О признании утратившим силу приказа и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 27 марта 2004 года № 06-2-2/97 "Об утверждении Правил безопасности и санитарно-гигиенических норм при проведении занятий физической культурой, спортом и спортивно-массовых мероприятий"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 4 декабря 2012 года № 399
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Председателя Агентства
Республики Казахстан по туризму и спорту от 27 марта 2004 года № 06-2-2/97 «Об утверждении Правил безопасности и  санитарно-гигиенических норм при проведении занятии физической культурой, спортом и спортивно-массовых мероприятий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации
нормативных правовых актов под № 2816, опубликованный в Бюллетене
нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных
государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., № 9-13, ст. 45).
2. Департаменту стратегического развития (Камзебаева Д.У.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель                               Т. Ермегияев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
____________________
«______»________2012 год
«СОГЛАСОВАНО»
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
____________________
«______»________2012 год

"Дене шынықтыру, спорт жаттығуларын және бұқаралық-спорттың іс-шараларды өткізу кезінде қауіпсіздік пен санитарлық-тазалық нормалары ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің төрағасының 2004 жылғы 27 наурыздағы № 06-2-2/97 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 399 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1 бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Дене шынықтыру, спорт жаттығулары мен бұқаралық спорттық іс-шаралар өткізу кезінде қауіпсіздік пен санитарлық-тазалық нормалары ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 27 наурыздағы № 06-2-2/97 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2816 тіркелді, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде басылды, 2005 ж. № 9-13, 45-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Стратегиялық даму департаменті (Д.Ү. Қамзебаева) осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзімінде белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынсын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                        Т. Ермегияев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
_______________________
"____" _________ 2012 ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
_______________________
"____" _________ 2012 ж.