Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год (Министерство внутренних дел Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 (выписка)
В соответствии с  Бюджетным  кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2007 год:
Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложениям  14,   15,   16,   17,    18,   19,   20,   21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28,   29,   30,   31,   32;
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Сноска. Приложение 14 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 ; от 6 ноября 2007 года N  1052 .
ПРИЛОЖЕНИЕ 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Обеспечение политических интересов страны
в области общественного порядка"
на 2007 год
1. Стоимость:  7330 тысяч тенге (семь миллионов триста тридцать тысяч тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2003 года N 608 "О Толеубаеве Т.А.".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  борьба с международной и транснациональной преступностью
5. Задачи бюджетной программы:  обеспечение связи с Интерполом в целях поддержания сотрудничества в борьбе с преступностью, формирование единого информационного пространства для обеспечения эффективной борьбы с международной преступностью, особенно с ее организованными формами, включая терроризм и наркобизнес, усиление степени взаимодействия между национальными органами уголовной полиции во всем мире. Оперативное сотрудничество с представителями других стран-участниц Интерпола по вопросам борьбы с международной преступностью.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
002
Обеспечение
политических
интересов
страны в области об-
щественного
порядка
Расходы на содер-
жание офицера
связи - представи-
теля Республики
Казахстан в Гене-
ральном Секрета-
риате Интерпола в
городе Лион (Фран-
ция) - 1 человек
для информационно-
го обеспечения
связи в целях
эффективной борьбы
с международной
преступностью.
В те-
чение
года
Министерство
внутренних
дел
Республики
Казахстан

2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 Қаулысы (үзінді)
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Мыналардың:
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
14-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
15-ҚOCЫMШA
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2007 жылға арналған
"Елдiң қоғамдық тәртiп саласындағы саяси мүдделерiн қамтамасыз ету"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 7330 мың теңге (жетi миллион үш жүз отыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Т.А. Төлеубаев туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 25 маусымдағы N 608 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : халықаралық және трансұлтты қылмысқа қарсы күрес.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : қылмысқа қарсы күресте ынтымақтастықты дамыту және бiр ақпараттық кеңiстiк құру мақсатында Интерполмен байланыс ұстауды қамтамасыз ету, сондай-ақ барлық әлемдегi қылмыстық полицияның ұлттық органдары арасындағы өзара қарым-қатынас деңгейiне байланысты болатын халықаралық қылмыспен ең тиiмдi күрес жүргiзудi қамтамасыз ету үшiн, әсiресе оның ұйымдастырылған түрлерiмен, оның iшiнде ылаңкестiк және есiрткi бизнесiне қарсы тиiмдi күрес жүргізу үшiн ақпараттық қамтамасыз ету. Интерполдың басқа да қатысушы-мемлекеттерiнің өкілдерімен халықаралық қылмыс мәселелерi бойынша жедел ынтымақтастық құру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N
р/с
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарламаның (кiші бағдарламаның) атауы
Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар
Iске асыру мерзiмi
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
002
Елдiң қоғамдық тәртiп саласындағы саяси мүдделерiн қамтамасыз ету
Халықаралық қылмыспен тиімдi
күрес жүргізу мақсатында ақпараттық қамтамасыз ету үшiн Лион
қаласындағы  (Франция) Интерполдың Бас
Хатшылығындағы Қазақстан
Республикасының өкілi - байланыс
офицерiн ұстау жөнiндегi шығыстар.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: количество лиц, объявленных в международный розыск по каналам Интерпола - не менее 500 человек в течение года; количество задержанных лиц, находящихся в розыске по линии Интерпола - не менее 25 человек в течение года.
Конечный результат: обеспечение правоохранительных органов Казахстана следственной, оперативной, научно-практической и справочно-аналитической информацией; обеспечение доставки запросов и информации, направленные в правоохранительные органы зарубежных стран - участниц Интерпола; оперативное решение вопросов Республики Казахстан со странами, с которыми не заключены соглашения о правовой помощи по уголовным делам и экстрадиции
Финансово-экономический результат: затраты на содержание представителя Республики Казахстан в Генеральном Секретариате Интерпола в пределах выделенного лимита.
