"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 10 желтоқсан N 491-І
"Лицензиялау туралы" 1995 жылғы 17 сәуірдегі  Z952200_  Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 3-4, 37-құжат; N 12, 88-құжат; N 14, 93-құжат; N 15-16, 109-құжат; N 24, 162-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 8-9, 236-құжат; 1997 ж., N 1-2, 8-құжат; N 7, 80-құжат; N 11, 144, 149-құжаттар; N 12, 184-құжат; N 13-14;, 195, 205-құжаттар; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 14, 201-құжат; N 16, 219-құжат; N 17-18, 222, 224, 225-құжаттар; N 23, 416-құжат; N 24, 452-құжат; 1999 жылғы 31 шілдеде "Егемен Қазақстан" және "Казахтанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне этил спирті мен алкоголь өнімінің өндірілуін және айналымын мемлекеттік реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 16 шілдедегі  Z990436_  Қазақстан Республикасының Заңы; 1999 жылғы 3 және 7 тамызда "Егемен Қазақстан" және 1999 жылғы 3 және 5 тамызда "Казахтанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 16 шілдедегі  Z990436_  Қазақстан Республикасының Заңы; 1999 жылғы 27 тамызда "Егемен Қазақстан" және 1999 жылғы 24 тамызда және 1 қыркүйекте "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану және мұнай операцияларын жүргізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 11 тамыздағы  Z990467_  Қазақстан Республикасының Заңы; 1999 жылғы 13 қазанда "Егемен Қазақстан" және "Казахтанская правда" газеттерінде жарияланған Қазақстан Республикасы Президентінің "Лицензиялау туралы" заң күші бар Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 8 қазандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ) мынадай толықтыру енгізілсін:
9-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 46) тармақшамен толықтырылсын:
"46) туристік қызмет.".
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О лицензировании"
Закон Республики Казахстан от 10 декабря 1999 год № 491-1
Внести в Закон Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. Z952200_ "О лицензировании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 3-4, ст. 37; № 12, ст. 88; № 14, ст. 93; № 15-16, ст. 109; № 24, ст. 162; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 8-9, ст. 236; 1997 г., № 1-2, ст. 8; № 7, ст. 80; № 11, ст. 144, 149; № 12, ст. 184; № 13-14, ст. 195, 205; № 22, ст. 333; 1998 г., № 14, ст. 201; № 16, ст. 219; № 17-18, ст. 222, 224, 225; № 23, ст. 416; № 24, ст. 452; Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 г. Z990430_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного регулирования производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 31 июля 1999 г.; Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 г. Z990436_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" 3 и 7 августа 1999 г. и "Казахстанская правда" 3 и 5 августа 1999 г.; Закон Республики Казахстан от 11 августа 1999 г. Z990467_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам недропользования и проведения нефтяных операций в Республике Казахстан", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" 27 августа 1999 г. и "Казахстанская правда" 24 августа и 1
сентября 1999 г.; Закон Республики Казахстан от 8 октября 1999 г.
Z990471_
"О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан,
имеющий силу закона, "О лицензировании", опубликованный в газетах "Егемен
Казакстан" и "Казахстанская правда" 13 октября 1999 г.) следующее
дополнение:
пункт 1 статьи 9 дополнить подпунктом 46) следующего содержания:
"46) туристская деятельность.".
Президент
Республики Казахстан