"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 1 шілдедегі N 449-ІІ Заңы
"Лицензиялау туралы" 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Заңына  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 3-4, 37-құжат; N 12, 88-құжат; N 14, 93-құжат; N 15-16, 109-құжат; N 24, 162-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 8-9, 236-құжат; 1997 ж., N 1-2, 8-құжат; N 7, 80-құжат; N 11, 144, 149-құжаттар; N 12, 184-құжат; N 13-14, 195, 205-құжаттар; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 14, 201-құжат; N 16, 219-құжат; N 17-18; 222, 224, 225-құжаттар; N 23, 416-құжат; N 24, 452-құжат, 1999 ж., N 20, 721, 727-құжаттар; N 21, 787-құжат; N 22, 791-құжат; N 23, 931-құжат; N 24, 1066-құжат; 2000 ж., N 10, 248-құжат; N 22, 408-құжат; 2001 ж., N 1, 7-құжат; N 8, 52, 54-құжаттар; N 13-14, 173, 176-құжаттар; N 23, 321-құжат; N 24, 338-құжат,. 2002 ж., N 2, 17-құжат; N 15, 151-құжат; N 19-20, 165-құжат; 2003 ж., N 1-2, 2-құжат; N 4, 25-құжат; N 6, 34-құжат; N 10, 50, 51-құжаттар; 2003 жылғы 10 маусымда "Егемен Қазақстан" және 2003 жылғы 6 маусымда "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына орман пайдалану және су пайдалану мәселелерi бойынша толықтырулар енгiзу туралы" 2003 жылғы 4 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы ) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
9-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 57) тармақшамен толықтырылсын:
"57) темекi өнiмдерiн өндiру.".
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О лицензировании"
Закон Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 449
Внести в Закон  Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. "О лицензировании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 3-4, ст. 37; N 12, ст. 88; N 14, ст. 93; N 15-16, ст. 109; N 24, ст. 162; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 8-9, ст. 236; 1997 г., N 1-2, ст. 8; N 7, ст. 80; N 11, ст. 144, 149; N 12, ст. 184; N 13-14, ст. 195, 205; N 22, ст. 333; 1998 г., N 14, ст. 201; N 16, ст. 219; N 17-18, ст. 222, 224, 225; N 23, ст. 416; N 24, ст. 452; 1999 г., N 20, ст. 721, 727; N 21, ст. 787; N 22, ст. 791; N 23, ст. 931; N 24, ст. 1066; 2000 г., N 10, ст. 248; N 22, ст. 408; 2001 г., N 1, ст. 7; N 8, ст. 52, 54; N 13-14, ст. 173, 176; N 23, ст. 321; N 24, ст. 338; 2002 г., N 2, ст. 17; N 15, ст. 151; N 19-20, ст. 165; 2003 г., N 1-2, ст. 2; N 4, ст. 25; N 6, ст. 34; N 10, ст. 50, 51; Закон  Республики Казахстан от 4 июня 2003 г. "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О лицензировании" по вопросам лесопользования и водопользования", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" 10 июня 2003 г. и "Казахстанская правда" 6 июня 2003 г.) следующее дополнение:
пункт 1 статьи 9 дополнить подпунктом 57) следующего содержания:
"57) производство табачных изделий.".
Президент
Республики Казахстан