Қазақстан Республикасы Президентiнiң "1996 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 60
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "1996 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2700 Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 23, 150-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
6-бап мынадай редакцияда жазылсын:
"6-бап. Республикалық бюджеттiң кiрiстерiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң депозиттерiн екiншi деңгейдегi банктерде орналастырудан түсетiн түсiм - 824300 мың теңге болып белгiленсiн.";
27-баптың 2-абзацы алынып тасталсын;
28-бап мынадай редакцияда жазылсын:
"28-бап. 1996 жылы мемлекеттiк iшкi қарызға және республикалық бюджет тапшылығына алынған несиелерге қызмет көрсету нөлдiк ставка бойынша жүзеге асырылатын болып белгiленсiн.";
мынадай мазмұндағы жаңа 31-баппен толықтырылсын:
"31-бап. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, республикалық бюджет есебiнен ұсталатын басқа да мемлекеттiк органдар бойынша республикалық бюджет шығыстары ұлғайтылсын, сондай-ақ облыстар мен Алматы қаласының бюджеттерiне 17159500 млн. теңге" сомасында қаржы бөлiнсiн.
Қазақстан Республикасының Үкiметi осы қаржыны атаулы бөлудi жүзеге асырсын";
31-бап 32-бап болып есептелсiн;
Жарлыққа "Қазақстан Республикасының 1996 жылға арналған республикалық бюджетi (қолданылып жүрген сыныптама бойынша) деген N 1 қосымшада:
"Кiрiстер" бөлiгiнде:
"Бюджет бойынша мекемелер мен шаралар" деген I бөлiмде:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне және екiншi деңгейдегi банктерден түсетiн түсiмдер, барлығы" деген жолдағы "4983800" деген сан "824300" деген санмен ауыстырылсын;
- "ағымдағы жылдың пайдасынан" деген жолдағы "4159500" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;
"3. Алымдар және салыққа жатпайтын түрлi кiрiстер барлығы" деген жолдағы "17772400" деген сан "21931900" деген санмен ауыстырылсын;
"б) өзге түсiмдер" деген жолдағы "9607400" деген сан "13766900" деген санмен ауыстырылсын;
"Шығыстар" бөлiгiнде:
"Бюджет бойынша мекемелер мен шаралар" деген I бөлiмде:
"1. Экономиканы қаржыландыру, барлығы" деген жолдағы "35151717" деген сан "31651717" деген санмен ауыстырылсын:
"Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитет, барлығы" деген жолдағы "4754437" деген сан "1254437" деген санмен ауыстырылсын;
"Кешендерге кiрмейтiндер бойынша жиынтығы" деген жолдағы "19202904" деген сан "15702904" деген санмен ауыстырылсын;
"7. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппаратын, орталық және жергiлiктi атқарушы органдарды ұстауға арналған шығыстар" деген жолдағы "13168340" деген сан "8168340" деген санмен ауыстырылсын;
"12. Мемлекеттiк iшкi қарызға қызмет көрсету жөнiндегi шығыстар барлығы" деген жолдағы "8064750" деген сан "3905250" деген санмен ауыстырылсын;
" - бюджет тапшылығына берiлген несие үшiн проценттер төлеу" деген жолдағы "1067000" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;
" - iшкi қарыз бойынша проценттер төлеу жөнiндегi шығыстар" деген жолдағы "3092500" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О республиканском бюджете на 1996 год"
Закон Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 60-I
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 г. N 2700 "О республиканском бюджете на 1996 год" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 150) следующие изменения и дополнения:
статью 6 изложить в следующей редакции:
"Статья 6. Установить в доходах республиканского бюджета поступления от размещения депозитов Правительства Республики Казахстан в банках второго уровня - 824300 тыс. тенге.";
абзац второй статьи 27 исключить:
статью 28 изложить в следующей редакции:
"Статья 28. Установить, что в 1996 году обслуживание государственного внутреннего долга и кредитов, получаемых под дефицит республиканского бюджета, осуществляется по нулевой ставке.";
дополнить новой статьей 31 следующего содержания:
"Статья 31. Увеличить расходы республиканского бюджета по министерствам, государственным комитетам, другим государственным органам, содержащимся за счет средств республиканского бюджета, а также выделить ассигнования бюджетам областей и г. Алматы на сумму 17159500 млн.тенге.
