Қазақстан Республикасының сәулет және қала құрылысы саласындағы кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 16 шілде N 243-II
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасындағы сәулет және қала құрылысы туралы"
1993 жылғы 22 қазандағы
Z933200_
Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 19, 451-құжат);
2) "Қазақстан Республикасындағы сәулет және қала құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын күшіне енгізу тәртібі туралы" Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1993 жылғы 22 қазандағы
B933600_
қаулысы
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 19,
452-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан в области архитектуры и градостроительства
Закон Республики Казахстан от 16 июля 2001 года N 243
Признать утратившими силу:
1) Закон Республики Казахстан от 22 октября 1993 г. Z933200_ "Об
архитектуре и градостроительстве в Республике Казахстан" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 451);
2) Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 октября
1993 г. "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "Об
архитектуре и градостроительстве в Республике Казахстан" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 452).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)