Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы согласно приложениям 376, 377, 378, 379.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 376
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
608 - Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в сфере государственной службы" на 2004 год
1. Стоимость: 115749 тысяч тенге (сто пятнадцать миллионов семьсот сорок девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года N 1156 "Отдельные вопросы подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих"; постановление Правительства Республики Казахстана от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальных подразделений, для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций, обновление теоритических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.

2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі. P031327 қаулысын қараңыз
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 376, 377, 378, 379-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк Қызмет істерi жөніндегi агенттiгiнің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
376-қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.30. N 1242 қаулысымен.
608 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк қызмет саласындағы уәкiлеттi
органның қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 115749 мың теңге (бiр жүз он бес миллион жетi жүз қырық тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы" Заңының 1-30-бабы, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 9 желтоқсандағы N 280 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттігiнiң мәселелерi" Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк органдар жүйесiн әрi қарай оңтайландыру шаралары туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлаудың, қайта даярлаудың және бiлiктiлiгiн арттырудың жекелеген мәселелерi" 1998 жылғы 11 қарашадағы N 1156 қаулысы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң орталық аппаратына және оның аумақтық бөлiмшелерiне жүктелген жұмыстарды жоғары тиiмдi түрде жетiстiктерге жету үшiн қызметiн қамтамасыз ету, теориялық және тәжiрибелiк бiлiм, кәсiби қызмет саласында оқыту бағдарламасы бойынша бейiмдiлiк, дағдылық кәсiби деңгейi мен бiлiктiлiгiне қойылатын талаптарға сай лауазымдық мiндеттердi орындау үшiн кәсiби шеберлiгiн арттыру.

5. Задачи бюджетной программы: Содержание центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальных подразделений, повышение профессиональной квалификаций государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
уполномо-
ченного
органа в
сфере
государст-
венной
службы
2         001  Аппарат    Содержание центрального   В те-  Агент-
централь-  аппарата Агентства Рес-   чение  ство
ного       публики Казахстан по      года   Респуб-
органа     делам государственной            лики
службы согласно утверж-          Казах-
денному лимиту штатной           стан по
численности в количестве         делам
44 единиц, содержание и          государ-
аренда служебных транс-          ственной
портных средств в коли-          службы
честве 2-х автомашин.
Содержание компьютеров в
количестве 42 штук.
3         002  Аппараты   Содержание территориаль-  В те-  Агент-
террито-   ных органов Агентства     чение  ство
риальных   Республики Казахстан по   года   Респуб-
органов    делам государственной            лики
службы согласно утвер-           Казах-
жденному лимиту штатной          стан по
численности в количестве         делам
120 единиц.                      государ-
ственной
службы
4         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Агент-
квалифи-   повышению квалификации    чение  ство
кации      работников Агентства      года   Респуб-
государ-   Республики Казахстан по          лики
ственных   делам государственной            Казах-
служащих   службы согласно утвер-           стан по
жденному плану повышения         делам
квалификации, в том числе        государ-
обучение государственному        ственной
языку. Среднегодовое ко-         службы
личество государственных
служащих, проходящих кур-
сы повышения квалифика-
ции - 120.
5         009  Мате-      Приобретение рабочих      В те-  Агент-
риально-   станций пользователей -   чение  ство
техничес-  25 штук                   года   Респуб-
кое осна-                                   публики
щение                                       Казах-
государ-                                    стан по
ственных                                    делам
органов                                     государ-
ственной
службы
-------------------------------------------------------------------< *>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 30 ноября 2004 г. N 1242 .