Своевременность: своевременное обеспечение информацией, оперативное сотрудничество с представителями других стран-участниц Интерпола по вопросам борьбы с международной преступностью.
Качество: укрепление международного сотрудничества в сфере оперативно-розыскной деятельности.
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Сноска. Приложение 16 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 ; от 6 ноября 2007 года N  1052 ; от 29 декабря 2007 года  N 1393  .
ПРИЛОЖЕНИЕ 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Специальные и воинские перевозки"
на 2007 год
1. Стоимость:  140 442 тысячи тенге (сто сорок миллионов четыреста сорок две тысячи тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Закон  Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  обеспечение круглосуточного контроля и ускоренного продвижения эшелонов, транспорта и других учетных единиц для недопущения срыва по перевозке спецконтингента, воинских и специальных грузов, личного состава министерства и войсковых частей.
5. Задачи бюджетной программы:  организация и оперативное управление воинскими и специальными перевозками железнодорожным транспортом для обеспечения безопасности граждан, недопущение внештатных ситуаций при движении специальных вагонов, воинских и специальных грузов, личного состава министерства и войсковых частей; выполнение постановлений судов по этапированию спецконтингента к местам отбывания наказаний.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: Интерпол каналдары бойынша халықаралық iздеуге жар салған адамдар саны - жыл бойы 500 адамнан кем емес; Интерпол тарапы бойынша халықаралық іздеуде болған адамдардың ұсталған саны - жыл бойы 25 адамнан кем емес.
Түпкi нәтиже: Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдарын тергеу, жедел, ғылыми-практикалық және анықтама-аналитикалық ақпаратпен қамтамасыз ету; Интерполдың мүшелерi болып табылатын шет ел мемлекеттерiнің құқық қорғау органдарына жiберiлген сұратулар мен ақпаратты жеткізудi қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасының қылмыстық iстер және экстрадициялар бойынша құқықтық көмек туралы келiсiм-шарт жасалмаған мемлекеттермен мәселелердi шешу.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: Интерполдың Бас Хатшылығында Қазақстан Республикасының өкiлiн ұстау үшiн бөлiнген лимит шегiнде шығындалатын шығыстар.
Уақтылығы: ақпаратпен уақтылы қамтамасыз етiп отыру, Интерполдың басқа қатысушы-мемлекеттерiнің өкiлдерiмен халықаралық қылмыс мәселелерi бойынша жедел ынтымақтастық құру.
Сапасы: жедел-iздестiру қызметi саласында халықаралық ынтымақтастықты бекiту.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
16-ҚOCЫMШA
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 16-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.07.13.  N 597 , 2007.11.06.  N 1052  2007.12.29.  N 1393  Қаулыларымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
17-ҚOCЫMШA
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Арнайы және әскери тасымалдар"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 140 442 мың теңге (бір жүз қырық миллион төрт жүз қырық екі мың теңге).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 21 желтоқсандағы  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : министрлiктің және әскери бөлiмдердің жеке құрамының әскери және арнайы жүктерi, арнайы контингенттерiнің қозғалысын тәулiктiк бақылауға алуды, эшелондардың және басқа да есептегi бiрлiктердің тез жүруiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : министрлiктің және әскери бөлiмдердiң жеке құрамының арнайы контингентi мен арнайы жүктерiн тасымалдау бойынша жоспарланған iс-шараларды бұзуға жол бермеу, азаматтардың қауiпсiздiктерiн қамтамасыз ету үшiн темiржол көлiгiмен әскери және арнайы тасымалдауларды ұйымдастыру және жедел басқару; арнайы контингенттi жазасын өтеу орындарына тасымалдау жөнiндегi соттардың қаулыларын орындау.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
004
Специальные
и воинские
перевозки
Оплата за транс-
портные услуги
по перевозке
спецконтингента,
грузов и иных
перевозок: аренда
специальных ваго-
нов. Аренда поме-
щений для службы
специальных воин-
ских перевозок;
погашение
кредиторской
задолженности за
услуги по брониро-
нанию мест в
пассажирских
поездах оплата
услуг связи.
Техническое обслу-
живание передвиж-
ного командного
пункта-вагона,
плановый деповской
ремонт служебно-
технического ваго-
на.
В те-
чение
года
Министерство
внутренних
дел Республики
Казахстан,
Комитет
внутренних
войск
Министерства
внутренних
дел Республики
Казахстан,
Соединения и
части внутрен-
них войск МВД
Республики
Казахстан.
Сноска. Пункт 6 c изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 ; от 6 ноября 2007 года N  1052 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: количество выполняемых рейсов по перевозке спецконтингента, грузов и иных перевозок - 372 рейса; количество вагонов - 14.
Конечный результат: выполнение круглосуточного контроля по перевозке спецконтингента и спецгрузов.
Финансово-экономический результат: стоимость аренды одного спецвагона в сутки - 28,3 тыс.тенге.
Своевременность: обеспечение выполнения графиков движения и безопасности государственных воинских перевозок, перевозок спецконтингента в соответствии с требованиями уголовно-исполнительного законодательства.
Качество: доставка грузов и спецконтингента к пункту назначения.
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Сноска. Приложение 19 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
ПРИЛОЖЕНИЕ 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
008 "Модернизация и развитие спутниковой сети
передачи данных и телефонии"
на 2007 год
1. Стоимость:  103188 тысяч тенге (сто три миллиона сто восемьдесят восемь тысяч тенге)

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
N
р/с
Бағдарлама коды
Кіші бағдар-лама коды
Бағдарламаның (кiші бағдарламаның) атауы
Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар
Iске асыру мерзiмi
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
004
Арнайы және әскери
тасымалдар
Арнайы контингент пен арнайы жүктердi және тағы басқа да тасымалдарды тасымалдау бойынша көлiк қызметтерiн төлеу. Арнайы әскери тасымалдар қызметтерi үшiн
үй-жайларды жалға алу: жолаушы
поездарында
орындарды
броньдау
жөніндегі
қызметтер үшін
кредиторлық
берешекті өтеу,
Жылжымалы
командалық пункт-вагонға техникалық қызмет көрсету, қызмет-техникалық вагонды жоспарлы деполық жөндеу жасау.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi,Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң ішкi әскерлер комитетi,  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң Iшкi әскерлер комитетiнiң бөлiмдерiн қосу.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597 , 2007.11.06.  N 1052  қаулысымен.
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: арнайы контингенттi, жүктердi және басқа да тасымалдарды тасымалдау бойынша атқарылатын рейстер саны - 372 рейс; вагон саны - 14.
Түпкi нәтиже: арнайы контингенттi және арнайы жүктердi тасымалдауды тәулiк бақылауды орындау.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: бiр арнайы вагонды бiр тәулiкке жалға алу бағасы - 28,3 мың теңге.
Уақтылығы: мемлекеттiк әскери тасымалдаулар қозғалысы орындалуына қауiпсiздiк графигiн орындау, арнайы контингенттің қылмыстық-атқару заңнамасының талаптарына сәйкес жеткiзiлуiн қамтамасыз ету.
Сапасы: арнайы контингент пен жүктердің белгiленген орнына жеткізiлуi.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
18-ҚOCЫMШA
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
19-ҚOCЫMШA
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
20-ҚOCЫMШA
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Мәлiметтер берудiң спутниктiк желiсi мен телефонияны жаңғырту және дамыту"
деген 008 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 103188 мың теңге (бiр жүз үш миллион бiр жүз сексен сегiз мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Бюджетный  кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; подпункт 2.4.2 пункта 2.4 Плана мероприятий  постановления  Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2006 года N 519 "Об утверждении Программы развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на 2006-2008 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  создание современной, отказоустойчивой, централизованно управляемой ведомственной системы передачи данных и телефонии с использованием спутника "KAZSAT".
5. Задачи бюджетной программы:  соединение городских, районных, линейных органов современными линиями спутниковой связи для создания мультисервисной сети передачи данных и телефонии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
008
Модернизация
и развитие
спутниковой
сети передачи
данных и
телефонии
Переориентация
существующих
спутниковых
станций на
национальный
спутник "Kazsat"
(приобретение
оборудования,
монтаж и
инсталляция).
Март-
декабрь
Министерство
внутренних дел
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: переход корпоративной спутниковой сети МВД на национальный спутник "Kazsat".
Конечный результат: модернизация 51 спутникового терминала в территориальных подразделениях органов внутренних дел, улучшение качества спутниковой связи и повышение уровня оперативного управления подразделениями МВД.
Своевременность: поставка товаров и оказание услуг согласно срокам соответствующих договоров.
Качество: согласно утвержденному техническому заданию.
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Сноска. Приложение 21 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 19 декабря 2007 г. N  1238 .
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 22
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Сноска. Приложение 22 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
ПРИЛОЖЕНИЕ 23
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
011 "Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2007 год

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасында 2006-2008 жылдарға арналған Телекоммуникация саласын дамытудың бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2006 жылғы 7 маусымдағы N 519  қаулысы  Iс-шаралар жоспарының 2.4-тармағының 2.4.2-тармақшасы; 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджеттiк  кодексi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : "KAZSAT" спутнигiн пайдалана отырып, мәлiметтердi берудiң және телефонияның қазiргi заманғы, бас тарта алатын, бiр орталықтан басқарылатын жүйесiн құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : қалалық, аудандық, желiлiк органдарды мәлiметтердi берудің және телефонияның мультисервистi жүйесiн құру үшiн қазiргi заманға сай спутниктiк байланыс желiлерiне қосу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N
р/с
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарламаның (кiші бағдарламаның) атауы
Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар
Iске асыру мерзiмi
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
008
Мәлiметтер берудiң спутниктiк желiсi мен телефонияны жаңғырту және дамыту
Қолданыстағы спутниктiк стансаларды "Kazsat" ұлттық спутнигіне қайта бейiмдеу (құрылғыларды сатып алу, монтаждау және орнату).
Наурыз-желтоқсан
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тура нәтиже: IIМ-нің корпоративтiк спутниктiк жүйесiн "Kazsat" ұлттық спутнигiне көшiру.
Соңғы нәтиже: iшкi iстер органдарының аумақтық бөлiмшелерiнде 51 спутниктiк терминалды жетiлдiру, спутниктiк байланыстың сапасын жақсарту және IIМ-нiң бөлiмшелерiн жедел басқаруды көтеру.
Уақтылығы: тиiсiнше шарттар мерзiмдерiне сәйкес тауарлар мен қызмет көрсетулердi жеткiзу.
Сапасы: бекiтiлген техникалық тапсырысқа сәйкес.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
21-ҚOCЫMШA
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 21-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.12.19.  N 1238  Қаулысымен.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
22-ҚOCЫMШA
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
23-ҚOCЫMШA
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау"
деген 011 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость:  122 415 тысяч тенге (сто двадцать два миллиона четыреста пятнадцать тысяч тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Статья 19  Закона Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан";  статья 5-1  Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1997 года N 847 "О профессиональной подготовке лиц, впервые поступающих на службу, и сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан"; контракт от 6 июня 2003 года N 335/5/14 Министерства внутренних дел Республики Казахстан об обучении военнослужащих внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в военно-учебных заведениях Министерства обороны Российской Федерации.
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  обеспечение переподготовки и повышения квалификации сотрудников органов внутренних дел.
5. Задачи бюджетной программы:  максимальное повышение уровня теоретических знаний и практических навыков военнослужащих внутренних войск и сотрудников органов внутренних дел; первоначальная подготовка кандидатов на службу в органы внутренних дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
011
Повышение
квалификации и
переподготовка
кадров
Содержание Училища
Министерства внут-
ренних дел Респуб-
лики Казахстан, в
пределах штатной
численности - 94
единиц.
Для максимального
повышения уровня
знаний сотрудников
и для проведения
специального пер-
воначального обу-
чения кандидатов,
поступающих на
службу в органы
внутренних дел.
Приобретение осо-
бого оборудования
и материалов,
копировального
аппарата.
