Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Египет Араб Республикасының Үкіметі арасындағы "Нұр-Мүбарак" ислам мәдениетінің Египет университеті туралы келісімді бекіту туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 2 шілдедегі N 460-ІІ Заңы
Алматыда 2001 жылғы 18 маусымда жасалған "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Египет Араб Республикасының Үкіметі арасындағы "Нұр-Мүбарак" ислам мәдениетінің Египет университеті туралы келісім бекітілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
"Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Египет Араб Республикасының Үкiметi арасындағы "Нұр-Мүбарак" ислам мәдениетiнің Египет университетi туралы келісім
(2004 жылғы 11 ақпанда күшіне енді - СІМ-нің ресми сайты)
Бұдан әрi "Тараптар" деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Египет Араб Республикасының Үкiметi,
екi ел халықтарының арасындағы тарихи және мәдени байланыстарды негізге ала отырып,
екi ел арасындағы достық қарым-қатынастарды нығайту мен дамытуға тiлек бiлдiре отырып,
екi халықтың рухани және мәдени мұраларын зерттеуге қолайлы жағдай туғызуға ұмтыла отырып,
төмендегілер туралы келiстi:
1-бап
Египет тарабы өз қаражаты есебiнен Алматы қаласында (Қазақстан Республикасы), бұдан әрi "Университет" деп аталатын "Нұр-Мүбарак" ислам мәдениетінің Египет университетiнің құрылысын жүзеге асырады.
Университет мүлiктік кешен ретiнде осы Келiсiмге тiркелген тiзбеге сәйкес, ғимараттардан, құрылыстардан, жабдықтардан және Университеттің жұмыс iстеуiне қажет басқа да мүлiктерден тұрады.
Университеттің құрылысы аяқталғаннан кейiн және оны Египет тарапы жабдықтағаннан соң, ол осы Келiсiм ережелерiне және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Қазақстан Республикасына сый ретiнде беріледi.
2-бап
Университет заңды тұлға мәртебесi бар мемлекеттік емес оқу орны болып табылады және өз қызметiн осы Келiсiм ережелерiне, Университет Жарғысына және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырады.
Тараптар Университеттің мүлiктiк кешенi мен барлық материалдық және интеллектуалдық меншiктерi оның жеке меншiгi болып табылатындығына және Университет Жарғысында көзделмеген мақсаттарға пайдаланылмайтындығына келiстi.
3-бап
Университет қызметiн қаржыландыруды оның Құрылтайшылары жүзеге асырады, оларды Тараптар төмендегiдей жолмен белгiлейдi:
Египет тарабы өзi тағайындайтын оқытушылар құрамына және басқа да қызметкерлерге еңбекақы төлеудi қамтамасыз етедi.
Қазақстан тарабы өзі тағайындайтын қызметкерлерге еңбекақы төлеуді қамтамасыз етеді.
Қазақстан тарабы инженерлiк коммуникацияларды (электр-жылу-сумен жабдықтау, канализация) пайдалануға және ғимараттарды күтiп ұстауға байланысты шығыстарды өтеудi де қамтамасыз етедi.

О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Арабской Республики Египет о Египетском университете исламской культуры "Нур-Мубарак"
Закон Республики Казахстан от 2 июля 2003 года N 460
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Арабской Республики Египет о Египетском университете исламской культуры "Нур-Мубарак", совершенное в Алматы 18 июня 2001 года.
Президент
Республики Казахстан
Соглашение
между Правительством Республики Казахстан
и Правительством Арабской Республики Египет
о Египетском университете исламской культуры
"Нур-Мубарак"
(Официальный сайт МИД РК - Вступило в силу 11 февраля 2004 года)
Правительство Республики Казахстан и Правительство Арабской Республики Египет, именуемые в дальнейшем "Сторонами",
основываясь на исторических и культурных связях между народами двух стран,
выражая желание укреплять и развивать дружеские отношения между двумя странами,
стремясь создать благоприятные условия для изучения духовного и культурного наследия двух народов,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Египетская сторона осуществляет за счет собственных средств строительство Египетского университета исламской культуры "Нур-Мубарак", именуемого в дальнейшем "Университет", в городе Алматы (Республика Казахстан).
Университет, как имущественный комплекс, включает в себя здания, сооружения, оборудование и иное имущество, необходимое для функционирования Университета, согласно перечню, приложенному к настоящему Соглашению.
