1999 жылғы 4 маусымдағы Өнертабыстарды құқықтық қорғау саласында мемлекетаралық құпиялардың сақталуын өзара қамтамасыз ету туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы хаттаманы ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2024 жылғы 29 қаңтардағы № 55-VIII ҚРЗ.
1999 жылғы 4 маусымдағы Өнертабыстарды құқықтық қорғау саласында мемлекетаралық құпиялардың сақталуын өзара қамтамасыз ету туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы 2021 жылғы 4 наурызда жасалған хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ
Бейресми аударма
1999 жылғы 4 маусымдағы Өнертабыстарды құқықтық қорғау саласында мемлекетаралық құпиялардың сақталуын өзара қамтамасыз ету туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы ХАТТАМА
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын 1999 жылғы 4 маусымдағы Өнертабыстарды құқықтық қорғау саласында мемлекетаралық құпиялардың сақталуын өзара қамтамасыз ету туралы келісімге қатысушы мемлекеттердің үкіметтері
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Тараптар 1999 жылғы 4 маусымдағы Өнертабыстарды құқықтық қорғау саласында мемлекетаралық құпиялардың сақталуын өзара қамтамасыз ету туралы келісімнің қолданысы тоқтатылды деп санайды.
2-бап
Осы Хаттама оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді Тараптардың орындағаны туралы соңғы хабарламаны депозитарий алған күннен бастап 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Мемлекет басшылары кеңесі, Үкімет басшылары кеңесі, Сыртқы істер министрлері кеңесі және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Экономикалық кеңесі рәсімі қағидаларының 7-қағидасының 9-тармағында белгіленген тәртіппен орыс тілінде жасалды.
Әзербайжан Республикасының
Үкіметі үшін
Н. Мамедов
2019 жылғы 7 мамыр
Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін
Д. Медведев
2019 жылғы 27 маусым
Армения Республикасының
Үкіметі үшін
М. Григорян
2019 жылғы 14 мамыр
Тәжікстан Республикасының
Үкіметі үшін
К. Расулзода
2021 жылғы 4 наурыз
Беларусь Республикасының
Үкіметі үшін
С. Румас
2019 жылғы 1 сәуір
Түрікменстан Үкіметі үшін
Қазақстан Республикасының
Үкіметі үшін
А. Мамин
2020 жылғы 8 желтоқсан
Өзбекстан Республикасының
Үкіметі үшін
Қырғыз Республикасының
Үкіметі үшін
М. Абылгазиев
2020 жылғы 22 қаңтар
Украина Үкіметі үшін
Молдова Республикасының
Үкіметі үшін
Беларус Республикасындағы
Молдова Республикасының
Төтенше және Өкілетті Елшісі
В. Сорочан
2020 жылғы 28 шілде
Осымен қоса беріліп отырған 1999 жылғы 4 маусымдағы Өнертабыстарды құқықтық қорғау саласында мемлекетаралық құпиялардың сақталуын өзара қамтамасыз ету туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы хаттаманың мәтіні Мемлекет басшылары кеңесі, Үкімет басшылары кеңесі, Сыртқы істер министрлері кеңесі және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Экономикалық кеңесі рәсімі қағидаларының 7-қағидасының 9-тармағында белгіленген тәртіппен қол қойылған теңтүпнұсқа көшірмесі болып табылатынын куәландырамын. Жоғарыда аталған Хаттаманың түпнұсқа данасы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқару комитетінде сақталады.
ТМД Атқару комитеті
төрағасының орынбасары
Б.М. Жумаханов

О ратификации Протокола о прекращении действия Соглашения о взаимном обеспечении сохранности межгосударственных секретов в области правовой охраны изобретений от 4 июня 1999 года
Закон Республики Казахстан от 29 января 2024 года № 55-VIII ЗРК.
Ратифицировать Протокол о прекращении действия Соглашения о взаимном обеспечении сохранности межгосударственных секретов в области правовой охраны изобретений от 4 июня 1999 года, совершенный 4 марта 2021 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ
ПРОТОКОЛ
о прекращении действия Соглашения о взаимном обеспечении сохранности межгосударственных секретов в области правовой охраны изобретений от 4 июня 1999 года
Официально заверенный текст
Правительства государств - участников Соглашения о взаимном обеспечении сохранности межгосударственных секретов в области правовой охраны изобретений от 4 июня 1999 года, именуемые в дальнейшем Сторонами,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Стороны считают прекратившим действие Соглашение о взаимном обеспечении сохранности межгосударственных секретов в области правовой охраны изобретений от 4 июня 1999 года.
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу по истечении 30 дней с даты получения депозитарием последнего уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Совершено на русском языке в порядке, установленном пунктом 9 правила 7 Правил процедуры Совета глав государств, Совета глав правительств, Совета министров иностранных дел и Экономического совета Содружества Независимых Государств.
За Правительство
Азербайджанской Республики
Н. Мамедов
7 мая 2019 года
За ПравительствоРоссийской ФедерацииД. Медведев27 июня 2019 года
За Правительство
Республики Армения
М. Григорян
14 мая 2019 года
За ПравительствоРеспублики ТаджикистанК. Расулзода4 марта 2021 года
За Правительство
Республики Беларусь
С. Румас
1 апреля 2019 года
За ПравительствоТуркменистана
За Правительство
Республики Казахстан
А. Мамин
8 декабря 2020 года
За ПравительствоРеспублики Узбекистан
За Правительство
Кыргызской Республики
М. Абылгазиев
22 января 2020 года
За Правительство Украины
За Правительство
Республики Молдова
Чрезвычайный и Полномочный Посол
Республики Молдова в Республике Беларусь
В. Сорочан
28 июля 2020 года
Настоящим удостоверяю, что прилагаемый текст является аутентичной копией Протокола о прекращении действия Соглашения о взаимном обеспечении сохранности межгосударственных секретов в области правовой охраны изобретений от 4 июня 1999 года, подписанного в порядке, установленном пунктом 9 правила 7 Правил процедуры Совета глав государств, Совета глав правительств, Совета министров иностранных дел и Экономического совета Содружества Независимых Государств. Подлинный экземпляр вышеупомянутого Протокола хранится в Исполнительном комитете Содружества Независимых Государств.
Заместитель Председателя
Исполнительного комитета СНГ
Б. М. Жумаханов