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттігiнiң және оның аумақтық бөлiмшелерiнiң орталық аппаратын қаржыландыру, мемлекеттiк қызметшiлердi кәсiби даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
р/c|Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
N |дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   001       Мемлекеттiк
қызмет
саласындағы
уәкiлеттi
органның
қызметiн
қамтамасыз
ету
2        001  Орталық       Қазақстан           жыл     Қазақстан
органның      Республикасының     аралы.  Республи.
аппараты      Мемлекеттiк қызмет  ғында   касының
iстерi жөнiндегi            Мемлекеттiк
агенттiгiнiң                қызмет
орталық аппаратын           iстерi
44 бiрлiк                   жөнiндегi
мөлшерiндегi                агенттiгi
штаттық лимит
санын бекiтiлген
шегiнде және
нормативке сәйкес
2 - автомашинаны
ұстау, қызмет
автосын жалдау.
Компьютерлердi 42
сан мөлшерiнде
ұстау.
3        002  Аумақтық      Қазақстан           жыл     Қазақстан
органдардың   Республикасының     аралы.  Республи.
аппараттары   Мемлекеттiк қызмет  ғында   касының
iстерi жөнiндегi            Мемлекеттiк
агенттiгiнiң                қызмет
аумақтық органдарын         iстерi
120 бiрлiк                  жөнiндегi
мөлшерiндегi                агенттiгi
штаттық лимит санын
бекiтiлген шегiнде
ұстау.
4        007  Мемлекеттiк   Бекiтiлген жоспар   жыл     Қазақстан
қызметшi.     кестеге сәйкес      аралы.  Республи.
лердiң        Қазақстан           ғында   касының
бiлiктiлiгiн  Республикасының             Мемлекеттiк
арттыру       Мемлекеттiк қызмет          қызмет
iстерi жөнiндегi            iстерi
агенттiгiнiң                жөнiндегi
қызметшiлерiнiң             агенттiгi
бiлiктiлiгiн
жоғарылатуға, соның
iшiнде мемлекеттiк
тiлдi оқыту.
Ортажылдық
бiлiктiлiгiн
жоғарылату
курстарынан өтетiн
тыңдаушылар
саны 120.
5        009  Мемлекеттiк   Тұтынушы 25 дана    жыл     Қазақстан
органдарды    жұмыс станцияларын, аралы.  Республи.
материалдық-                      ғында   касының
техникалық                                Мемлекеттiк
жарақтандыру                              қызмет
iстерi
жөнiндегi
агенттiгi
__________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы функций, укрепление его материально-технического оснащения, повышение квалификации работников Агентства, включая сотрудников территориальных органов с выдачей соответствующих сертификатов. Повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
Приложение 377
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
608 - Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Функционирование системы информатизации и
тестирования кадров государственной службы республики"
на 2004 год
1. Стоимость: 45252 тысячи тенге (сорок пять миллионов двести пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; 3акон Республики Казахстан от 8 мая 2002 года "Об информатизации"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 г. N 427 "О мерах по улучшению государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 50 "Вопросы государственного учреждения "Центр информации и тестирования Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальных подразделений, для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций, а также повышение квалификации сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, включая аппараты территориальных органов на регулярной основе.
5. Задачи бюджетной программы: Функционирование систем информатизации и тестирования кадров государственной службы Республики Казахстан, сопровождение и администрирование информационных систем и локальных задач Агентства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiне жүктелген iстердi уақтылы және сапалы орындау, материалды-техникалық базасын нығайту, Агенттiктiң мемлекеттiк қызметшiлерiн аумақтық органдардың қызметшiлерiн қоса бiлiктiлiгiн жоғарылату, арнайы сертификаттарды беру. Мемлекеттiк қызметтiң талабына сай, қазiргi экономиканың жағдайларына тиiстi бiлiктiлiк деңгейiн жоғарылату.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
377-қосымша
608 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Республикасының Мемлекеттiк қызмет кадрларын
ақпараттандыру және тестілеу жүйесінің жұмыс істеуі"
деген 002 республикалық бюджеттік бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 45252 мың теңге (қырық бес миллион екi жүз елу екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы" N 453-1 Заңының 1-30-бабы, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 мамырдағы "Ақпараттандыру туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 "Мемлекеттiк аппаратты жақсарту, кеңсешiлдiкпен күрес және құжатайналымын қысқарту бойынша туралы" жарлығы , Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы "2004 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнің Ақпарат және тестiлеу мемлекеттiк мекемесінің мәселелерi" 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 50 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Кадрларды басқарудағы ақпараттық жүйенiң (бұдан әрi - КБАЖ) жұмысын және мемлекеттiк қызметшiлердi тестiлеудi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызметiнiң кадрларының ақпараттандыру және тестiлеу жүйесiн жұмыс iстету, ақпараттық жүйелердi және Агенттiктiң локальдi мiндеттерiн сүйемелдеу және әкiмшiлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
р/c|Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
N |дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________

1   002        Функциони- Содержание Центра штатных В те-  Центр
рование    и внештатных сотрудников; чение  информа-
системы    техническое и информа-    года   ции и
информати- ционное обеспечение              тестиро-
зации и    Агентства РК по делам го-        вания
тестирова- сударственной службы;
ния кадров проведение тестирований;
государ-   сопровождение информа-
ственной   ционной системы Агентства
службы     РК по делам государствен-
республики ной службы и локальных
задач;
обновление программного
обеспечения, внесение
изменений и дополнений в
ИСУК, обучение
администраторов ИСУК
в региональных центрах 17
специалистов;
администрирование инфор-
мационного вебсайта
Агентства РК по делам
государственной службы на
трех языках;
обновление парка компью-
терной техники в регио-
нальных центрах 16 штук.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Информационная и техническая поддержка деятельности Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, обеспечение проведения тестирования; обеспечение доступа всех государственных органов к базе данных информационной системы управления кадрами.
Приложение 378
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
608 - Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 004
"Подготовка, переподготовка и повышение квалификации
государственных служащих" на 2004 год
1. Стоимость: 53376 тысяч тенге (пятьдесят три миллиона триста семьдесят шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Статьи 3 5__ Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; 3акон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года N 4075 "О дальнейших мерах по совершенствованию подготовки и повышения квалификации государственных служащих"; Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы"; Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357 "Об утверждении Положения о порядке прохождения государственной службы"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 12 ноября 1998 года N 4142 "Вопросы Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года N 1156 "Отдельные вопросы подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих".