Проведение капита-
льного ремонта
Училища МВД Рес-
публики Казахстан,
повышение квалифи-
кации в учебных
заведениях Россий-
ской Федерации,
командировки и
служебные разъезды
за пределы страны.
В те-
чение
года
Министерство
внутренних
дел Республики
Казахстан,
Училище
Министерства
внутренних
дел Республики
Казахстан,
Комитет
внутренних
войск
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан

1. Құны : 122 415 мың теңге (бір жүз жиырма екі миллион төрт жүз он бес мың теңге).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасы 1992 жылғы 23 маусымдағы Заңының  19-бабы ; "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының  5-1-бабы ; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қызметiне алғаш рет түскен адамдары мен қызметкерлерiн кәсiби даярлау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 16 мамырдағы N 847  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнің әскери қызметшiлерiн Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында оқытуға және ұстауға арналған Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің Ресей Федерациясының қорғаныс министрлiгiмен 2003 жылғы 6 маусымдағы N 335/5/14 келiсiм-шарты.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : iшкi iстер органдары қызметкерлерiнің бiлiктiлiктерiн арттыруды және қайта даярлауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : iшкi iстер органдары қызметкерлерi мен iшкi әскерлердің әскери қызметшілерінің теориялық білімдері мен практикалық біліктіліктерінің деңгейiн максималды түрде көтеру; Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарына қызметке үмiткерлердi алғашқы дайындықтан өткiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
011
Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң училищесiн 94 бiрлiк  штаттық сан шегiнде ұстау. Қызметкерлердің   бiлiм деңгейiн максималды түрде көтеру үшін және iшкi iстер органдарының қызметiне алғаш рет түсетiн үмiткерлердi алғашқы арнайы оқыту үшiн. Арнайы жарақтар мен материалдарын, көшiргiш аппаратын сатып алу. Қазақстан Республикасы Iшкi министрлiгiнiң училищесiнде күрделi жөндеу жүргізу, қызметкерлердің білiм деңгейiн максималды көтеру және iшкi iстер органдары қызметiне үміткерлерiнің алғашқы дайындығын жүргізу үшiн Ресей Федерациясының оқу орындарында білiктiлiк көтеру, елден тыс шет елдерге қызметтiк iссапарлар.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi,  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң училищесi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Ішкі әскерлер комитеті

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: количество сотрудников, прошедших курсы повышения квалификации - 450 единиц: количество сотрудников, прошедших курсы переподготовки - 50 единиц; количество кандидатов на службу в органы внутренних дел, прошедших обучение на курсах специального первоначального обучения - 600 единиц; количество сотрудников, прошедших курсы повышения квалификации в учебных заведениях и центрах Российской Федерации и стран дальнего зарубежья не более 50 единиц; количество военнослужащих, прошедших курсы повышения квалификации в учебных заведениях Российской Федерации - 96 единиц. Приобретение особого оборудования, копировального аппарата.
Конечный результат: обеспеченность органов внутренних дел сотрудниками, прошедшими в Училище МВД РК курсы повышения квалификации, переподготовки и специального первоначального обучения на 1,6 процента; обеспеченность органов внутренних дел квалифицированными сотрудниками, прошедшими курсы повышения квалификации в учебных заведениях и центрах Российской Федерации и стран дальнего зарубежья на 0,2 процента; обеспеченность органов внутренних дел квалифицированными военнослужащими, прошедшими курсы повышения квалификации в учебных заведениях и центрах Российской Федерации и стран дальнего зарубежья на 0,6 процента; обеспеченность обмундированием нового образца на 80 процентов от общей потребности; обеспеченность особым оборудованием и материалами на 74 процента от общей потребности; обеспеченность активами на 63,2 процента от общей потребности.
Финансово-экономический результат: средние затраты на 1-го обучаемого в год - 110,2 тыс.тенге; средние затраты на 1-го обучаемого сотрудника в год в учебных заведениях Российской Федерации и стран дальнего зарубежья - 354,0 тыс.тенге; средние затраты на 1-го обучаемого военнослужащего в год в учебных заведениях Российской Федерации - 117,7 тыс.тенге; средние затраты на 1-го сотрудника - 697,3 тыс.тенге.