После завершения строительства Университета и его оснащения египетской стороной он будет предоставлен в качестве дара Республике Казахстан в соответствии с положениями настоящего Соглашения и законодательством Республики Казахстан.
Статья 2
Университет является негосударственным учебным заведением, обладающим статусом юридического лица и осуществляет свою деятельность в соответствии с положениями настоящего Соглашения, уставом Университета и законодательством Республики Казахстан.
Стороны согласились, что имущественный комплекс и вся материальная и интеллектуальная собственность Университета являются его собственностью и не могут быть использованы в целях, не предусмотренных уставом Университета.
Статья 3
Финансирование деятельности Университета будет осуществляться его Учредителями, которых определят Стороны следующим образом:
Египетская сторона обеспечивает выплату заработной платы членам преподавательского состава и другим работникам, назначаемым ею.
Казахстанская сторона обеспечивает выплату заработной платы работникам, назначаемым ею.
Казахстанская сторона также обеспечивает покрытие расходов, связанных с эксплуатацией инженерных коммуникаций (электро-тепло-водоснабжение, канализация) и содержанием зданий.

4-бап
Университет Қазақстан Республикасында қабылданған бiлiм беру стандарттарына, сондай-ақ осы Келiсiм ережелерiне сәйкес оқу жоспарларын, оқыту бағдарламалары мен әдiстемелерiн әзiрлейдi.
5-бап
Жалпы басшылық ету мен Университет қызметiн үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында Тараптар Қамқоршылық кеңесiн құрады. Қамқоршылық Кеңесiнiң құзыретiне Университеттiң қаржы, мәдени және бiлiм беру саясатын қалыптастыру мәселелерi енедi. Қамқоршылық Кеңесi қызметке тағайындау және қызмет мерзiмiнiң аяқталуының жағдайлары мен ережелерiн, Университеттiң оқытушылық және техникалық персоналы мүшелерiне екi елде қабылданған заңдар мен ережелерге сәйкес еңбекақы көлемiн анықтайтын Университеттiң Жарғысын әзiрлейдi. Қамқоршылық Кеңесi оқыту әдiстемесiн, Университеттiң iшкi күн тәртiбiн, дипломдарды және ғылыми дәрежелер мен атақтарды берудің, оларды Қазақстан Республикасының стандарттарына сәйкес келтiрудiң ережелерiн, Университет қызметi үшiн қажет қаржыландыру жолдары мен қаржы бөлу нысандарын анықтайды және бекiтедi, сондай-ақ Университет бюджетiн дайындау стратегиясын әзiрлейдi және оны бекiтедi.
6-бап
Қамқоршылық кеңесi төмендегiдей жолмен құрылады:
Қазақстан Республикасы тарабынан:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрi - тең төраға;
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрi - мүше;
3. Қазақстанның Мұсылмандары дiни басқармасының Бас Мүфтиi - мүше;
4. Алматы қаласының Әкiмi - мүше;
5. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер Вице-Министрi - мүше;
6. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Дiни бiрлестiктермен байланыстар жөнiндегi кеңес хатшылығының басшысы - мүше;
7. Әл-Фараби атындағы Қазақ Мемлекеттiк Ұлттық университетiнiң ректоры - мүше;
8. Абылай хан атындағы Қазақ Мемлекеттiк әлем тiлдерi және халықаралық қатынастар университетiнiң ректоры - мүше.
9. Қазақстан Республикасының Египет Араб Республикасындағы Төтенше және Өкілетті елшісі - мүше;
Египет Араб Республикасы тарабынан:
1. Египет Араб Республикасының Вакуфтар министрi - тең төрағасы;
2. Египет Араб Республикасының Мүфтиi - мүше;
3. "Әл-Азхар" университетiнiң ректоры - мүше;
4. Әл-Азхардың уәкілі - мүше;
5. Каир университетiнiң ректоры - мүше;
6. Египет Араб Республикасының Қазақстан Республикасындағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсi - мүше;
7  -8-9. Египет Араб Республикасы Вакуфтар министрiнiң қарауына қарай үш көрнектi қоғам қайраткерi - мүшелер.
7-бап
Университет ректорын және проректорын Университет Жарғысымен  белгiленетiн мерзiмге Қамқоршылық Кеңесi тағайындайды.
