О признании утратившими силу некоторых приказов Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 июня 2012 года № 313
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту государственной политики в области связи Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Ярошенко В.В.):
1) в недельный срок представить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и его размещение на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Сарсенова С.С.
4. Настоящий приказ вступают в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Жумагалиев
Приложение
к приказу Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
от 6 июня 2012 года № 313
Перечень приказов Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи, признаваемых утратившими силу
1) Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 12 июля 2004 года № 145-п «Об утверждении Правил присоединения сетей телекоммуникаций к сети телекоммуникаций общего пользования и регулирования пропуска трафика по сети телекоммуникаций общего пользования Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3041);
2) приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 29 сентября 2004 года № 204-П «Об утверждении Правил оказания услуг телефонной связи» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3177);
3) приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 17 января 2005 года № 10-п «О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 12 июля 2004 года № 145-п «Об утверждении Правил присоединения сетей телекоммуникаций к сети телекоммуникаций общего пользования и регулирования пропуска трафика по сети телекоммуникаций общего пользования Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3419);

Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 6 маусымдағы № 313 бұйрығы
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат департаменті (В.В. Ярошенко):
1) осы бұйрықтың көшірмесін бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынсын;
2) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі С.С. Сарсеновке жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           А. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрiнiң
2012 жылғы 6 маусымдағы
№ 313 бұйрығына
қосымша
Күшi жойылды деп танылған
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі бұйрықтарының тiзбесi
1) «Телекоммуникация желiлерiн ортақ пайдаланылатын телекоммуникация желiсiне қосу және Қазақстан Республикасының ортақ пайдаланылатын телекоммуникация желiсi бойынша трафиктi өткiзудi реттеу ережелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2004 жылғы 12 шілдедегі № 145-п бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3041 тіркелген);
2) «Телефон байланысы қызметтерiн көрсету ережелерін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының м.а. 2004 жылғы 29 қыркүйектегі № 204-п бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3177 тіркелген);
3) «Телекоммуникация желiлерiн ортақ пайдаланылатын телекоммуникация желiсiне қосу және Қазақстан Республикасының ортақ пайдаланылатын телекоммуникация желiсi бойынша трафиктi өткiзудi реттеу ережелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi Төрағасының 2004 жылғы 12 шiлдедегi № 145-ө бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының м.а. 2005 жылғы 17 қаңтардағы № 10-п бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3419 тіркелген);

4) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 1 июля 2005 года № 210-п «Об утверждении Правил предоставления услуг почтовой связи» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3783);
5) приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 12 декабря 2005 года № 460-п «О внесении дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 1 июля 2005 года № 210-п «Об утверждении Правил предоставления услуг почтовой связи» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3979);
6) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 5 октября 2006 года № 400-п «О внесении дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 12 июля 2004 года № 145-п «Об утверждении Правил присоединения сетей телекоммуникаций к сети телекоммуникаций общего пользования и регулирования пропуска трафика по сети телекоммуникаций общего пользования Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 4436);
7) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 24 июня 2008 года № 215 «О внесении дополнений и изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 1 июля 2005 года № 210-п «Об утверждении Правил предоставления услуг почтовой связи» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5265);
8) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 23 января 2009 года № 33 «Об утверждении Правил оказания услуг сотовой связи» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5561);
9) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 10 февраля 2009 года № 60 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 29 сентября 2004 года № 204-п «Об утверждении Правил оказания услуг телефонной связи» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5581);
10) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 19 февраля 2009 года № 71 «Об утверждении Правил регистрации и эксплуатации радиоэлектронных средств радиолюбительских служб» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5596);

