О признании утратившими силу некоторых приказов Министра индустрии и торговли Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 9 августа 2010 года № 209
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 24 февраля 2006 года № 68 "Об утверждении Правил организации деятельности на территории специальной экономической зоны "Парк информационных технологий и Правил регистрации юридических лиц в качестве участников специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4127, опубликованный в "Юридической газете" от 21 апреля 2006 года № 71-72 (1051-1052));
2) приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 5 ноября 2007 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра индустрии и торговли Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых за № 5031, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 27 марта 2008 года № 1).
2. Комитету промышленности (Таспихов А.С.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. министр                               А. Рау

Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің м.а. 2010 жылғы 9 тамыздағы № 209 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мынадай бұйрықтардың:
1) «Ақпараттық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының аумағында қызметті ұйымдастыру ережесін және «Ақпараттық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының қатысушылары ретінде заңды тұлғаларды тіркеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2006 жылғы 24 ақпандағы№ 68 бұйрығының (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4127 болып тіркелген, «Заң газетінде» 2006 жылы 21 сәуірде № 71-72 (1051-1052) жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2007 жылғы 5 қарашадағы № 329 бұйрығының (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5031 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында № 1, 2008 жылғы 27 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Өнеркәсіп комитеті (А.С. Таспихов) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апта мерзімінде жіберсін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы                                 А. Рау