Об утверждении отчета об исполнении бюджета города Астаны за 2011
Решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 26/4-V
Извлечение из решения маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 26/4-V
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. ...
2. ...
3. ...
4. ...
5. ...
6. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны по перечню согласно приложению 2 к настоящему решению.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    М. Шекенов
Секретарь
маслихата города Астаны                    С. Есилов
Приложение 2
к решению маслихата
города Астаны
от 6 июня 2012 года № 26 /4-V
Перечень
некоторых решений маслихата города Астаны, утративших силу
1. Решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за № 660, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 3-4 от 13 января 2011 года, "Вечерняя Астана" № 5 от 13 января 2011 года).
2. Решение маслихата города Астаны от 9 февраля 2011 года № 429/57-IV "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54- IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 марта 2011 года за № 668, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 26 от 3 марта 2011 года, "Вечерняя Астана" № 26 от 3 марта 2011 года).
3. Решение маслихата города Астаны от 11 марта 2011 года № 438/59-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 апреля 2011 года за № 669, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 40 от 9 апреля 2011 года, "Вечерняя Астана" № 42 от 9 апреля 2011 года).
4. Решение маслихата города Астаны от 11 апреля 2011 года № 445/60-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 мая 2011 года за № 674, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 51 от 7 мая 2011 года, "Вечерняя Астана" № 53-56 от 7 мая 2011 года).
5. Решение маслихата города Астаны от 16 июня 2011 года № 456/63-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 июля 2011 года за № 685, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 81 от 21 июля 2011 года, "Вечерняя Астана" № 86 от 21 июля 2011 года).

Астана қаласының 2011 жылға бюджетінің орындалуы туралы есепті бекіту туралы
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 26/4-V шешімі
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 26/4-V шешімінен үзінді
Астана қаласы мәслихаты ШЕШІМІ:
1. ...
2. ...
3. ...
4. ...
5. ...
6. Осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес тізім бойынша Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       М. Шекенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 6 маусымдағы
№ 26/4-V шешіміне
2-қосымша
Астана қаласы мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің
тізімі
1.Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408/54-ІV «Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 660 болып тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 3-4 «Астана ақшамы», 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 5 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
2. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы № 429/57-ІV «Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408-54-ІV «Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 2 наурызда № 668 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 наурыздағы № 26 «Астана ақшамы», 2011 жылғы 3 наурыздағы № 26 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
3. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № 438/59-IV «Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408-54- IV «Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 11 сәуірде № 669 болып тіркелген, 2011 жылғы 9 сәуірдегі № 40 «Астана ақшамы», 2011 жылғы 9 сәуірдегі № 42 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
4. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 445/60-Р/ «Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408-54-IV «Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 4 мамырда № 674 болып тіркелген, 2011 жылғы 7 мамырдағы № 51 «Астана ақшамы», 2011 жылғы 7 мамырдағы № 53-56 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
5. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 16 маусымдағы № 456/63-IV «Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408-54-IV «Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 15 шілдеде № 685 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 шілдедегі № 81 «Астана ақшамы», 2011 жылғы 21 шілдедегі № 86 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).

6. Решение маслихата города Астаны от 11 августа 2011 года № 473/67-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 августа 2011 года за № 693, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 101 от 6 сентября 2011 года, "Вечерняя Астана" № 106 от 6 сентября 2011 года).
7. Решение маслихата города Астаны от 27 сентября 2011 года № 507/72-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 ноября 2011 года за № 695, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 131 от 15 ноября 2011 года, "Вечерняя Астана" № 136 от 15 ноября 2011 года).
8. Решение маслихата города Астаны от 18 ноября 2011 года № 508/73-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 декабря 2011 года за № 700, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 141 от 6 декабря 2011 года, "Вечерняя Астана" № 145 от 6 декабря 2011 года).
9. Решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2011 года № 536/76-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2011 года за № 703, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 150 от 29 декабря 2011 года, "Вечерняя Астана" № 154 от 29 декабря 2011 года).

6. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 11 тамыздағы № 473/67-IV «Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408-54-IV «Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 31 тамызда № 693 болып тіркелген, 2011 жылғы 6 қыркүйектегі № 101 «Астана ақшамы», 2011 жылғы 6 қыркүйектегі № 106 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
7. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 507/72-IV «Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408-54-IV «Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 11 қарашада № 695 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 қарашадағы № 131 «Астана ақшамы», 2011 жылғы 15 қарашадағы № 136 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
8. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 18 қарашадағы № 508/73-IV «Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408-54-IV «Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 1 желтоқсанда № 700 болып тіркелген, 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 141 «Астана ақшамы», 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 145 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған);
9. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 536/76-IV «Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408-54-IV «Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 26 желтоқсанда № 703 болып тіркелген, 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 150 «Астана ақшамы», 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 154 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған);