О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 30 января 2009 года № 38 "Об утверждении формы распоряжения налогового органа о приостановлении расходных операций по кассе агента"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2013 года № 588
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 января 2009 года № 38 «Об утверждении формы распоряжения налогового органа о приостановлении расходных операций по кассе агента» (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 февраля 2009 года под № 5559, опубликован в газете «Юридическая газета» от 20 марта 2009 года № 42 (1639).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) в установленном порядке:
1) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и размещение его на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра финансов Республики Казахстан Даленова Р.Е.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр финансов Республики Казахстан         Б. Султанов

"Агенттің кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы салық органы өкімінің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 38 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 588 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Агенттің кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы салық органы өкімінің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 38 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 20 қаңтарда № 5559 тіркелді, «Заң газеті» газетінде 2009 жылғы 20 наурыздағы № 42 (1465) жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә. Жұмаділдаев) белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және оны Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі Р.Е. Дәленовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрі                                     Б. Сұлтанов