Правительству Республики Казахстан осуществить адресное распределение этих ассигнований.";
статью 31 считать статьей 32:
в приложении N 1 к Указу "Республиканский бюджет Республики Казахстан на 1996 год (по действующей классификации)":
в части "Доходы":
в разделе I "Учреждения и мероприятия по бюджету":
по строке "Поступления от Нацбанка Республики Казахстан и
банков второго уровня в доход бюджета, всего" цифру "4983800"
заменить цифрой "824300";
по строке - "от прибыли текущего года" цифру "4159500" заменить
цифрой "О";
по строке "3. Сборы и разные неналоговые доходы, всего"
цифру "17772400" заменить цифрой "21931900";
по строке "б) прочие поступления" цифру "9607400" заменить
цифрой "13766900";
в части "расходы":
в разделе I "учреждения и мероприятия по бюджету":
по строке "1. Финансирование экономики, всего" цифру "35151717"
заменить цифрой "31651717";
по строке "Комитет по госматрезервам, всего" цифру "4754437"
заменить цифрой "1254437";
по строке "Итого по не вошедшим в комплексы" цифру "19202904"
заменить цифрой "15702904";
по строке "7. Расходы на содержание Аппарата Правительства Республики Казахстан, центральных и местных исполнительных органов" цифру "13168340" заменить цифрой "8168340";
по строке "12. Расходы по обслуживанию государственного внутреннего долга, всего" цифру "8064750" заменить цифрой "3905250";
по строке - уплата процентов за кредит под дефицит бюджета" цифру "1067000" заменить цифрой "О";
по строке - расходы по уплате процентов по внутреннему долгу" цифру "3092500" заменить цифрой "О";

"I бөлiм бойынша шығыстар жиынтығы" деген жолдағы "153534799" деген сан "158034799" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"14. Министрлiктерге, мемлекеттiк комитеттерге, республикалық бюджет қаржылары есебiнен ұсталатын басқа да мемлекеттiк органдарға, сондай-ақ облыстар мен Алматы қаласының бюджеттерiне қаржы бөлу - 17159500";
"Сыртқы экономикалық қызмет" деген III бөлiмде:
"Елшiлiктердi, өкiлдiктердi ұстау жөнiнде және басқа да мақсаттарға валюта сатып алу, барлығы" деген жолдағы "28584479" деген сан "24084479" деген санмен ауыстырылсын;
"1) Сыртқы заемдар мен мiндеттемелердi өтеуге жұмсалатын шығыстар" деген жолдағы "22046458" деген сан "17546458" деген санмен ауыстырылсын;
"III бөлiм бойынша шығыстар жиынтығы" деген жолдағы "36749479" деген сан "32249479" деген санмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

по строке "Итого расходов по I разделу" цифру "153534799" заменить цифрой "158034799";
дополнить строкой следующего содержания:
"14. Ассигнования министерствам, государственным комитетам, другим государственным органам, содержащимся за счет средств республиканского бюджета, а также бюджетам областей и г. Алматы - 17159500";
в разделе III "Внешнеэкономическая деятельность":
по строке "На выкуп валюты по содержанию посольств, представительств и на другие цели, всего" цифру "28584479" заменить цифрой "24084479";
по строке "1) расходы на погашение внешних займов и обязательств" цифру "22046458" заменить цифрой "17546458";
по строке "Итого расходов по III разделу" цифру "36749479" заменить цифрой "32249479".
Президент
Республики Казахстан