Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год (Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности финансового центра города Алматы)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 (Выписка)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2006 год:
Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности финансового центра города Алматы согласно приложению 368-1 .
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 368-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235 <*>
Сноска. Постановление дополнено приложением 368-1 - постановлением Правительства РК от 31 июля 2006 года N 470б .
600 - Агентство Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового центра города Алматы
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности уполномоченного
органа по регулированию деятельности регионального
финансового центра "города Алматы"
на 2006 год
1. Стоимость: 1437202 тысячи тенге (один миллиард четыреста тридцать семь миллионов двести две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан "Об Агентстве Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы" от 1 февраля 2006 года N 55; Закон Республики Казахстан от 5 июня 2006 года "О региональном финансовом центре города Алматы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие рынка ценных бумаг, обеспечение его интеграции с международными рынками капитала, привлечение инвестиций в экономику Республики Казахстан, выход казахстанского капитала на зарубежные рынки ценных бумаг.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение деятельности регионального финансового центра города Алматы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Обеспечение
деятельности
уполномо-
енного
органа по
регулирова-
нию
деятельности
региональ-
ного
финансового
центра
города
Алматы
2
001
Аппарат
центрального
органа
Содержание
центрального
аппарата
Агентства по
регулированию
деятельности
регионального
финансового
центра города
Алматы согласно
лимита штатной
численности.
Оплата аренды
помещения.
Приобретение административ-
ного здания.
Разработка
нормативных
правовых актов
по созданию и
функционирова-
нию
регионального
финансового
центра города
Алматы.
Возмещение
затрат за
аудиторские
проверки.
Проведение
маркетинга
регионального
финансового
центра, в том
числе
проведение
информационной
и рекламной
компании в
средствах
массовой
информации (в
периодических
изданиях, на
телевидении, в
сети Интернет).
Оплата услуг
Международного
консультатив-
ного совета.
Проведение
международных
семинаров в
зарубежных
странах.
Оплата услуг
консультантов и
консалтинговых
компаний.
в
течение
года
Агентство
Республики
Казахстан
по регули-
рованию
деятельности
региональ-
ного
финансового
центра
города
Алматы

2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 Қаулысы (Үзінді)
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
368-1-қосымшаға  сәйкес Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің;
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
368-1-қосымша
Ескерту. Қаулы 368-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.31.  N 470б , өзгерту енгізілді - 2006.09.05. N  843 , 2006.11.24.  N 470л  қаулыларымен.
600 - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2006 жылға арналған
"Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу
жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
001 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны:  1437202 мың теңге (бір миллиард төрт жүз отыз жеті миллион екі жүз екі мың теңге)
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі:  "Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 1 ақпандағы N 55  Жарлығы ; "Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығы туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi:  республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты:  бағалы қағаздар рыногын дамыту, оның халықаралық рынок капиталдарымен ықпалдасуын қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының экономикасына инвестициялар тарту, қазақстандық капиталдың шетелдiк бағалы қағаздар рыногына шығуы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi:  Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
Р/с N
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарлама (кіші бағдарлама) атауы
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
2
001
Орталық органның аппараты
Штат санының лимитіне сәйкес Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің орталық аппаратын ұстау. Үй-жайды жалдау ақысын төлеу. Әкімшілік
ғимарат сатып алу. Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын құру және оның жұмыс істеуі жөніндегі нормативтік құқықтық актілерді әзірлеу. Аудиторлық тексерулердің шығындарын өтеу. Өңірлік қаржы орталығының маркетингін жүргізу, оның ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында (мерзімді басылымдарда, теледидарда, Интернет желісінде) ақпараттық және жарнамалау компаниясын жүргізу Халықаралық консультативтік кеңестің қызметтеріне ақы төлеу. Шетелдерде халықаралық семинарлар өткізу.
Консультанттар мен консалтингтiк компаниялардың қызметiне ақы төлеу
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
3

