Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2010 - 2012 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 2 желтоқсандағы N 210-IV Заңы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 8 сәуірдегі № 264-IV Заңымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР 2010.04.08 № 264-IV (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшері бекітілсін:
2010 жылға - 1 075 700 000 мың теңге;
2011 жылға - 1 171 000 000 мың теңге;
2012 жылға - 1 266 000 000 мың теңге.
2-бап. Осы Заң 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                              Н.НАЗАРБАЕВ

О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2010 - 2012 годы
Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2009 года № 210-IV. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 8 апреля 2010 года № 264-IV
Сноска. Утратил силу с 01.01.2010 Законом РК от 08.04.2010 № 264-IV.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие Закона РК см. ст. 2
Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2010 - 2012 годы:
2010 год - 1 075 700 000 тысяч тенге;
2011 год - 1 171 000 000 тысяч тенге;
2012 год - 1 266 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2010 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев