О признании утратившим силу приказа Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 5 сентября 2013 года № 270-Ө
Приказ Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 302-Ө
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 5 сентября 2013 года № 270-Ө «Об утверждении Правил регистрации в административном органе физических и юридических лиц, осуществляющих искусственное разведение животных, виды которых включены в приложения I и II Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 октября 2013 года № 8791, опубликованный в газете «Егемен Қазақстан» 2 ноябрь 2013 года № 245(28184)).
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе "Әділет";
3) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее 21 ноября 2014 года.
Министр                                            Н. Каппаров

Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2013 жылғы 5 қыркүйектегі № 270-Ө бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 302-Ө бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Жабайы фауна мен флораның құрып кету қаупі төнген түрлерінің халықаралық саудасы туралы конвенцияның I және ІІ-қосымшаларына түрлері енгізілген жануарларды жасанды өсіруді жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды әкімшілік органда тіркеу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 05 қыркүйектегі № 270-ө бұйрығының (Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 09 қазанда № 8791 тіркелген; «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 02 қарашада № 245(28184)) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдауын;
2) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң 2014 жылдың 21 қарашасынан бұрын емес мерзімде қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       Н. Қаппаров