Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 - 2016 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 147-V Заңы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 258-V Заңымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР 28.11.2014 № 258-V Заңымен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан
кепілдендірілген трансферттің мөлшерлері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2014 жыл – 1 480 000 000 мың теңге;
2015 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2016 жыл – 1 380 000 000 мың теңге.
Ескерту. 1-бапқа өзгеріс енгізілді - ҚР 31.03.2014 № 181-V Заңымен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-бап. Осы Заңды қолданысқа енгізу тәртібі
1. Осы Заң 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2013 – 2015 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2012 жылғы 20 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2012 ж., № 17, 113-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2014-2016 годы
Закон Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 147-V ЗРК. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 258-V
Сноска. Утратил силу Законом РК от 28.11.2014 № 258-V (вводится в действие с 01.01.2015).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего Закона см. п. 1
Статья 1. Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2014–2016 годы:
2014 год – 1 480 000 000 тысяч тенге;
2015 год – 1 380 000 000 тысяч тенге;
2016 год – 1 380 000 000 тысяч тенге.
Сноска. Статья 1 с изменением, внесенным Законом РК от 31.03.2014 № 181-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Статья 2. Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2014 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2013–2015 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 113).
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