Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам согласно приложениям 640, 641, 642, 643, 644, 645.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 640
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 640 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 37474 тысячи тенге (тридцать семь миллионов четыреста семьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года N 1031 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам", постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппарата и укрепление материально-технической базы Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата обслуживание и содержание здания, приобретение оборудования, создание и оснащение ПЗГС Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам.

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
РҚАО-ның ескертуі: ~P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 640, 641, 642, 643, 644, 645-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
640 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттік бағдарлама әкiмшісi
2003 жылға арналған "Әкiмшiлiк шығындар"
001 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 37474 мың теңге (отыз жетi миллион төрт жүз жетпiс төрт мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегi Заңының 1-30-баптары , Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудің бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттігiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 18 қыркүйектегi N 1031 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулысы .
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: оған жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi аппаратының қызметiн қамтамасыз ету және материалдық-техникалық базасын нығайту. <*>
Ескерту. 4-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттігінің аппаратын ұстау, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң МҚСБ ғимаратына қызмет көрсету және оны ұстау, жабдық сатып алу және жарақтандыру. <*>
Ескерту. 5-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм ! !зации !испол-
! !раммы! ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 001 001 Админис- Содержание аппарата В те- Агентство
тративные Агентства Республики чение Респуб-
затраты Казахстан по государст- года лики
венным закупкам в преде- Казахстан
лах лимита штатной по госу-
численности 41 единицы. дарствен-
Обслуживание и ным за-
содержание здания купкам
Агентства.
Обеспечение
административно-
хозяйственной
деятельности
Агентства.
Приобретение
оборудования,
создание и
оснащение
ПЗГС Агентства
Республики
Казахстан по
государственным
закупкам.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам функций и материально-техническое оснащение, в том числе в целях ограничения и пресечения несанкционированного доступа к сведениям, составляющим государственные секреты.
Приложение 641
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 220 тысяч тенге (двести двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года N 1031 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны іске! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.! атауы !асыру жөніндегі ! асыру !орындаушылар
!ла. !дар.! !іс-шаралар !мерзімі!
!ма. !ла. ! ! ! !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 001 001 Әкiмшiлiк 41 бiрлiк штат жыл Қазақстан
шығындар санының лимит ішінде Республика.
шегіндe Қазақстан сының
Республикасының Мемлекеттік
Мемлекеттiк сатып сатып алу
алу жөніндегi жөніндегі
агенттiгiнің агенттігі
аппаратын ұстау.
Агенттiктiң ғима-
ратына қызмет
көрсету және оны
ұстау.
Агенттiктiң әкiмшiлiк
-шаруашылық қызметiн
қамтамасыз ету.
Қазақстан Республика-
сының Мемлекеттiк
сатып алу жөнiндегi
агенттiгiнiң МҚСБ
жабдығын сатып алу,
құру және жарақтандыру.<*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөнiндегi агенттiгiне жүктелген функциялардың сапалы және уақытылы орындалуы және материалдық-техникалық, оның iшiнде мемлекеттiк құпияларды құрайтын рұқсат етілмеген қол жетiмдiлікті шектеу мен оның жолын кесу мақсатында жарақтандыру. <*>
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
641 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттік бағдарлама әкiмшісi
2003 жылға арналған
010 "Республикалық деңгейде кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру
және қайта даярлау" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 220 мың теңге (екi жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттік қызмет туралы" Заңының 3 бабы ; Қазақстан Республикасы Yкiметінің "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттігiнің мәселелерi" 2002 жылғы 18 қыркүйектегi N 1031 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: өзiнің қызметтiк мiндеттерiн оңтайлы орындау үшiн және кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн кәсiби қызметтегi салада қойылатын білiктілiк талаптарға сәйкес бiлiмдiк программалар бойынша шеберлiк және дағды практикалық бiлiмдi және теоретикалық бiлiмдердi жаңарту.

