"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексін) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2002 жылғы 15 қаңтар N 279-ІІ
1-бап. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының K010209_ Кодексін (Салық кодексін) қолданысқа енгізу туралы" 2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасының Z010210_ Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жаршысы, 2001 ж., N 11-12, 169-құжат; N 15-16, 224-құжат) мынадай өзгеріс
пен толықтыру енгізілсін:
2-баптың 1-тармағының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылғы 1 қаңтардан бастап күшін жоятын 5-бабының 23) тармақшасы,
57-бабының 1-тармағының 11), 16), 19), 22) тармақшалары, 59-бабы,
71-1-бабының 2-тармағы, 179-бабының 9 және 10-тармақтары;";
мынадай мазмұндағы 5-1-баппен толықтырылсын:
"5-1-бап. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексінің)
K010209_
224-бабының күші 2003 жылғы 1 қаңтарға дейін тоқтатыла тұрсын.".
2-бап. Осы Заң 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения и дополнения в Закон Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
Закон Республики Казахстан от 15 января 2002 года № 279
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 12 июня 2001 г. Z010210_ "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан К010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., № 11-12, ст. 169; № 15-16, ст. 224) следующие изменение и дополнение:
абзац второй пункта 1 статьи 2 изложить в следующей редакции:
"подпункта 23) статьи 5, подпунктов 11), 16), 19), 22) пункта 1
статьи 57, статьи 59, пункта 2 статьи 71-1, пунктов 9 и 10 статьи 179,
утрачивающих силу с 1 января 2003 года;";
дополнить статьей 5-1 следующего содержания:
"Статья 5-1. Приостановить до 1 января 2003 года действие статьи 224
Кодекса Республики Казахстан
K010209_
"О налогах и других обязательных
платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2002 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)