7-бап
Тараптардың өзара келісуі бойынша осы Келісімге өзгерістер енгізілуі мүмкін, олар осы Келісімнің ажырамас бөлігі болып табылатын тиісті хаттамамен ресімделеді.
Ескерту. 7-баппен толықтырылды - Қазақстан Республикасының 2008.07.01  N 52-IV Заңымен.
8-бап
Осы Келiсiм мемлекеттердiң оның күшiне енуi үшiн қажеттi мемлекетiшiлiк рәсiмдердi орындағандығы туралы үшiншi хабарлауы депозитарийге сақтауға тапсырылған күннен бастап күшiне енедi.
1995 жылғы 10 ақпанда Алматы қаласында орыс тiлiнде бiр түпнұсқа данада жасалды. Түпнұсқа данасы осы Келiсiмге қол қойған әрбiр мемлекетке оның расталған көшiрмесiн жолдайтын Беларусь Республикасы Үкiметiнiң Архивiнде сақталады.
Әзiрбайжан Республикасының      Молдова Республикасының
Үкiметi үшiн                    Үкiметi үшiн
Армения Республикасының         Ресей Федерациясының
Үкiметi үшiн                    Үкiметi үшiн
Беларусь Республикасының        Тәжiкстан Республикасының
Үкiметi үшiн                    Үкiметi үшiн
Грузия Республикасының          Түрiкменстан
Үкiметi үшiн                    Үкiметi үшiн
Қазақстан Республикасының       Өзбекстан Республикасының
Үкiметi үшiн                    Үкiметi үшiн
Қырғыз Республикасының          Украина
Үкiметi үшiн                    Үкiметi үшiн
Алматы - 10.02.95.

Статья 7
По взаимному согласию Сторон в настоящее Соглашение могут быть внесены изменения, которые оформляются соответствующим протоколом, являющимся неотъемлемой частью настоящего Соглашения.
Сноска. Соглашение дополнено статьей 7 в соответствии с  Законом РК от 01.07.2008 N 52-IV.
Статья 8
Настоящее Соглашение вступает в силу со дня сдачи на хранение депозитарию третьего уведомления о выполнении государствами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Совершено в городе Алматы 10 февраля 1995 года в одном подлинном экземпляре на русском языке. Подлинный экземпляр хранится в Архиве Правительства Республики Беларусь, которое направит каждому государству, подписавшему настоящее Соглашение, его заверенную копию.
За Правительство                 За Правительство
Азербайджанской Республики       Республики Молдова
За Правительство                 За Правительство
Республики Армения               Российской Федерации
За Правительство                 За Правительство
Республики Беларусь              Республики Таджикистан
За Правительство                 За Правительство
Республики Грузия                Туркменистана
За Правительство                 За Правительство
Республики Казахстан             Республики Узбекистан
За Правительство                 За Правительство
Кыргызской Республики            Украины