О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 27 марта 2014 года № 226/31-V
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения маслихата города Астаны:
от 29 ноября 2013 года № 193/27-V "О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельной категории нуждающихся граждан города Астаны ко Дню Первого Президента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 ноября 2013 года за № 792, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 136 от 30 ноября 2013 года, "Вечерняя Астана" № 143 от 30 ноября 2013 года);
от 13 декабря 2013 года № 196/28-V "О Правилах оказания единовременной социальной помощи жертвам политических репрессий из числа участников событий 17-18 декабря 1986 года в Казахстане ко Дню Независимости Республики Казахстан"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2013 года за № 794, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 142 от 14 декабря 2013 года, "Вечерняя Астана" № 149 от 14 декабря 2013 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    К. Жауханов
Секретарь маслихата
города Астаны                               С. Есилов

Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 226/31-V шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2013 жылғы 29 қарашадағы № 193/27-V "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне орай Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету ережесі туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 29 қарашада № 792 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 қарашадағы № 136 "Астана Ақшамы", 2013 жылғы 30 қарашадағы № 143 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 196/28-V "Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күніне орай Қазақстандағы 1986 жылғы 17-18 желтоқсан оқиғаларына қатысушылар қатарындағы саяси қуғын-сүргін құрбандарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету ережесі туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 794 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 желтоқсандағы № 142 "Астана Ақшамы", 2013 жылғы 14 желтоқсандағы № 149 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешімі оны қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласының мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Қ. Жауханов
Астана қаласы мәслихатының хатшысы         С. Есілов