О признании утратившим силу приказа и. о. министра культуры и информации Республики Казахстан от 1 февраля 2007 года № 17 "Об утверждении правил выдачи сертификата, подтверждающего статус творческого работника"
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 18 сентября 2012 года № 149
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и. о. министра культуры и информации Республики Казахстан от 1 февраля 2007 года № 17 «Об утверждении правил выдачи сертификата, подтверждающего статус творческого работника» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4546).
2. Комитету по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан в недельный срок направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    Д. Мынбай

«Шығармашылық қызметкердің мәртебесін растайтын куәлік беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 1 ақпандағы № 17 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 149 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабы 2-тармағына және 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Шығармашылық қызметкердің мәртебесін растайтын куәлік беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 1 ақпандағы № 17 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4546 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мәдениет комитеті бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бұйрықтың көшірмесін жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                               Д.Мыңбай