О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 21 января 2014 года № 09-76
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Астаны, от 26 марта 2012 года № 109-315 «О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 апреля 2012 года № 717);
2) постановление акимата города Астаны от 26 июня 2012 года № 109-852 «О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 26 марта 2012 года № 109-315 «О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 июля 2012 года № 734);
3) постановление акимата города Астаны от 8 ноября 2012 года № 109-1667 «О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 26 марта 2012 года № 109-315 «О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 декабря 2012 года № 754).
2. Отделу по мобилизационной подготовке и территориальной обороне Государственного учреждения «Аппарат акима города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Крылова В.Л.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Согласовано:
Начальник Республиканского
государственного учреждения
"Департамент по делам обороны
города Астана" Министерства
обороны Республики Казахстан
_____________ Е. Массалимов
20 января 2014 года

Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 09-76 қаулысы
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай қаулылардың:
1) «2012 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 109-315 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 3 сәуірде № 717 болып тіркелген);
2) «2012 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 109-315 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 109-852 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 16 шілдеде № 734 болып тіркелген);
3) «2012 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 109-315 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 109-1667 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 754 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. «Астана қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің жұмылдыру дайындығы және аумақтық қорғаныс бөлімі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары В.Л. Крыловқа жүктелсін.
Әкім                                            И.Тасмағамбетов
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
"Астана қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ Е. Массалимов
2014 жылғы 20 қаңтар