстан"
және 2001 жылғы 3 сәуірде "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған)
мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың 2-тармағында "жиырма" деген сөз "отыз" деген сөзбен
ауыстырылсын.
2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "Об амнистии граждан Республики Казахстан в связи с легализацией ими денег"
Закон Республики Казахстан от 29 июня 2001 года N 218
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 2 апреля 2001 г.
Z010173_
"Об амнистии граждан Республики Казахстан в связи с легализацией
ими денег" (опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" 4 апреля 2001 г. и
"Казахстанская правда" 3 апреля 2001 г.) следующее изменение:
в пункте 2 статьи 1 слово "двадцать" заменить словом "тридцать".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня официального
опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)