О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 463 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Регистрация участников внешнеэкономической деятельности (ВЭД)"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 25 июня 2014 года № 288
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан «Об утверждении стандарта оказания государственной услуги «Регистрация участников внешнеэкономической деятельности (ВЭД)» от 14 декабря 2007 года № 463 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Министерства юстиции Республики Казахстан от 18 января 2008 года № 5099, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 5 от 28 мая 2008 года).
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Амрин Г.К.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу с даты подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов

"Сыртқы экономикалық қызметке (СЭҚ) қатысушыларды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы миниcтрінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 463 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 288 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Сыртқы экономикалық қызметке (СЭҚ) қатысушыларды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 463 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 18 қаңтарда Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5099 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2008 жылғы 28 мамырда № 5 жарияланған) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті (Ғ.К. Әмрин) заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауды;
2) оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                     Б. Сұлтанов