1   002       Республиканың Орталықтың          жыл     Ақпарат
мемлекеттiк   штаттағы және       аралы   және
қызмет        штаттан тыс         ғында   тестiлеу
кадрларын     қызметшiлерiн               орталығы
ақпарат.      қаржыландыру;
тандыру
және тестiлеу ҚР Мемлекеттiк
жүйесiнiң     қызмет iстерi
жұмыс iстеуi  жөнiндегi
агенттiгiн
техникалық және
ақпараттық түрде
қамтамасыз ету;
Тестiледi жүргiзу;
Ақпараттық
қамтамасыздықты
жаңалау, КБАЖ
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу, аумақтық
орталықтардағы
КБАЖ 17 мамандарын
оқыту;
Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттiк
қызмет iстерi
жөнiндегi
агенттiгiнiң
ақпараттық
веб-сайтын үш
тiлде әкiмшiлеу;
Аумақтық
орталықтардағы
компьютерлер
жасақталу паркiн
16 данада жаңалау
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық және техникалық қызметiн сүйемелдеу, тестiлеу жүргiзудi қамтамасыз ету, барлық мемлекеттiк органдардың кадрларды басқарудағы ақпараттық жүйеге қатысуын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
378-қосымша
608 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлау,
қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 53376 мың теңге (елу үш миллион үш жүз жетпiс алты мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы" Заңының 3 5-бабы , Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы "2004 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлауды, қайта даярлауды және бiлiктiлiгiн арттыруды жетiлдiру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 1998 жылғы 18 қыркүйектегi N 4075 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттігiнiң мәселелерi" 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қызметтi өткеру тәртiбi туралы ереженi бекіту туралы" 2000 жылғы 10 наурыздағы N 357 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы мемлекеттiк академия мәселелерi" 1998 жылғы 12 қаңтардағы N 4142 өкiмi , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлаудың, қайта даярлаудың және бiлiктiлiгiн арттырудың жекелеген мәселелерi" 1998 жылғы 11 қарашадағы N 1156 қаулысы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение Республики Казахстан высокопрофессиональными кадрами государственных служащих, повышение профессионального уровня кадров государственной службы и развитие международного сотрудничества в области обучения государственных служащих.
5. Задачи бюджетной программы: Повышение квалификации государственных служащих и переподготовка кадров в соответствии с современными требованиями; проведение научных исследований в области государственной службы и кадровой политики государственного и местного управления; координация деятельностью и обеспечение методического руководства учебных заведений Республики и региональных центров в областях, осуществляющих подготовку специалистов для государственной службы, подготовку и повышение квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   004        Подготов-  Проведение учебных меро-  В те-  Агент-
ка, пере-  приятий в соответствии с  чение  ство
подготовка утвержденным учебным пла- года   Респуб-
и повыше-  ном. Среднегодовое коли-         лики
ние квали- чество государственных           Казах-
фикации    слушателей, обучающихся в        стан по
государ-   Академии государственной         делам
ственных   службы при Президенте            государ-
служащих   Республики Казахстан, -          ственной
20. Проведение курсов            службы
повышения квалификации
государственных служащих.
Среднегодовое количество
государственных служащих,
проходящих курсы повыше-
ния квалификации 1300.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Повышение квалификации государственных служащих государственных органов; в результате совершенствования системы обучения и повышения квалификации повышается эффективность работы государственного аппарата, профессионализм и компетентность государственных служащих. Мероприятия позволят поднять обучение на новый качественный уровень в соответствии с реальными потребностями государственных органов и квалификационными требованиями к различным категориям должностей.
Приложение 379
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
608 - Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 005
"Целевые трансферты бюджету города Астаны
на долевое участие в строительстве и приобретение
жилья для работников государственных органов и
государственных учреждений" на 2004 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасын бiлiктi мемлекеттiк қызметшiлер кадрларымен қамтамасыз ету, мемлекеттiк қызмет кадрларының кәсiби деңгейiн арттыру және мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, сондай-ақ тұрақты негiзде аумақтық органдардың аппараттарын қоса Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттігi қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейi мен бiлiктiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекеттiк қызметшiлердi қазiргi заманның талаптарына сәйкес даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру, мемлекеттiк қызмет пен кадр саясатын, мемлекеттiк және жергiлiктi басқару саласында ғылыми зерттеулер жүргiзу, республика оқу орындарының және аумақтық орталықтардың мемлекеттiк қызмет үшiн мамандар даярлауды, қайта даярлауды және мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыруды жүзеге асыратын салаларындағы iс қызметтерiн үйлестiру және әдiстемелiк басшылықты қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
р/c|Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
N |дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   004       Мемлекеттiк   Бекiтiлген жоспар   жыл     Қазақстан
қызметшiлердi кестеге сәйкес      аралы   Республи.
даярлау,      Қазақстан           ғында   касының
қайта         Республикасының             Президентi
даярлау       Президентi                  жанындағы
және          жанындағы                   мемлекеттiк
бiлiктiлiгiн  мемлекеттiк                 қызмет
арттыру       қызметшiлер                 академиясы
академиясының
филиалдарында
оқытылатын
тыңдаушылардың
ортажылдық
саны - 20.
Мемлекеттiк
қызметшiлердiң
бiлiктiлiгiн
жоғарылату
курстарын жүргiзу.
Бiлiктiлiгiн
жоғарылату
курстарынан өтушi
мемлекеттiк
қызметшiлердiң
ортажылдық
саны - 1300
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Мемлекеттiк органдардың мемлекеттiк қызметшiлерiнiң бiлiктiлiгiн жоғарылату; мемлекеттiк қызметшiлердің бiлiктiлiгiн жоғарылату және оқыту жүйесiн жетiлдiру нәтижесiнде мемлекеттiк аппарат жұмысы, құзiреттiлiгi және кәсiпкерлiгi жоғарылайды. Осы шаралар түрлi мемлекеттiк органдардың қажеттiлiгiне тиiстi оқытуды жаңа сапалы деңгейге көтерілуге мүмкiндiк туғызады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
379-қосымша
608 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк органдардың және мемлекеттiк
мекемелердің қызметкерлеріне тұрғын үй салуға
және сатып алуда үлестiк қатысуға Астана қаласының
бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты

1. Стоимость: 1000000 тысяч тенге (один миллиард тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Пункт 1 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; пункты 7.1.7 и 7.1.8 Плана мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение жильем работников государственных органов и государственных учреждений.
5. Задачи бюджетной программы: Участие в строительстве и приобретение жилья для государственных служащих и работников государственных учреждений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   005        Целевые    Перечисление целевых      В те-  Агент-
трансферты трансфертов бюджету горо- чение  ство
бюджету    да Астаны на долевое      года   Респуб-
города Ас- участие в строительстве и        лики
таны на    приобретение жилья для           Казах-
долевое    работников государствен-         стан по
участие в  ных органов и государст-         делам
строитель- венных учреждений, на            государ-
стве и     основании решения Прави-         ственной
приобрете- тельства Республики              службы
ние жилья  Казахстан.
для работ-
ников го-
сударст-
венных
органов и
государст-
венных
учреждений
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Обеспечение жильем работников государственных органов и государственных учреждений, путем строительства и приобретения жилья.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.

1. Құны: 1000000 мың теңге (бiр миллиард теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы" Заңының 24-бабының 1 тармағы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған іс-шараларын жүзеге асыру бағдарламасының 7.1.7. мен 7.1.8 тармағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 қыркүйегiндегi N 903 қаулысымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы "2004 жылға арналған республикалық бюджеті туралы" Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттiк органдардың және мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерiн тұрғын үймен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекеттiк қызметшiлер мен мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерi үшiн тұрғын үй салу және сатып алуға қатысу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
р/c|Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
N |дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   005       Мемлекеттiк   Қазақстан           жыл     Қазақстан
органдардың   Республикасы        аралы.  Республи.
және          Үкiметi шешiмiнiң   ғында   касының
мемлекеттiк   негiзiнде                   Мемлекеттiк
мекемелердiң  мемлекеттiк                 қызмет
қызметкер.    органдардың                 iстерi
лерiне тұрғын қызметшiлерi                жөнiндегi
үй салуға     және мемлекеттiк            агенттiгi.
және caтып    мекемелердiң
алуда үлестiк қызметкерлерi
қатысуға      үшiн тұрғын
Астана        үй салу және
қаласының     сатып алу
бюджетiне     үлесіне
берiлетiн     қатысуындағы
мақсатты      Астана қаласының
трансферттер  бюджетiне
мақсатты
трансферттерiн
аудару.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Орталық органдардың мемлекеттiк қызметшiлерiн және мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерiн тұрғын үймен салу және сатып алу жолымен қамтамасыз ету.
Ескерту:
*) Республикалық бюджеттен трансферттердi игеру шеңберiндегi күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын, санды жәнe сапалы көpceткіштepдiң шараларын жүзеге асырушы тiзiм, тиiстi жергiлiктi бюджет бағдарламасының паспортында көрсетiледi.