Қазақстан Республикасының тұтыну кооперациясы мәселелері жөніндегі кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 6 желтоқсан N 263-ІІ
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Қазақ ССР-індегі тұтыну кооперациясы туралы" 1990 жылғы 11 желтоқсандағы Қазақ ССР Заңы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1990 ж., N 51, 485-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 20, 120, 121-құжаттар).
2. "Қазақ ССР-індегі тұтыну кооперациясы туралы" Қазақ ССР Заңына
күшіне енгізу тәртібі туралы" 1990 жылғы 11 желтоқсандағы Қазақ ССР
Жоғарғы Советінің қаулысы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1990
ж., N 51, 486-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Бағарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам потребительской кооперации
Закон Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 263
Признать утратившими силу:
1. Закон Казахской ССР от 11 декабря 1990 г. Z902100_ "О потребительской кооперации в Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1990 г., N 51, ст. 485; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 20, ст. 120, 121).
2. Постановление Верховного Совета Казахской ССР от 11 декабря 1990
г.
B902300_
"О порядке введения в действие Закона Казахской ССР "О
потребительской кооперации в Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета
Казахской ССР, 1990 г., N 51, ст. 486).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)