Университет ректоры болып Египет Араб Республикасының азаматы, проректоры болып - Қазақстан Республикасының азаматы тағайындалады.

Статья 4
Университет разрабатывает учебные планы, программы и методику обучения в соответствии с образовательными стандартами, принятыми в Республике Казахстан, а также положениями настоящего Соглашения.
Статья 5
В целях обеспечения общего руководства и координации деятельности Университета Стороны создадут Попечительский Совет. В компетенцию Попечительского Совета входят вопросы формирования финансовой, культурной и образовательной политики Университета. Попечительский Совет разрабатывает устав Университета, определяющий условия и правила назначения и завершения сроков службы, размер заработной платы членам преподавательского и технического персонала Университета в соответствии с законами и правилами, принятыми в обеих странах. Попечительский Совет также определяет и утверждает методику преподавания, внутренний распорядок Университета, правила выдачи дипломов и присвоения ученых степеней и званий, приведения их в соответствие со стандартами Республики Казахстан, пути финансирования и формы ассигнований, необходимых для деятельности Университета, а также разрабатывает стратегию подготовки бюджета Университета и утверждает его.
Статья 6
Попечительский Совет формируется следующим образом:
Со стороны Республики Казахстан:
1. Министр культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан - сопредседатель;
2. Министр образования и науки Республики Казахстан - член;
3. Главный Муфтий Духовного управления мусульман Казахстана - член;
4. Аким города Алматы - член;
5. Вице-Министр иностранных дел Республики Казахстан - член;
6. Руководитель Секретариата Совета по связям с религиозными объединениями при Правительстве Республики Казахстан - член;
7. Ректор Казахского государственного национального университета имени Аль-Фараби - член;
8. Ректор Казахского Государственного университета мировых языков и международных отношений имени Абылай хана - член;
9. Чрезвычайный и Полномочный Посол Республики Казахстан в Арабской Республике Египет - член.
Со стороны Арабской Республики Египет:
1. Министр вакуфов Арабской Республики Египет - сопредседатель;
2. Муфтий Арабской Республики Египет - член;
3. Ректор университета "Аль-Азхар" - член;
4. Уакиль Аль-Азхара - член;
5. Ректор Каирского университета - член;
6. Чрезвычайный и Полномочный Посол Арабской Республики Египет в Республике Казахстан - член;
7-8-9. Три видных общественных деятеля по усмотрению Министра вакуфов Арабской Республики Египет - члены.
Статья 7
Ректор и проректор Университета назначаются Попечительским Советом на срок, определяемый уставом Университета.
Ректором Университета назначается гражданин Арабской Республики Египет, проректором - гражданин Республики Казахстан.

8-бап
Қазақстан тарабы Университеттiң египеттiк оқытушылары мен техникалық персоналын, сондай-ақ олардың отбасы мүшелерiн құқықтық қорғауды Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қамтамасыз етедi.
9-бап
Университеттiң египеттiк оқытушылары және техникалық персоналы, сондай-ақ олардың отбасы мүшелерi келуге және кетуге қатысты визалық алымдарды, тұрмыстық жабдықтар мен жеке қолданыстағы басқа да заттарды әкелуге/әкетуге қатысты кеден баждары мен салықтарды төлеуден Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес босатылады.
Египет Араб Республикасы азаматтарының қатарынан египет тарапы тағайындайтын университеттiң оқытушы және техникалық персоналының еңбекақылары мен университеттiң жарғылық қызметiне арналған грант қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын басқа да ақшалай төлемдер Қазақстан Республикасында төлем көздерiнен ұсталатын жеке тұлғалардың табыс салығын төлеуден босатылады.
10-бап
Египеттік оқытушылық және техникалық персонал мүшелерi, сондай-ақ олардың отбасы мүшелерi Қазақстан Республикасының заңдарын сақтауға мiндеттенедi.
11-бап
Қазақстан тарабы египеттік оқытушылық және техникалық персоналға және олардың отбасы мүшелерiне Египет тарабы есебiнен Қазақстан Республикасында тұрғын үй таңдауға және жалға алуға көмек көрсетедi, сондай-ақ египеттiк персоналға Қазақстан Республикасының осындай санаттағы азаматтарына Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес көзделген шарттармен медициналық көмек көрсетудi қамтамасыз етедi.
