Қазақстан Республикасы Президентінің "Электр энергетикасы туралы" заң күші бар Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 16 шілде N 439-I
Қазақстан Республикасы Президентінің "Электр энергетикасы туралы" 1995
жылғы 23 желтоқсандағы N 2724
U952724_
заң күші бар Жарлығының (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 24, 166-құжат) күші
жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, "Об электроэнергетике"
Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 г. № 439-1
Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 23 декабря 1995 г. № 2724 U952724_ "Об электроэренгетике" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 24, ст.166).
Президент
Республики Казахстан