Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бағалы қағаздар және қор биржасы туралы" Заң күшi бар Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1997 жылғы 5 наурыздағы N 79
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бағалы қағаздар және қор биржасы туралы" 1995 жылғы 21 сәуiрдегi N 2227 U952227_ Заң күшi бар Жарлығының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 5, 39-құжат; N 23, 141-құжат; N 24, 162-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 19, 370-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О ценных бумагах и фондовой бирже"
Закон Республики Казахстан от 5 марта 1997 г. N 79-1 ЗРК
Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан,
имеющий силу Закона, от 21 апреля 1995 г. N 2227 "О ценных бумагах и
фондовой бирже" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан,
1995 г., N 5, ст.39, N 23, ст.141, N 24, ст.162; Ведомости
Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 19, ст.370).
Президент
Республики Казахстан