Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1998 жылғы 15 1 шiлдедегi N 260
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Z952235_ Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат; N 12, 88-құжат; N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180, 181-құжаттар; N 11-12, 257-құжат; N 15, 281-құжат; N 23-24, 416-құжат; 1997 ж., N 4, 51-құжат; N 7, 82-құжат; N 10, 112-құжат; N 11, 144-құжат; N 12, 184, 188-құжаттар; N 13-14, 195, 205-құжаттар; N 20, 263-құжат; N 22, 333-құжат; 1998 жылғы 18 сәуiрде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" 1998 жылғы 15 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Заңы мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
61-бапта:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 17-) тармақшамен толықтырылсын:
"17) субстанция - дәрi-дәрмектерiн қоса алғанда, дәрiлiк заттар, оның iшiнде дәрiхананың өзiнде жасалғандары; протездiк-ортопедиялық бұйымдар; жұқпалы аурулар диагностикасына, олардың алдын алуға және (немесе) оларды емдеуге арналған медициналық иммундық-биологиялық препараттарды дайындауға арналған материалдар.";
2-тармақ мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) субстанция - дәрi-дәрмектерiн қоса алғанда, дәрiлiк заттарды, оның iшiнде дәрiхананың өзiнде жасалғандарын; протездiк-ортопедиялық бұйымдарды; жұқпалы аурулар диагностикасына, олардың алдын алуға және (немесе) оларды емдеуге арналған медициналық иммундық-биологиялық препараттарды дайындауға арналған материалдарды импорттау.";
66-бапта:
1-тармақтағы "2-тармағында" деген сөздер "2 және 4-тармақтарындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақ "салық ставкасы" деген сөздерден кейiн "осы баптың 4-тармағында аталған жағдайларды қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Тiрiдей салмақпен мал мен құсты, еттi, балықты, ұнды, нанды
және нан-тоқаш тағамдарын, макарон тағамдарын, сүттi және сүт
өнiмдерiн (балмұздақты қоспағанда), жұмыртқаны, өсiмдiк майын,
маргариндi, жарманы, астықты, құрама жемдi, қантты (оның iшiнде
шикiлей қантты), тұзды, көкөнiстердi, картопты, балалар және диабет
тамақтары өнiмдерiн сату мен импорттау жөнiндегi айналымға 10
процент ставка бойынша салық салынады.";
68-баптың 5-тармағы алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
оқығандар:
Багарова Ж.
Икебаева А.

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
Закон Республики Казахстан от 1 июля 1998 года № 260
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 24 апреля 1995 г. № 2235 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Z952235_ (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 6, ст. 43; № 12, ст. 88; № 23, ст. 152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 1, ст. 180, 181; № 11-12, ст. 257; № 15, ст. 281; № 23-24, ст.416; 1997 г., № 4, ст.51; № 7, ст.82; № 10, ст. 112; № 11, ст. 144; № 12, ст. 184,188; № 13-14, ст. 195, 205; № 20, ст. 263; № 22, ст.333; в Закон Республики Казахстан от 15 апреля 1998 г. "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Z980216_ , опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и Казахстанская правда" 18 апреля 1998 г. ) следующие изменения и дополнения:
в статье 61:
пункт 1 дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) лекарственных средств, включая лекарства-субстанции, в том числе внутриаптечного изготовления; протезно-ортопедических изделий; материалов для изготовления медицинских иммунобиологических препаратов для диагностики, профилактики и (или) лечения инфекционных заболеваний.";
пункт 2 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) импорт лекарственных средств, включая лекарства-субстанции, в том числе внутриаптечного изготовления; протезно-ортопедических изделий; материалов для изготовления медицинских иммунобиологических препаратов для диагностики, профилактики и (или) лечения инфекционных заболеваний.";
в статье 66:
в пункте 1 слова "в пункте 2" заменить словами  "в пунктах 2 и 4";
пункт 3  дополнить  словами ",за исключением случаев, указанных в
пункте 4 настоящей статьи.";
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. По ставке 10 процентов облагаются  обороты  по реализации и
импорту скота и птицы в живом весе, мяса, рыбы, муки, хлеба и хлебобулочных
изделий, макаронных изделий, молока и молокопродуктов (за  исключением
мороженого),  яиц, масла растительного,  маргарина,  крупы,  зерна,
комбикормов, сахара  (включая сахар-сырец), соли, овощей, картофеля,
продуктов детского и диабетического питания.";
пункт 5 статьи 68 исключить.
Президент
Республики Казахстан