Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларды қорғау мәселелері жөніндегі кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 15 наурыз N 350-I
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларын сақтау туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 19 қаңтардағы
Z931000_
Заңы
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 2,
30-құжат);
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларын сақтау туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын күшіне енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1993 жылғы 19 қаңтардағы
B932000_
қаулысы
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 2,
31-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Икебаева Ә.Ж.)

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам защиты государственных секретов
Закон Республики Казахстан от 15 марта 1999 года № 350-1
Признать утратившими силу:
Закон Республики Казахстан от 19 января 1993 года
Z931000_
"О
защите государственных секретов Республики Казахстан" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 2, ст.30);
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 19 января
1993 года
B932000_
"О введении в действие Закона Республики Казахстан
"О защите государственных секретов Республики Казахстан" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 2, ст.31).
Президент
Республики Казахстан