12-бап
Тараптар өкiлеттік мерзiмi үш жыл және Университет Жарғысына сәйкес оны жаңарту мүмкiндiгi қарастырылған Университет кеңесiн құруға келiстi.
13-бап
Осы Келiсiм ережелерiн қолдануда немесе түсiндiруде қандай да бір келiспеушілiктер туындаған жағдайда, Тараптар оларды келiссөздер, достық ишара арқылы немесе өздерi уағдаласқан басқа да тәсiлдермен шешетiн болады.
14-бап
Осы Келiсiм оның күшiне енуi үшiн қажеттi мемлекетiшiлiк рәсiмдердi Тараптардың орындағандығы туралы соңғы жазбаша хабарлама алынған күннен бастап күшiне енедi.
Келiсiм шектеусiз мерзiмге жасалады және оған осы Келiсiм сияқты мемлекетішілік рәсiмдер жүргiзiлетiн әрi оның ажырамас бөлiктерi болып табылатын өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлуi мүмкiн.
15-бап
Тараптар Келiсiм бойынша қажеттi мемлекетішілік рәсiмдер жүргiзілгенге және ол заңды күшiне енгенiне дейiн, оқу процесiн 2001-2002 оқу жылында бастау үшін, әрқайсысы Келісімге қол қойылған кезден бастап, осы Келісімнің 1 және 3-баптарында көзделген міндеттемелерін орындауға келісті.

Статья 8
Казахстанская сторона обеспечивает правовую защиту египетских преподавателей и технического персонала Университета, а также членов их семей в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Статья 9
Египетский преподавательский и технический персонал Университета, а также члены их семей освобождаются от уплаты въездных и выездных визовых сборов, таможенных пошлин и налогов на ввоз/вывоз бытового оборудования и других предметов личного пользования в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Заработная плата и другие денежные выплаты, осуществляемые за счет средств гранта на уставную деятельность Университета, преподавательскому и техническому персоналу Университета, назначаемому египетской стороной из числа граждан Арабской Республики Египет, освобождаются в Республике Казахстан от уплаты подоходного налога с физических лиц, удерживаемого из источников выплаты.
Статья 10
Члены египетского преподавательского и технического персонала, а также члены их семей обязуются соблюдать законы Республики Казахстан.
Статья 11
Казахстанская сторона будет оказывать содействие египетскому преподавательскому и техническому персоналу и членам их семей в подборе и аренде жилья в Республике Казахстан за счет египетской стороны, а также будет обеспечивать египетскому персоналу оказание медицинской помощи на тех же условиях, которые предусмотрены для аналогичных категорий граждан Республики Казахстан в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Статья 12
Стороны согласились создать Совет Университета с трехгодичным сроком полномочий и возможностью его обновления в соответствии с уставом Университета.
Статья 13
В случае возникновения каких-либо разногласий при применении или толковании положений настоящего Соглашения, Стороны будут решать их путем переговоров, дружественных жестов или другими способами, о которых они договорятся.
Статья 14
Настоящее Соглашение вступает в силу со дня получения последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для вступления его в силу.
Соглашение заключается на неопределенный период и в него могут вноситься изменения и дополнения, по которым проводятся такие же внутригосударственные процедуры, как по настоящему Соглашению, и которые являются его неотъемлемыми частями.
Статья 15
До проведения необходимых внутригосударственных процедур по Соглашению и вступления его в законную силу Стороны согласились, что каждая из них с момента подписания Соглашения будет выполнять свои обязательства, предусмотренные статьями 1 и 3 настоящего Соглашения, с тем, чтобы начать учебный процесс в 2001-2002 учебном году.

3. Сынып (8 бөлме):
Парта - 8 дана;
Орындық - 16 дана;
Оқытушылар үстелi - 1 дана;
Оқытушылар орындығы - 1 дана;
Үстел - 1 дана;
Шкаф - 2 дана;
Тақта - 1 дана:
(комплектiлi шырақ).
4. Дәмхана:
Үстел - 1 дана;
Шкаф - 1 дана;
Қолжуғыш - 1 дана
(комплектiлi шырақ)
5. Гардероб:
Киiм iлгiш - 4 комплектiлi;
Үстел - 1 дана;
(комплектiлi шырақ)
6. Қыздар әжетханасы:
3 адамға арналған комплектiлi (қақпақсыз);
1 беделi унитаз және қолжуғышымен;
Қолжуғыш - 2 дана.
