О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 308
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 ноября 2010 года № 900
На основании подпункта 6) пункта 2 статьи 186 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 308 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к обеспечению радиационной безопасности питьевой воды" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4735, опубликован в газете "Юридическая газета" от 20 июля 2007 года, № 110 (1313)).
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Оспанов К.С.) в недельный срок сообщить в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание, где он ранее был опубликован, с приложением копии настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан - Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан Оспанова К.С.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    С. Каирбекова

Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 15 мамырдағы N 308 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 18 қарашадағы N 900 Бұйрығы
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің 186-бабының 2-тармағының 6) тармақшасы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабы негізінде БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ауыз судың радиациялық қауіпсіздігін қамтамасыз етуге қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 15 мамырдағы N 308 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4735 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2007 жылы 20 шілде, N 110 (1313) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті (К.С. Оспанов) бір аптаның ішінде осы бұйрықтың көшірмесін коса бере отырып, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ол бұрын жарияланған ресми баспа басылымына хабарласын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің төрағасы - Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік санитарлық дәрігері К.С. Оспановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық кол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    С. Қайырбекова