1 010 Повышение Приобретение услуг по В те- Агентство
квалифика- повышению квалификации чение Респуб-
ции и пере- государственных служащих года лики
подготовка согласно утвержденному Казахстан
кадров. плану повышения квалифи- по госу-
005 Повышение кации, в том числе обу- дарствен-
квалифика- чение государственному ным
ции госу- языку. Среднегодовое закупкам
дарствен- количество государствен-
ных служа- ных служащих, проходящих
щих. курсы повышения квалифи-
кации, - 41.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям
профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 642
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 033
"Проведение мониторинга и информационное обеспечение
государственных закупок" на 2003 год
1. Стоимость: 19312 тысяч тенге (девятнадцать миллионов триста двенадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Программа развития системы государственных закупок в Республике Казахстан на 2001-2004 годы, утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1605.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: бесплатная, централизованная публикация объявлений и информационных материалов по государственным закупкам для бюджетных организаций, что обеспечит гласность процесса и экономию бюджетных средств.
5. Задачи бюджетной программы: выпуск Бюллетеня государственных закупок (газетного типа формата A3) с объявлениями о государственных закупках, проводимых администраторами бюджетных программ.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм ! !зации !испол-
! !раммы! ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 033 Проведение Организация выпуска В те- Агентство
мониторинга "Бюллетеня по государст- чение Респуб-
и информа- венным закупкам" с объяв- года лики
ционное лениями о государственных Казахстан
обеспечение закупках, периодичностью по госу-
государст- не менее 2 раз в неделю дарст-

1 010 Мемлекеттiк Бекiтiлген бiлiк. жыл Қазақстан
қызметшiлер. тiлiктi арттыру ішінде Республика.
дің деңгейiн жоспар бойынша сының
арттыру оның iшінде Мемлекеттік
мемлекеттiк тiлге сатып алу
005 Кадрларды оқыту қызметтердi жөніндегі
қайта даярлау сатып алу. агенттігі
және бiлiк. Бiлiктiлiгiн
тiлiк арттыру
деңгейiн курстарынан өтетiн
арттыру қызметшілердің
жартыжылдық көлемi
41 кiсi.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк ресурстарының мүмкiндiктерiне және қазiргi заманның экономикалық жағдайларына сәйкес, мемлекеттiк қызметтiк талаптарына сәйкес келетiн сапалы оқыту жүйенi құру мен дамыту жолдарымен мемлекеттiк қызметшiлердің кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
642 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттік бағдарлама әкiмшісi
2003 жылға арналған
"Мемлекеттiк сатып алудың мониторингiн жүргiзу және
ақпараттық қамтамасыз ету" 033 республикалық бюджеттiк
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 19 312 мың теңге (он тоғыз миллион үш жүз он екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Yкiметінің "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк сатып алу жүйесiн дамытудың 2001-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1605 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік мекемелер үшiн мемлекеттiк туралы хабарландыруларды және ақпараттық материалдарды ортақты, ақысыз баспаға шығару мемлекеттiк сатып процесстiң жариялылығын және бюджеттiк қаражатты үнемдеуге қамтамасыз етедi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: бюджеттiк бағдарламаларының әкiмшілерiмен жүргiзiлетiн мемлекеттiк сатып алу туралы хабарландырулар мен Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi бюллетеньдi шығару (формат А3-газет үлгiсi).
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны іске! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.! атауы !асыру жөніндегі ! асыру !орындаушылар
!ла. !дар.! !іс-шаралар !мерзімі!
!ма. !ла. ! ! ! !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 033 Мемлекеттiк 1. Апта iшiнде 2 жыл Қазақстан
сатып алудың реттен кем емес ішінде Республика.
мониторингiн мерзiмдi басылымы сының
жүргiзу және 2003 жылғы 1 қаң- сатып алу
ақпараттық тардан бастап 1 қа- жөніндегі
қамтамасыз рашаға дейін уақыт агенттігі

венных по 10 000 экземпляров венным
закупок в течение периода времени закупкам
с 1 января по 1 ноября
2003 года и по 30 000
экземпляров в ноябре,
декабре 2003 года
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 декабря 2003 г. N 1262 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное обеспечение централизованной публикации объявлений и информационных материалов по государственным закупкам для обеспечения гласности процесса, при этом для бюджетных организаций размещение таковых будет бесплатным, а для государственных предприятий и акционерных обществ, контрольный пакет акций которых принадлежит государству, на платной основе по расценкам ниже существующих в настоящее время, что в конечном итоге, повысит экономию бюджетных средств.
Приложение 643
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Сопровождение информационных систем Агентства
Республики Казахстан
по государственным закупкам"
на 2003 год
1. Стоимость: 9 659 тысяч тенге (девять миллионов шестьсот пятьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы", Программа развития системы государственных закупок в Республике Казахстан в 2001-2004 годы, утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1605.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение функционирования, техническая поддержка и сопровождение, организация каналов связи информационной системы "Мониторинг государственных закупок".
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение, администрирование и поддержка информационной системы; осуществление системно-технического обслуживания средств вычислительной и организационной техники, телекоммуникационной сети, локально-вычислительной сети, обеспечение информационной безопасности вычислительной сети и защиты информации, сопровождение Web-сервера Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам; обеспечение запасными частями и расходными материалами вычислительных средств и оборудования; качественное и своевременное получение телекоммуникационных услуг передачи данных, электронной почты, сети Интернет.