7. 2 адамға арналған ерлер әжетханасы (қақпақсыз):
Писуар - 2 дана;
Қақпақсыз қолжуғышты унитаз - 1 дана;
Қолжуғыш - 2 дана;
(комплектiлi шырақ)
Шаруашылыққа арналған жабдықталған орын
Қол жуғыш - арнаулы жуғыш.
Бiрiншi қабат
1 қабаттағыдай гардероб:
а/ қыздар туалетi:
Унитаз - 4 дана (қақпақсыз);
Қолжуғыш - 2 дана;
б/ ерлер әжетханасы:
Унитаз - 2 дана (қақпақсыз);
Писуар - 2 дана;
Қол жуғыш - 2 дана;
2 қабаттағыдай шаруашылыққа арналған бөлме.
б/ Оқытушылар бөлмесi:
Оқытушылар үстелi - 6 дана (әкiмшiлiк);
Оқытушылар орындығы - 8 дана (әкiмшiлiк);
Қонаққа арналған үстел - 1 дана;
Кiтапқа арналған шкаф - 3 дана (арқалы);
Комплектiлi шырақ.
Декан кабинетi:
Кiтаптарға арналған шкаф - 2 дана (арқалы);
Әкiмшiлiк орындығы - 3 дана + 2 дана;
Әкiмшiлiк үстелi - 1 дана - 2 дана (үлкен);
Жазу машинкасына арналған үстел - 1 дана;
4 есiктi әйнектi шкаф - 1 дана + 1 дана;
2 орынды диван - 2 дана;
Кресло - 4 дана;
Қонаққа арналған үстел - 2 дана (үлкен);
2 есiктi әйнектi шкаф - 1 дана;
Терiмен қапталған кресло - 1 дана;
Кiшкене үстел.
Мәжiлiс бөлмесi:
Үлкен үстел - 1 дана;
Әкiмшiлiк үстелi - 13 дана.
Дәлiз:
Тексерушiге арналған үстел - 2 дана;
Әкiмшiлiк орындығы - 2 дана;
4 есiктi шкаф - 2 дана (әйнектi);
3 есiктi шкаф - 1 дана (әйнектi);
2 орынды диван - 2 дана;
Кресло - 4 дана;
Қонақ үстелi - 2 дана (үлкен);
Әкiмшілiк кабинетi:
Әкiмшiлiк үстелi - 2 дана;
Әкiмшiлiк орындығы - 4 дана;
Кiтап шкафы - 3 дана (арқалы);
Қонақ үстелi - 1 дана.
Кiтапхана:
Парта - 9 дана;
Студенттерге арналған үстелдер - 18 дана;
Кiтап шкафы - 4 дана (арқасыз);
Құжаттарға арналған 2 есiктi әйнектi шкаф - 9 дана;
Комплектiлi шырақ.
Архиф 1:
Парта - 2 дана;
Әкiмшiлiк орындық - 2 дана;
2 есiктi әйнектi шкаф - 2 дана.
Архив 2:
Парталар - 2 дана;
Әкiмшiлiк орындықтар- 2 дана;
2 есiктi әйнектi шкаф - 4 дана;
Кiтап шкафы - 1 дана (арқасыз);
Әкiмшілiк кабинет:
2 есiктi шкаф - 6 дана (ағаш);
Парта - 6 дана;
Әкiмшiлiк орындық - 8 дана;
Қонаққа арналған орындық - 1 дана;
Комплектiлi шырақ
Лингафон кабинетi:
2 этаждағыдай құрылған.
Байланыс бөлмесi:
Жұмыс үстелi - 1 дана;
Әкiмшiлiк орындығы - 1 дана;
Өрткe байланысты белгi беру құралы - 1 комплект;
Байланыс жәшiгi - 1 дана.
Асхана:
2 есiктi ағаш шкаф - 1 дана;
Ас үстелi - 2 дана;
Қонаққа арналған үстел - 2 дана;
Орындық - 5 дана.

3. Класс (8 комнат):
Парты - 8 шт.
Стулья - 16 шт.
Стол учителя - 1 шт.
Стул учителя - 1 шт.
Стол - 1 шт.
Шкафы - 2 шт.
Доска - 1 шт.
(люстра в комплекте).
4. Столовая:
Стол - 1 шт.
Шкаф - 1 шт.
Рукомойник - 1 шт.
(люстра в комплекте).
5. Гардероб:
Вешалка - 4 комплекта.
Стол - 1 шт.
Люстра в комплекте.
6. Женский туалет:
Комплект для 3-х человек (без крышки);
1 унитаз с биде и рукомойником;
Рукомойник - 2 шт.
7. Мужской туалет для 2-х человек (без крышки):
Писсуар - 2 шт.
Унитаз без крышки с рукомойником - 1 шт.
Рукомойники - 2 шт.
Люстра в комплекте.
Оборудованное помещение для хозяйственных нужд;
Рукомойник - специальная мойка.
Первый этаж:
Гардероб (как на 2-ом этаже):
а) Женский туалет
Унитаз - 4 шт. (без крышек).
Рукомойник - 2 шт.
б) Мужской туалет
Унитаз - 2 шт. (без крышек).
Писсуар - 2 шт.
Рукомойник - 2 шт.
Оборудованное помещение для хозяйственных нужд (как на 2-этаже).
Учительская:
Стол для преподавателей - 6 шт. (администрация).
Стулья для преподавателей - 8 шт. (администрация).
Стол для гостей - 1 шт.
Книжный шкаф - 3 шт. (навесные).
Люстра в комплекте.
Кабинет декана:
Книжный шкаф - 2 шт. (навесные).
Стулья для администрации - 3 + 2 шт.
Стол для администрации - 1 шт. - 2 шт. (большие).
Стол для пишущей машинки - 1 шт.
4-х дверный стеклянный шкаф - 1 шт. + 1 шт.
Диван двухместный - 2 шт.
Кресло - 4 шт.
Стол для гостей - 2 шт. (большие).
2-х дверный стеклянный шкаф - 1 шт.
Кожаное кресло - 1 шт.
Маленький стол.
Комната заседаний:
Большой стол - 1 шт.
Стол для администрации - 13 шт.
Приемная:
Стол для проверяющих - 2 шт.
Стулья для администрации 2 шт.
4-х дверный шкаф - 2 шт. (стеклянный).
3-х дверный шкаф - 1 шт. (стеклянный).
2-х местный диван - 2 шт.
Кресло - 4 шт.
Стол для гостей - 2 шт. (большие).
Кабинет для администрации:
Стол для администрации - 2 шт.
Стул для администрации - 4 шт.
Книжный шкаф - 3 шт. (навесные).
Стол для гостей - 1 шт.
Библиотека:
Парты - 9 шт.
Стол для студентов - 18 шт.
Книжный шкаф - 4 шт. (без спинки).
2-х дверный стеклянный шкаф для документов - 9 шт.
Люстра в комплекте.
Архив 1:
Парты - 2 шт.
Стулья для администрации - 2 шт.
2-х дверный стеклянный шкаф - 2 шт.
Архив 2:
Парты - 2 шт.
Стулья для администрации - 2 шт.
2-х дверный стеклянный шкаф - 4 шт.
Книжный шкаф - 1 шт. (без спинки).
Кабинет для администрации:
2-х дверный шкаф - 6 шт. (дерево).
Парты - 6 шт.
Стулья для администрации - 8 шт.
Стул для гостя - 1 шт.
Люстра в комплекте.
Лингафонный кабинет:
Укомплектован как на 2 - этаже.
Комната связи:
Рабочий стол - 1 шт.
Стул для администрации - 1 шт.
Противопожарная сигнализация - 1 комплект.
Ящик для связи - 1 шт.
Столовая:
2-х дверный деревянный шкаф - 1 шт.
Столовый стол - 2 шт.
Стол для гостей - 2 шт.
Стулья - 5 шт.
2-х дверный шкаф - 1 шт.

2. Имамдар үйi
1 қабат:
Сан. жүйе комплектiсi.
Унитаз - 1 дана (қақпақты).
Қолжуғыш - 1 дана (комплектiлi).
Ванна - 1 дана (коплектiлi).
Асхана:
Yстел - 1 дана.
2 есiктi шкаф - 1 дана (ағаш).
Қолжуғыш - 1 дана (жуғыш).
