О признании утратившими силу и отмене некоторых постановлений, акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 20 марта 2012 года № 158-304
В соответствии с пунктом 10 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан, от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», постановлением Правительства Республики Казахстан oт 27 августа 2011 года № 972 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктом 17 Правил государственной регистрации нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 гола № 778, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу с 1 января 2012 года некоторые постановления акимата города Астаны по перечню согласно приложению.
2. Отменить постановление акимата города Астаны от 17 февраля 2012 года № 158-190 «О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п «О дополнительных мерах по содействию занятости населения» и признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны».
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Л.
Аким                               И. Тасмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата города Астаны
от 20 марта 2012 года № 158-304
Перечень постановлений акимата города Астаны, утративших силу
1. Постановление акимата города Астаны от 3 мая 2005 года № 3-1-320п «Об утверждении Правил организации социальных рабочих мест и порядка отбора работодателей, предлагающих их создание» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 июня 2005 года № 390, опубликовано в газетах «Астана хабары» от 14 июня 2005 года № 79, «Вечерняя Астана» от 16 июня 2005 года № 90).
2. Постановление акимата города Астаны от 8 мая 2009 года № 23-465п «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2005 года № 3-1-320п «Об утверждении Правил организации и финансирования социальных рабочих мест» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 мая 2009 года № 579, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 30 мая 2009 года № 58, «Вечерняя Астана» от 30 мая 2009 года № 64).

Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды және бас тарту деп тану туралы
Астана қаласы әкімшілігінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 158-304 қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 10-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 972 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу ережесінің 17-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес тізбе бойынша 2012 жылғы 1 қаңтарынан бастап Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. «Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына өзгеріс енгізу және Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 158-190 қаулысы бас тарту деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Г. Балаеваға жүктелсін.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 20 наурыздағы
№ 158-304 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру қағидасын және оларды құруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібін бекіту туралы» Астана қаласы әкімінің 2005 жылғы 3 мамырдағы № 3-1-320қ қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 3 маусымда № 390 болып тіркелген, 2005 жылғы 14 маусымдағы № 79 «Астана хабары», 2005 жылғы 16 маусымдағы № 90 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
2. «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 3 мамырдағы № 3-1-320қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 23-465қ қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 25 мамырда № 579 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 мамырдағы № 58 «Астана ақшамы», 2009 жылғы 30 мамырдағы № 64 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).

3. Постановление акимата города Астаны от 11 марта 2010 года № 23-199п «О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2005 года № 3-1-320п «Об утверждении Правил организации социальных рабочих мест и порядка отбора работодателей, предлагающих их создание» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 апреля 2010 года № 621, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 24 апреля 2010 года № 43, «Вечерняя Астана» от 27 апреля 2010 года № 47).
4. Постановление акимата города Астаны от 23 августа 2010 года № 23-782п «О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2005 года № 3-1-320п «Об утверждении Правил организации социальных рабочих мест и порядка отбора работодателей, предлагающих их создание» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 сентября 2010 года № 647, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 18 сентября 2010 года № 102, «Вечерняя Астана» от 18 сентября 2010 года № 108).

3. «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру қағидасын және оларды құруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 3 мамырдағы № 3-1-320қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 11 наурыздағы № 23-199қ қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 16 сәуірде № 621 болып тіркелген, 2010 жылғы 24 сәуірдегі № 43 «Астана ақшамы», 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 47 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
4. «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру қағидасын және оларды құруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 3 мамырдағы № 3-1-320қ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 23-782қ қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 13 қыркүйекте № 647 болып тіркелген, 2010 жылғы 18 қыркүйектегі № 102 «Астана ақшамы», 2010 жылғы 18 қыркүйектегі № 108 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).