"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 17 қазан N 248-II
1998 жылғы 24 наурыздағы
Z980213_
"Нормативтік құқықтық актілер
туралы" Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы
Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., 2-3, 25-құжат) мынадай өзгеріс пен
толықтыру енгізілсін:
4-баптың 2-тармағында:
мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) Қазақстан Республикасының кодекстері;"
3) тармақшадағы "Қазақстан Республикасының Кодекстері, Заңдары,"
деген сөздер "Қазақстан Республикасының заңдары," деген сөздермен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении изменения и дополнения в Закон Республики Казахстан "О нормативных правовых актах"
Закон Республики Казахстан от 17 октября 2001 года N 248
Внести в Закон Республики Казахстан от 24 марта 1998 г.
Z980213_
"О
нормативных правовых актах" (Ведомости Парламента Республики Казахстан,
1998 г., N 2-3, ст. 25) следующие изменение и дополнение:
в пункте 2 статьи 4:
дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) кодексы Республики Казахстан;";
в подпункте 3) слова "кодексы Республики Казахстан, законы" заменить
словами "законы Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)