Хатшы бөлмесi:
Әкiмшiлiк үстелi - 1 дана.
Әкiмшiлiк орындығы - 1 дана.
2 есiктi шкаф - 1 дана (ағаш).
Қабылдау бөлмесi.
Әкiмшiлiк орындығы - 4 дана.
Қонақ үстелi - 1 дана (үлкен).
Кеңсе 1.
Әкiмшiлiк үстелi - 1 дана.
Әкiмшiлiк орындығы - 3 дана.
Қонақ үстелi - 1 дана.
2 есiктi шкаф - 1 дана (әйнек).
Кiтап шкафы - 1 дана (арқасыз).
Кеңсе 2.
Әкiмшiлiк үстелi - 1 дана;
Кiтап шкафы - 1 дана (арқасыз);
Әкiмшiлiк орындығы - 3 дана;
Қонақ үстелi - 1 дана;
2 есiктi шкаф - 1 дана (әйнек);
Факс үшiн үстел - 1 дана;
2 орынды диван - 1 дана;
Кресло - 2 дана.
Сан. жүйе (2) үлкен:
Унитаз - 1 дана (комплект);
Ванна - 1 дана (комплект);
Қолжуғыш - 1 дана (комплект).
Кеңсе 3:
Әкiмшiлiк үстелi - 1 дана;
Әкiмшiлiк орындығы - 3 дана;
Қонаққа арналған үстел - 1 дана (үлкен);
Кiтап шкафы - 1 дана (арқасыз);
2 есiкті шкаф - 1 дана (әйнектi)
2 қабат:
Сан. жүйе 1 қабаттағыдай;
Асхана:
Тамақ үстелі - 1 дана;
Орындық - 8 дана;
Ыдыс-аяқтарға арналған қабырға (стенка) - 1 дана.
Қонақ бөлме:
2 орынды диван - 1 дана (ағаш);
Кресло
Қонаққа арналған үстел - 1 дана (үлкен);
Телевизор үшiн үстел - 1 дана.
Асхана:
2 есікті шкаф - 1 дана (ағаш);
2 бөлімді асхана қабырғасы (стенка), төменгі бөлігі, ағаш,
жоғары бөлігі 3 есікті әйнекті - 1 комплект;
Жуғыш - 1 дана;
Төсек - 1, 2, 3;
4 есіктi шкаф - 1 дана (ағаш);
Керует 140 см - 1 дана (ағаш);
Тумбочка - 2 дана;
Yстелше - 1 дана;
Айна - 1 дана;
Сан. жүйе 2 - 1 қабаттағыдай.
3. Мешiт
Кірер ауыз.
Аяқ киімге арналған сөре - 8 дана;
2 орынды үстел - 1 дана;
Люстра орташа - 3 дана (комплект, жез);
Yлкен шырақ (фонарь) - 2 дана (үстелге қоюға, жез).
Үлкен зал:
Минбар - 1 дана;
Молдаға арналған үстел - 1 дана;
Аяқты микрофон - 2 дана;
Колонка - 5 дана;
Люстра орташа - 5 дана (комплект, жез);
Люстра үлкен - 1 дана (комплект, жез);
Шамшырақ (кондиль) - 14 дана;
Шырақ (фонарь) үлкен - 4 дана;
(қабыр. жез)
Шырақ (фонарь) кiшк. - 2 дана;
(қабыр. жез)
Шам - 2 дана.
Имам бөлмесi 1:
Үстел - 1 дана;
2 есiктi шкаф - 1 дана (әйнек);
2 бөлiмдi аккустик. құрал - комплектiлi.
Имам бөлмесi 2:
2 орынды шкаф - 1 дана (әйнек);
Үстел - 1 дана;
Әкiмшiлiк орындығы - 2 дана;
Аяқ киiмге арналған сөре
9 адамдық сан. жүйе
18 кран комплектiлi
Әйелдeр залы:
Колонка - 2 дана;
Люстра - 4 дана.
3 адамдық сан. жүйе. комплектiлi:
Қолжуғыш - 2 дана комплектiлi.
Мәжiлiс залы:
Колонка - 1 дана;
Люстра - 6 дана комплектiлi.
2 адамға арналған сан. жүйе комплектiлi.
Қолжуғыш - 2 дана;
Унитаз - 1 дана комплектiлi;
Қолжуғыш - 1 дана комплектiлi.
