Қазақстан Республикасының көшiп келу мәселелерi жөнiндегi кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1997 жылғы 13 желтоқсан N 205
Мына заң актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын:
"Көшiп келу туралы" 1992 жылғы 26 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 13-14, 314-құжат; 1997 жылғы 17 шiлдеде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасының банк қызметi мәселелерi жөнiндегi кейбiр
заң актiлерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1997 жылғы
11 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңы);
"Көшiп келу туралы" Қазақстан Республикасы Заңы күшiне енгiзу
туралы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1992 жылғы 26
маусымдағы қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы,
1992 ж., N 13-14, 315-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам иммиграции
Закон Республики Казахстан от 13 декабря 1997 г. N 205-I
Признать утратившими силу:
Закон Республики Казахстан от 26 июня 1992 г. "Об иммиграции" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 13-14, ст. 314; Закон Республики Казахстан от 11 июля 1997 г. "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам банковской деятельности", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 17 июля 1997 г.);
постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 26 июня 1992 г. "О введении в действие Закона Республики Казахстан "Об иммиграции" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 13-14, ст. 315).
Президент
Республики Казахстан