ету кезеңінде 10 000
экземпляр 2003
жылғы қарашада,
желтоқсанда 30 000
экземпляр
Мемлекеттік
болатын мемлекеттiк
сатып алу туралы
хабарландырулар
мен Мемлекеттiк
сатып алу жөніндегi
бюллетень шығаруды
ұйымдастыру <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.13. N 1262 қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк сатып алу процессiн әйгiлеуге қамтамасыз ету үшiн мемлекеттiк сатып алу туралы хабарландыруларды ортақты басылымға шығаруға және ақпараттық материалдарды уақытылы және сапалы қамтамасыз ету, бұл орайда мемлекеттік мекемелер үшін олар ақысыз негiзінде, мемлекеттік кәсіпорындар және акцияларының бақылау пакетi мемлекетке тиесiлі акционерлiк қоғамдар, сондай-ақ олармен қосылма заңды тұлғалар үшiн қазiргi уақыттағы бағалардан төмен көрсеткiшпен ақылы негiзiнде, қорытындысында осы бюджеттiк бағдарламаны қабылдау бюджеттiк қаражатты үнемдеудi қамтамасыз етуге мүмкiндiк бередi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
643 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттік бағдарлама әкiмшісi
2003 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi
агенттiгiнің ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу"
500 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 9 659 мың теңге (тоғыз миллион алты жүз елу тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының Ақпараттық қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Yкiметінің "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк сатып алу жүйесiн дамытудың 2001-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1605 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Мемлекеттiк сатып алудың мониторингi" ақпараттық жүйелерiнің жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету, техникалық қолдану мен сүйемелдеу және байланыс арналарын ұйымдастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйенi сүйемелдеу, әкiмшілендiру және қолдау; есептеу және ұйымдастыру техникасы құралдарының, телекоммуникациялық желiнің, жүйенің жергiліктi есептеу желiлерiнің жүйелiк-техникалық қызмет көрсетуiн жүзеге асыру, есептеу желiнің ақпараттық қауіпсiздiгiн және ақпараттық қорғауды қамтамасыз ету, оның iшiнде жабық ақпаратты өңдеу кезінде, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнің Web-серверiн сүйемелдеу; есептеу құралдарды және жабдықтарды қоса бөлшектермен және шығыс материалдармен қамтамасыз ету, ақпаратты берудiң телекоммуникациялық қызмет көрсетудi, электрондық поштаны, Интернет желiсiмен телекоммуникациялық жабдықтаудың сатып алуды сапалы және уақытылы алу.

1 500 Сопровож- 1. Приобретение услуг по В те- Агентство
дение ин- сопровождению Web-сервера чение Республи-
формацион- Агентства по государствен- года ки
ных систем ным закупкам в сети Ин- Казахстан
Агентства тернет. по госу-
Республики 2. Приобретение информа- дарствен-
Казахстан ционно-вычислительных ным за-
по госу- услуг по сопровождению купкам
дарствен- и администрированию
ным закуп- информационных систем
кам (5 информационных систем).
3. Приобретение консуль-
тационных услуг по комп-
лексному внедрению инфор-
мационных систем.
4. Обеспечение информа-
ционной безопасности
информационных систем.
5. Обеспечение запасными
частями и расходными
материалами вычислитель-
ных средств и оборудова-
ния (41 компьютер, 25
принтеров, 4 сервера).
6. Получение услуг сети
Интернет и услуг сети
VPDN (41 пользователь
Агентства Республики
Казахстан по государст-
венным закупкам и 50
администраторов бюджет-
ных программ для VPDN).
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: эффективная работа прикладного системного обеспечения информационных систем, функционирование Web-сайта, качественное обеспечение передачи данных в системе мониторинга государственных закупок, обеспечение удаленного регламентированного и публичного доступа к информационным ресурсам Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам.
Приложение 644
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Создание информационных систем Агентства
Республики Казахстан по государственным закупкам"
на 2003 год
1. Стоимость: 2 602 тысячи тенге (два миллиона шестьсот две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Программа развития системы государственных закупок в Республике Казахстан на 2001-2004 годы, утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1605.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение информатизации, направленной на достижение современного уровня информатизации мониторинга государственных закупок, а также обеспечение своевременной модернизации и оснащение средствами вычислительного, коммуникационного, сетевого оборудования и организационной техники, системного программного обеспечения и обеспечение защиты информации в Агентстве Республики Казахстан по государственным закупкам.

1 500 Қазақстан 1. Интернет жыл Қазақстан
Республикасы желiсінде Мемле. ішінде Республика.
Мемлекеттiк кеттiк сатып алу сының
сатып алу жөніндегi агент. Мемлекеттік
жөнiндегi тiгiнің Web-сер. сатып алу
агенттігінің верiн сүйемелдеу жөніндегі
ақпараттық жөніндегi қызмет. агенттігі
жүйелерiн терді сатып алу
сүйемелдеу 2. Ақпараттық
жүйелердi
сүйемелдеу
жөніндегi
ақпараттық-есептеу
және әкімшiлендіру
қызметтердi сатып
алу (5-ақпараттық
жүйе)
3. Ақпараттық
жүйелерiн комплекс.
тік енгізу үшiн
консультациялық
қызметтердi сатып
алу
4. Ақпараттық
жүйелердiң ақпараттық
қауіпсiздігiн
қамтамасыз ету
5. Есеп құралдарды
және жабдықтарды
қосалқы бөлшектермен,
шығыс материалдармен
қамтамасыз ету
(41 - компьютер,
25 - принтер, 4 -
сервер)
6. VPDN желiсiмен
және Интернет
желiсi қызметтерiн
сатып алу (41
Қазақстан Респуб.
ликасының Мемлекеттiк
сатып алу жөнiндегi
агенттiгінің қолданушы
және VPDN үшiн 50
бюджеттiк бағдарла.
маның әкімшісі)
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігінің ақпараттық ресурстарына қашықтан реттелген және көпшілік қатынауды, мемлекеттік сатып алу мониторингі жүйеде ақпаратты берудің сапалы қамтамасыз ету, ақпараттық жүйелерде қолданбалы және жүйелі қамтамасыз етудің тиімді жұмысы, Web-сайттың жұмыс жасауы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
644 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттік бағдарлама әкiмшісi
2003 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сатып алу жөнiндегi
агенттігінің ақпараттық жүйелерiн құру"
600 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 602 мың теңге (екi миллион алты жүз екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының Ақпараттық қамтамасыз етудің 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнің "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шілдедегi N 427 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнің Қазақстан Республикасында мемлекеттiк сатып алу жүйесiн дамытудың 2001-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1605 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк сатып алу мониторингiнің қазiргi заманғы деңгейiне қол жеткiзуге бағытталған ақпараттандыруды жүргiзу, сондай-ақ есептеу, коммуникациялық, желiлі жабдықтарды және ұйымдастыру техникасын, жүйелi бағдарламалық қамтамасыз етудi құралдармен уақытылы жаңғыртуды және жарақтандыруды қамтамасыз ету, және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнде ақпаратты қорғауды қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: разработка и развитие автоматизированной системы мониторинга и учета государственных закупок, закупка вычислительного, сетевого оборудования, организационной техники и аппаратно-программных средств защиты информации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (программы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: мониторингінің автоматтандырылған жүйелерді және мемлекеттiк сатып алу есебiн әзiрлеу және дамыту, есептеу, жүйелiк жабдықтарын, ұйымдастыру техникасын және ақпараттық-бағдарламалық құралдарын сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.! атауы !(кіші бағдарлама.! асыру !орындаушылар
!ла. !дар.! !ны) іске асыру !мерзімі!
!ма. !ла. ! !жөніндегі ! !
!ның !ма. ! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 600 Создание 1. Закупка оборудования В те- Агентство
информаци- для комплектации сервера чение Респуб-
онных сис- (1 комплект) года лики
тем Агент- 2. Закупка принтеров Казахстан
ства Рес- (2 штуки) по госу-
публики 3. Закупка ксерокса дарствен-
Казахстан (1 штука) ным
по госу- 4. Закупка рабочей закупкам
дарствен- станции администратора
ным закуп- (1 штука)
кам
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение современного уровня информатизации мониторинга процесса государственных закупок на базе новых технологических решений и инструментальных средств.
Приложение 645
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 601
"Создание системы электронной коммерции,
аукционов и тендеров" на 2003 год
1. Стоимость: 57 786 тысяч тенге (пятьдесят семь миллионов семьсот восемьдесят шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан", Программа развития системы государственных закупок в Республике Казахстан на 2001-2004 годы, утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1605.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: внедрение современных информационных технологий в сфере государственных закупок для осуществления государственных закупок в online-режиме, развитие электронного ведения бизнеса, электронной торговли и электронных финансов, создание РГКП "Центр электронной коммерции". <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 декабря 2003 г. N 1262 .
5. Задачи бюджетной программы: реализация механизма электронных торгов в сфере государственных закупок среди администраторов республиканских и местных бюджетных программ.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм ! !зации !испол-
! !раммы! ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

1 600 Қазақстан 1. серверлiк Жыл Қазақстан
Республикасы жабдықтарды сатып ішінде Республика.
Мемлекеттiк алу (1 комплект) сының
сатып алу 2. принтерлердi Мемлекеттік
жөнiндегi сатып алу (2 дана) сатып алу
агенттiгiнiң 3. ксероксты сатып жөніндегі
ақпараттық алу (1 дана) агенттігі
жүйелерiн 4. әкiмшiлiк жұмысы
құру станциясын сатып
алу (1 дана)
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жаңа технологиялық шешімдер және құрал-сайман жабдықтар негiзiнде мемлекеттiк сатып алу мониторингiн ақпараттандыруын қазiргi заман деңгейіне қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
645 қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттік бағдарлама әкiмшісi
2003 жылға арналған
"Электрондық саудалар, аукциондар және бәсекелiк саудалар
жүйелерiн құру" 601 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 57 786 мың теңге (елу жетi миллион жетi жүз сексен алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкiметінің Қазақстан Республикасында мемлекеттiк сатып алу жүйесiн дамытудың 2001-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1605 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: электрондық саудалар және электрондық қаржылар, электрондық бизнес жүргiзудi дамыту, online-режимде мемлекеттiк сатып алу өрiсте қазiргi заманға сай ақпараттық технологияларды енгiзу, "Электрондық коммерция орталығы" РМҚК құру. <*>
Ескерту. 4-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.13. N 1262 қаулысымен .
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық және жергiліктi бюджеттік әкiмшiлер ортасында мемлекеттiк сатып алу өрiсте электрондық саудалар тетiгiн жүзеге асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.! атауы !(кіші бағдарлама.! асыру !орындаушылар
!ла. !дар.! !ны) іске асыру !мерзімі!
!ма. !ла. ! !жөніндегі ! !
!ның !ма. ! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 601 Создание 1. Приобретение програм-
системы много обеспечения системы
электрон- электронных торгов и его
ной коммер- адаптация к действующему
ции, аукци- законодательству по госу-
онов и тен- дарственным закупкам.
деров 2. Приобретение 1 сер- В те- Агентство
вера для внедрения сис- чение Респуб-
темы электронных торгов года лики
в сфере государственных Казахстан
закупок. по госу-
3. Оплата услуг по внед- дарствен-
рению системы электрон- ным
ных торгов в сфере госу- закупкам
дарственных закупок.
4. Создание и обеспечение
деятельности РГКП "Центр
электронной коммерции"
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 декабря 2003 г. N 1262 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: принятие данной бюджетной программы позволит повысить уровень прозрачности всех этапов процесса государственных закупок, открытости и доступности для всех потенциальных поставщиков системы государственных закупок, приведет к значительному сокращению бумажного документооборота, а также обеспечит экономию денежных средств в размере 10-15% от объема закупаемых в системе государственных закупок товаров, работ и услуг.

1 601 электрондық 1. Электрондық жыл Қазақстан
саудалар, саудалар жүйенi ішінде Республика.
бәсеке бағдарламалық сының
саудалар және қамтамасыз етудi Мемлекеттік
аукциондар сатып алу және сатып алу
жүйелерiн оның күшiне енген жөніндегі
құру мемлекеттiк сатып агенттігі
алу заңнамаға
бейімделуі.
2. Мемлекеттiк
сатып алу өрiсте
электрондық
саудалар жүйенi
енгізу үшiн 1
серверді сатып
алу
3. Мемлекеттiк
сатып алу өрiсте
электрондық
саудалар жүйенi
енгізу үшiн
қызметтерді төлем
ету
4. "Электрондық
коммерция орталығы"
РМҚК құру және оның
қызметін қамтамасыз
ету <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.13. N 1262 қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: осы бюджеттiк бағдарламаны қабылдау мемлекеттiк сатып алу процесстің барлық кезеңдерiнің айқындылығын, барлық ықтимал берушілер үшiн мемлекеттiк сатып алу жүйенiң ашықтығын және қол жетiмдiлігі деңгейiн көтеруге, құжаттамалық айналымын қысқартуға, сондай-ақ мемлекеттiк органдар мен мекемелердiң мұқтаждары үшін сатып алынатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетiлетiн қызметтердiң 5-10% мөлшерiнде бюджеттiк ақша қаражатын үнемдеудi қамтамасыз етуге мүмкiндiк бередi.