007
Повышение
квалификации
государст-
венных
служащих
Приобретение
услуг по
повышению
квалификации
государственных
служащих
согласно
утвержденному
плану повышения
квалификации,
в том числе
обучение
государствен-
ному языку.
2-4
квартал
Агентство
Республики
Казахстан
по регули-
рованию
деятельности
региональ-
ного
финансового
центра
города
Алматы
009
Материально-
техническое
оснащение
государст-
венных
органов
Приобретение
автотранспорта,
мебели,
оборудования
для оснащения
кабинетов и
прочих активов
и товаров.
в
течение
года
Агентство
Республики
Казахстан
по регули-
рованию
деятельности
региональ-
ного
финансового
центра
города
Алматы
017
Обеспечение
функциони-
рования
информацион-
ных систем
и информа-
ционно-
техническое
обеспечение
государст-
венных
органов.
Сопровождение
программных продуктов и
локальных
задач.
Приобретение
программных
продуктов.
Получение услуг по системному и техническому обслуживанию.
Приобретение
вычислительной
техники и
периферийного
оборудования.
Приобретение
комплектующих и
расходных
материалов.
Получение услуг
по подключению
к сети Интернет
.
в
течение
года
Агентство
Республики
Казахстан
по регули-
рованию
деятельности
региональ-
ного
финансового
центра
города
Алматы
Сноска. В пункт 6 внесены изменения постановлением Правительства РК от 5 сентября 2006 года N 843 ; от 24 ноября 2006 года N 470л .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: 100% обеспечение нормативно-правовой основой для создания и функционирования регионального финансового центра города Алматы; привлечение на работу высококвалифицированных специалистов в количестве 100 человек; обеспечение оснащенности государственных служащих компьютерами и оргтехникой на 100 % от общей потребности.
Конечный результат: дальнейшее развитие рынка ценных бумаг в Республике Казахстан, интеграция с международными рынками капитала; максимальное привлечение инвестиций в экономику Республики Казахстан; обеспечение выхода казахстанского капитала на зарубежные рынки ценных бумаг.
Финансово-экономический результат: средние затраты на содержание одного государственного служащего центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности финансового центра города Алматы составляет 13522,6 тыс. тенге; средние затраты на повышение квалификации одного государственного служащего - 25,75 тыс.тенге; средний объем затрат по обеспечению функционирования информационных систем и информационно-технического обеспечения Агентства - 285,87 тыс.тенге.
Своевременность: своевременное выполнение мероприятий согласно установленным графикам.
Качество: привлечение наибольшего количества участников регионального финансового центра города Алматы и обеспечение интеграции казахстанского и международного рынка ценных бумаг. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения постановлением Правительства РК от 5 сентября 2006 года N 843 .

007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
Бекітілген біліктілікті арттыру жоспарына сәйкес мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтерді сатып алу, оның ішінде мемлекеттік тілді оқыту.
2-4 тоқсан
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
4
009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
Автокөлiк, кабинеттердi жабдықтау үшін жиһаздар, жабдықтар және басқа активтерді, тауарларды сатып алу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
5
017
Ақпараттық жүйелердің жұмыс іс-
теуін қам-
тамасыз ету және мемлекет-
тік орган-
дарды ақ-
параттық-
техникалық қамтамасыз ету
Бағдарламалық өнiмдердi және жергілікті мін- деттерді сүйе- мелдеу. Бағдарламалық өнiмдер сатып алу. Жүйелiк және техникалық қызмет көрсету жөнiндегi қызметтердi сатып алу, есептеу тех-
никасы мен перифериялық жабдықтар сатып алу. Интернет  желісіне қосылу бойынша қызметтерді алу.
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы ор-
талығының қызметін реттеу агенттігі
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтиже: Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығын құру және оның жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету үшiн нормативтiк құқықтық негiзбен 100 % қамтамасыз ету; 100 бiлiктiлiгi жоғары мамандарды жұмысқа тарту мемлекеттiк қызметшiлердiң компьютермен және ұйымдастыру техникасымен жалпы қажеттiлiктiң 100 %-мен жарақтандырылуын қамтамасыз ету.
Түпкi нәтиже: Қазақстан Республикасында бағалы қағаздар рыногын одан әрi дамыту, халықаралық капитал рыноктарына ықпалдасу;
Қазақстан Республикасының экономикасына инвестицияларды барынша тарту; қазақстандық капиталдың шетелдiк бағалы қағаздар рыногына шығуын қамтамасыз ету.
Қаржы-экономикалық нәтиже: Қазақстан Республикасы Алматы қаласының қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгi орталық аппаратының бiр мемлекеттiк қызметшiсiн ұстауға арналған орташа шығын 13522,6 мың теңгенi құрайды; бiр мемлекеттiк қызметшiнiң бiлiктiлiгiн арттыруға арналған орташа шығын - 25,75 мың теңге; Агенттiктiң ақпараттың жүйелерiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету жөнiндегi шығындардың орташа көлемi және ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету - 285,87;
Уақтылығы: белгiленген кестеге сәйкес iс-шараларды уақтылы орындау.
Сапасы: Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығы қатысушыларының барынша көп санын тарту және қазақстандық және халықаралық бағалы қағаздар рыногының ықпалдасуын қамтамасыз ету.