4) «Почта байланысы қызметiн көрсету ережелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2005 жылғы 1 шілдедегі № 210-п бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3783 тіркелген);
5) «Почта байланысы қызметтерiн ұсыну ережелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi Төрағасының 2005 жылғы 1 шiлдедегi № 210-п бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының м.а. 2005 жылғы 12 желтоқсандағы № 460-п бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3979 тіркелген);
6) «Телекоммуникация желiлерiн ортақ пайдаланымдағы телекоммуникация желiсiне қосу және Қазақстан Республикасының ортақ пайдаланымдағы телекоммуникация желiсi бойынша трафиктi өткiзудi реттеу ережелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi төрағасының 2004 жылғы 12 шiлдедегi № 145-п бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2006 жылғы 5 қазандағы № 400-п бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4436 тіркелген);
7) «Почта байланысы қызметтерiн көрсету ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi Төрағасының 2005 жылы 1 шiлдедегi № 210-п бұйрығына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2008 жылғы 24 маусымдағы № 215 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5265 тіркелген);
8) «Ұялы байланыс қызметтерін көрсету ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 33 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5561 тіркелген);
9) «Телефон байланысы қызметтерiн көрсету ережелерін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс aгенттiгi төрағасының мiндетi атқарушының 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 204-б бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 10 ақпандағы № 60 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5581 тіркелген);
10) «Радиоәуесқойлық қызметтердiң радиоэлектрондық құралдарын тiркеу және пайдалану ережелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 19 ақпандағы № 71 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5596 тіркелген);

11) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 4 июня 2009 года № 247 «О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 12 июля 2004 года № 145-п «Об утверждении Правил присоединения сетей телекоммуникаций к сети телекоммуникаций общего пользования и регулирования пропуска трафика по сети телекоммуникаций общего пользования Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5726);
12) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 9 июля 2009 года № 291 «Об утверждении Правил применения почтового штемпеля на почтовых отправлениях» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5734);
13) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 10 июля 2009 года № 292 «Об утверждении Правил установления охранных зон сетей телекоммуникаций и режим работы в них» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5769);
14) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 13 июля 2009 года № 295 «Об утверждении Правил присвоения полос частот, радиочастот (радиочастотных каналов), регистрации и эксплуатации радиоэлектронных средств, высокочастотных устройств, ввоза их из-за границы, проведения расчета электромагнитной совместимости радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5792);
15) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 2 ноября 2009 года № 436 «О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 23 января 2009 года № 33 «Об утверждении Правил оказания услуг сотовой связи» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5970);
16) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 2 ноября 2009 года № 437 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 29 сентября 2004 года № 204-п «Об утверждении Правил оказания услуг телефонной связи» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5928);

11) «Телекоммуникация желiлерiн ортақ пайдаланылатын телекоммуникация желiсiне қосу және Қазақстан Республикасының ортақ пайдаланылатын телекоммуникация желiсi бойынша трафиктi өткiзудi реттеу ережелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi төрағасының 2004 жылғы 12 шiлдедегi № 145-ө бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 4 маусымдағы № 247 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5726 тіркелген);
12) «Пошта мөртабанын пошта жөнелтiмдерiнде қолдану ережелерін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 9 шілдедегі № 291 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5734 тіркелген);
13) «Телекоммуникация желiлерiнiң күзетiлетiн аймақтарын белгiлеу және олардағы жұмыс режимi ережелерін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 10 шілдедегі № 292 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5769 тіркелген);
14) «Жиiлiк белдеулерiн, радиожиiлiктердi (радиожиiлiк арналарды) тағайындау, радиоэлектрондық құралдар, жоғары жиiлiктi құрылғыларды тiркеу және пайдалану, оларды шетелден әкелу, радиоэлектрондық құралдар мен жоғары жиiлiктi құрылғылардың электромагниттiк үйлесiмдiлiгiнiң есебiн жүргiзу ережелерін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 13 шілдедегі № 295 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5792 тіркелген);
15) «Ұялы байланыс қызметтерiн көрсету ережелерін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi Төрағасының 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 33 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 2 қарашадағы № 436 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5970 тіркелген);
16) «Телефон байланысы қызметтерiн көрсету ережелерін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс aгенттiгi төрағасының мiндетiн атқарушының 2004 жылғы 29 қыркүйектегi № 204-п бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 2 қарашадағы № 437 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5928 тіркелген);

17) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 29 декабря 2009 года № 559 «Об утверждении Правил распределения и использования ресурсов нумерации единой сети телекоммуникаций Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 6012).

17) «Қазақстан Республикасының Бiрыңғай телекоммуникациялар желiлерiн нөмiрлеудiң ресурстарын бөлу және пайдалану ережелерін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 559 бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6012 тіркелген).