Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесі Төралқасының "Қазақстан Республикасы прокуратура органдарында қызмет атқару туралы, Қазақстан Республикасы прокуратурасы қызметкерлерінің кластық шендері мен әскери атақтары туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 мамырдағы N 29-IV Заңы
1-бап.  Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесі Төралқасының "Қазақстан Республикасы прокуратура органдарында қызмет атқару туралы, Қазақстан Республикасы прокуратурасы қызметкерлерінің кластық шендері мен әскери атақтары туралы ережені бекіту туралы" қаулысының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 17, 430-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2-бап.  Осы Заң алғаш ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н.Назарбаев

О признании утратившим силу постановления Президиума Верховного Совета Республики Казахстан "Об утверждении Положения о прохождении службы в органах прокуратуры, о классных чинах и воинских званиях работников прокуратуры Республики Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 29-IV
Статья 1.  Признать утратившим силу  постановление  Президиума Верховного Совета Республики Казахстан от 6 июля 1992 года "Об утверждении Положения о прохождении службы в органах прокуратуры, о классных чинах и воинских званиях работников прокуратуры Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 17, ст. 430).
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                             Н. Назарбаев