О признании утратившим силу приказа Министра обороны Республики Казахстан от 10 января 2007 года № 9 "Об утверждении Правил ношения военной формы одежды и знаков различия военнослужащими Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 28 января 2013 года № 35
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 мая 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан от 10 января 2007 года № 9 «Об утверждении Правил ношения военной формы одежды и знаков различия военнослужащими Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан».
2. Начальнику Тыла Вооруженных Сил Республики Казахстан в установленном порядке направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Приказ довести до должностных лиц, в части их касающейся.
Министр                                    А. Джаксыбеков

"Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары әскери қызметшілерінің әскери киім нысанын кию және айырым белгілерін тағу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2007 жылғы 10 қаңтардағы № 9 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 35 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 мамырдағы және «Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» 2012 жылғы 16 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары әскери қызметшілерінің әскери киім нысанын кию және айырым белгілерін тағу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2007 жылғы 10 қаңтардағы № 9 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Тылының бастығы белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
Ә. Жақсыбеков