Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi мен жергiлiктi өкiлдi органдары депутаттарының сайлауы туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1993 жылғы 8 желтоқсан N 3700. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2004.12.20. N 12 Заңымен (өзгеріс 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi қаулы етедi:
Мемлекеттiң тұрақты жұмыс iстейтiн бiрден-бiр заң шығарушы және жоғары өкiлдi органы ретiндегi бiрiншi сайланатын Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi депутаттарының және Қазақстан Республикасының облыстық, аудандық және қалалық өкiлдi органдары депутаттарының сайлауы 1994 жылғы 7 наурызға тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О выбоpах депутатов Веpховного Совета и местных пpедставительных оpганов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 8 декабpя 1993 года. Утратил силу - Законом РК от 20 декабря 2004 года N 12 (вводится в действие с 1 января 2005 года).
Сноска. Утратил силу Законом РК от 20.12.2004 № 12 (вводится в действие с 01.01.2005).
Верховный Совет Республики Казахстан постановляет:
Назначить выборы депутатов Верховного Совета Республики Казахстан первого созыва, как постоянно действующего единственного законодательного и высшего представительного органа государства, и депутатов областных, районных и городских представительных органов Республики Казахстан на 7 марта 1994 года.
Президент
Республики Казахстан