Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007-2009 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 25 қарашадағы N 189 Заңы
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007-2009 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшері бекітілсін:
2007 жыл - 301 715 681 мың теңге;
2008 жыл - 461 430 640 мың теңге;
2009 жыл - 843 100 000 мың теңге.
Ескерту. 1-бапқа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасының 2008.06.04 N 36-IV (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі), 2008.12.04 N 98-IV (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
2-бап. Осы Заң 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2007-2009 годы
Закон Республики Казахстан от 25 ноября 2006 года N 189
Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2007-2009 годы:
2007 год - 301 715 681 тысяча тенге;
2008 год - 461 430 640 тысяч тенге;
2009 год - 843 100 000 тысяч тенге.
Сноска. Статья 1 с изменениями, внесенными законами РК от 04.06.2008 N 36-IV (порядок введения в действие см. ст.2 ); от 04.12.2008 N 98-IV (вводится в действие с 01.01.2009).
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан