Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Служба охраны Президента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Службы охраны Президента Республики Казахстан согласно приложению 717.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 717
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429 <*>
Сноска. Приложение 717 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Служба охраны Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Обеспечение безопасности глав государств и отдельных
должностных лиц" на 2003 год
1. Стоимость: 1143334 тысячи тенге (один миллиард сто сорок три миллиона триста тридцать четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1 , 2, 21 и 22 Закона Республики Казахстан от 3 октября 1995 года "О Службе охраны Президента Республики Казахстан", Положение о Службе охраны Президента Республики Казахстан, утвержденное Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 1996 года N 2742, Указ Президента Республики Казахстан от 9 ноября 2000 года N 480с, Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение безопасности Президента Республики Казахстан, совместно проживающих с ним членов семьи, а также иных должностных лиц государства, глав государств и руководителей международных организаций на период пребывания их на территории Республики Казахстан (охраняемые лица) согласно статье 1-2 Закона Республики Казахстан "О Службе охраны Президента Республики Казахстан".
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение личной безопасности охраняемых лиц, выявление, предупреждение и пресечение преступлений и административных правонарушений, направленных против жизни, здоровья, прав, свобод, достоинства личности и собственности охраняемых лиц, охрана собственности, обеспечение общественного порядка и безопасности в служебных помещениях и других местах пребывания охраняемых лиц, прогнозирование и выявление угроз охраняемым лицам и объектам охраны, осуществление комплекса оперативных мер по их предупреждению и нейтрализации.

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 717-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
қосымша 717
Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған 030 "Мемлекеттер басшылары мен жеке лауазымды адамдардың қауіпсiздiгін қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1143334 мың теңге (бір миллиард бip жүз қырық үш миллион үш жүз отыз төрт мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1995 жылдың 5 қазанындағы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi туралы" Заңының 1, 2 , 21 және 22-баптары , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылдың 3 қаңтарындағы N 2742 жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi туралы ереже, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылдың 9 қарашасындағы N 480қ жарлығы, Қазақстан Республикасының 2002 жылдың 12 желтоқсанындағы "2003 жылғы республикалық бюджет туралы" Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентiнiң, онымен бiрге тұратын отбасы мүшелерiнiң, сонымен қатар Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi туралы Заңының 1-2 бабына сәйкес басқа да мемлекеттiк лауазымдық тұлғалардың, Қазақстан Республикасының аумағында болған кезде шет ел мемлекеттерi мен халықаралық ұйымдар басшыларының (күзетiлетiн тұлғалар) қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: күзетілетiн тұлғалардың жеке басының қауіпсiздігін қамтамасыз ету, күзетiлетiн адамдар өмiрiне, денсаулығына, құқына, бостандығына, жеке басының қадір-қасиетiне және меншiгiне қарсы бағытталған қылмыс пен әкiмшiлiк тәртiп бұзушылықты анықтау, олардан сақтандыру және тыйып тастау, күзетiлетiн тұлғалардың меншiгiн күзету, қызметтiк жайларда және олар болатын басқа жерлерде қоғамдық тәртіппен қауiпсiздiктi қамтамасыз ету, күзетiлетiн тұлғалар мен күзету объектiлерiне төнген қатерлi болжау және анықтау, одан сақтандыру және залалсыздандыру жөнiндегi жедел шаралар кешенiн жүзеге асыру.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 030 Обеспечение Содержание Службы охраны В те- Служба
безопасно- и проведение мероприятий, чение охраны
сти глав связанных с обеспечением года
государств безопасности Главы госу-
и отдельных дарства и других долж-
должностных ностных лиц, а также
лиц охраняемых лиц других
государств во время
пребывания на территории
Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение безопасности Главы государства и других должностных лиц, а также охраняемых лиц других государств во время пребывания на территории Республики Казахстан.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Кіші !Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N!дар.!бағд.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушылар
!лама!коды ! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды! ! атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 030 Мемлекеттер Күзет қызметiн Жыл Күзет
басшылары ұстау және мемлекет бойы қызметі
мен жеке басшысы мен басқа
лауазымды да мемлекеттiк
тұлғалардың лауазымдық тұлғалар.
қауiпсiздiгiн дың, сондай-ақ
қамтамасыз Қазақстан Республи.
ету касының аумағында
болған кезде басқа
мемлекеттердiң
күзетiлетiн тұлғала.
рының қауіпсiздігін
қамтамасыз етуге
байланысты iс-шара.
лар жүргiзу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: мемлекет басшысының және басқа да мемлекеттiк лауазымдық тұлғалардың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында болған кезде басқа мемлекеттердің күзетiлетiн тұлғаларының қауіпсiздігін қамтамасыз ету.