Подвал:
Құрал-жабдықтар (жарық, жылу, желдеткiш) комплектiлi;

2. Дом имамов
1-этаж:
Комплект санузла.
Унитаз - 1 шт. (с крышкой).
Раковина - 1 шт. (в комплекте).
Ванна - 1 шт. (в комплекте).
Столовая:
Стол - 1 шт.
2-х дверный шкаф - 1 шт. (дерево).
Раковина - 1 шт. (мойка).
Комната секретаря:
Стол для администрации - 1 шт.
Стул для администрации - 1 шт.
2-х дверный шкаф - 1 шт. (дерево).
Приемная:
Стул для администрации - 4 шт.
Стол для гостей - 1 шт. (большой).
Канцелярия 1.
Стол для администрации - 1 шт.
Стул для администрации - 3 шт.
Стол для гостей - 1 шт.
2-х дверный шкаф - 1 шт. (стеклянный).
Книжный шкаф - 1 шт. (без спинки).
Канцелярия 2.
Стол для администрации - 1 шт.
Книжный шкаф - 1 шт. (без спинки).
Стул для администрации - 3 шт.
Стол для гостей - 1 шт.
2-х дверный шкаф - 1 шт. (стеклянный).
Стол для факса - 1 шт.
2-х местный диван - 1 шт.
Кресло - 2 шт.
Санузел (2) большой:
Унитаз - 1 шт. (комплект).
Ванна - 1 шт. (комплект).
Раковина - 1 шт. (комплект).
Канцелярия 3.
Стол для администрации - 1 шт.
Стул для администрации - 3 шт.
Стол для гостей - 1 шт. (большой).
Книжный шкаф - 1 шт. (без спинки).
2-х дверный шкаф - 1 шт. (стеклянный).
2 этаж:
Санузел как на 1 этаже.
Столовая:
Обеденный стол - 1 шт.
Стулья - 8 шт.
Стенка для посуды - 1 шт.
Гостиная:
2-х местный диван - 1 шт. (дерево).
Кресло.
Стол для гостей - 1 шт. (большой).
Стол для телевизора - 1 шт.
Столовая:
2-х дверный шкаф - 1 шт. (дерево).
2-х уровневая столовая стенка, нижняя часть деревянная, верхняя
часть 3-х дверная стеклянная - 1 комплект.
Мойка - 1 шт.
4-х дверный шкаф - 1 шт. (дерево).
Кровать 140 см. - 1 шт. (дерево).
Тумбочка - 2 шт.
Столик - 1 шт.
Зеркало - 1 шт.
Санузел как на 2-1 этажах.
3. Мечеть
Проходная:
Полка для обуви - 8 шт.
2-х местный стол - 2 шт.
Люстра средняя - 3 шт. (комплект, латунь).
Большая свеча (фонарь) - 2 шт. (настольный, латунь).
Большой зал:
Минбар - 1 шт.
Стол для муллы - 1 шт.
Ножной микрофон - 2 шт.
Колонка - 5 шт.
Люстра средняя - 5 шт. (комплект, латунь).
Люстра большая - 1 шт. (комплект, латунь).
Лампа (кондиль) - 14 шт.
Свечка (фонарь) большая - 4 шт. (настенная, латунь).
Свечка (фонарь) маленькая - 2 шт. (настенная, латунь).
Лампа - 2 шт.
Комната имама 1:
Стол - 1 шт.
2-х дверный шкаф - 1 шт. (стекло).
Акустический инструмент в 2-х частях - комплект.
Комната имама 2:
2-х местный шкаф - 1 шт. (стеклянный).
Стол - 1 шт.
Стул для администрации - 2 шт.
Полка для обуви.
Санузел для 9 человек.
18 кранов в комплекте.
Женский зал:
Колонка - 2 шт.
Люстра - 4 шт.
Санузел для 3 человек, в комплекте.
Раковина - 2 шт. (в комплекте).
Зал заседаний:
Колонка - 1 шт.
Люстра - 6 шт. (в комплекте).
Санузел для 2-х человек, в комплекте:
Раковина - 2 шт.
Унитаз - 1 шт. в комплекте.
Раковина - 1 шт. в комплекте.
Подвал:
Инструменты (свет, тепло, вентиляция) в комплекте.