О внесении дополнений в Регламент Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Мажилиса Парламента Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года 95-VI МП
В соответствии с пунктом 1 Регламента Мажилиса Парламента Республики Казахстан Мажилис Парламента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести дополнения в Регламент Мажилиса Парламента Республики Казахстан, утвержденный Постановлением Мажилиса Парламента Республики Казахстан от 8 февраля 1996 года (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 3, ст. 213, 216; 2005 г., № 16, ст.71; 2007 г., № 22, ст. 171; 2011 г., № 19, ст. 149) согласно приложению к настоящему Постановлению.
Председатель Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
Н. НИГМАТУЛИН
Приложение
к Постановлению Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
от 7 сентября 2016 гола № 95-VI МП
1) часть вторую пункта 14 дополнить предложением третьим следующего содержания:
"Слово для выступления от имени фракции политической партии, депутатской группы предоставляется в обязательном порядке.";
2) подпункт 6) пункта 161 дополнить предложением вторым следующего содержания:
"В этом случае слово предоставляется в обязательном порядке.".

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Регламентіне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 95-VІ ПМ қаулысы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі Регламентінің 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің 1996 жылғы 8 ақпандағы Қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Регламентіне (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., № 3, 213, 216-құжаттар; 2005 ж., № 16, 71-құжат; 2007 ж., № 22, 171-құжат; 2011 ж., № 19, 149-құжат) осы Қаулының қосымшасына сәйкес толықтырулар енгізілсін.
Қазақстан Республикасы
Парламенті Мәжілісінің
Төрағасы Н. НЫҒМАТУЛИН
Қазақстан Республикасы
Парламенті Мәжілісінің
2016 жылғы 7 қыркүйек
№ 95-VI ПМ
Қаулысына қосымша
1) 14-тармақтың екінші бөлігі мынадай мазмұндағы үшінші сөйлеммен толықтырылсын:
"Саяси партия фракциясының, депутаттық топтың атынан сөз сөйлеу үшін міндетті түрде сөз беріледі.";
2) 161-тармақтың 6) тармақшасы мынадай мазмұндағы екінші сөйлеммен толықтырылсын:
"Бұл жағдайда міндетті түрде сөз беріледі.".