Своевременность: своевременное обучение сотрудников и кандидатов на службу в органы внутренних дел, на курсах повышения квалификации, переподготовки и специального первоначального обучения, согласно разнарядке.
Качество: соответствие выпускников курсов специального первоначального обучения, предъявляемым квалификационным требованиям; удовлетворение органов внутренних дел полученными знаниями сотрудников, окончивших курсы повышения квалификации и переподготовки; удовлетворение органов внутренних дел полученными знаниями сотрудников, окончивших курсы повышения квалификации в учебных заведениях Российской Федерации и стран дальнего зарубежья; удовлетворение внутренних войск полученными знаниями военнослужащих, окончивших курсы повышения квалификации в учебных заведениях Российской Федерации.
ПРИЛОЖЕНИЕ 24
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
012 "Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием"
на 2007 год

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: бiлiктiлiк арттыру курстарынан өткен қызметкерлер саны - 450 бiрлiк; қайта даярлау курстарынан өткендер саны - 50 бiрлiк; iшкi iстер органдары қызметiне үмiткерлердiң алғашқы арнайы оқуынан өткендер саны - 600 бiрлік; Ресей Федерациясының және алыс шетелдердiң оқу орындарында және орталықтарында курстарын өткен iшкi iстер органдары қызметiне үміткерлер саны 50 бiрлiктен артық емес; Ресей Федерациясының оқу орындарында бiлiктiлiк арттыру курстарынан өткен әскери қызметшiлер саны - 96 бiрлiк. Арнайы жарақтарды, көшiргiш аппараттарын сатып алу.
Түпкi нәтиже: iшкi iстер органдарын Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің училищесiнде бiлiктiлiк арттыру, қайта даярлау және алғашқы арнайы оқу курстарын өткен қызметкерлермен қамтамасыз ету 1,6 пайызға; iшкi iстер органдарын Ресей Федерациясының және алыс шетелдердің оқу орындарында бiлiктiлiк арттыру курстарынан өткен қызметкерлермен қамтамасыз ету 0,2 пайызға; iшкi iстер органдарын Ресей Федерациясының және алыс шетелдердің оқу орындарында білiктiлiк арттыру курстарын өткен әскери қызметшiлермен қамтамасыз ету 0,6 пайызға; жаңа үлгiдегi киiм-кешекпен қамтамасыз ету - жалпы қажеттiлiктен 80 пайызға; арнайы жабдықтармен және материалдармен қамтамасыз ету - жалпы қажеттiлiктен 74 пайызға; активтермен қамтамасыз ету - жалпы қажеттiлiктен 63,2 пайызға.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: жылына бiр оқушыға кететiн орташа шығындар - 110,2 мың теңге; Ресей Федерациясының және алыс шетелдердің оқу орындарында өтетiн бiр қызметкерге кететiн орташа шығындар - 354,0 мың теңге; Ресей Федерациясының оқу орындарында өтетiн бiр әскери қызметшіге кететiн орташа шығындар - 117,7 мың теңге; 1 қызметкерге кететiн орташа шығындар - 697,3 мың теңге.
Уақтылығы: iшкi iстер органдарының қызметкерлерi мен қызметiне үмiткерлердi бiлiктiлiк арттыру курстарында, қайта даярлау және алғашқы арнайы оқу курстарында өкiмдемеге сәйкес өз уақытында оқыту.
Сапасы: алғашқы арнайы оқу курстары түлектерiнiң бiлiктiлiк талаптарына сай болуы; iшкi iстер органдарының бiлiктiлiк арттыру және қайта даярлау курстарын бiтiрген қызметкерлер бiлiмiмен қанағаттануы; iшкi iстер органдарының бiлiктiлiк арттыру және қайта даярлау курстарын Ресей Федерациясының және алыс шетелдердiң оқу орындарында бiтiрген қызметкерлер бiлiмiмен қанағаттануы; iшкi әскерлердің бiлiктілiк арттыру және қайта даярлау курстарын Ресей Федерациясының оқу орындарында бiтiрген қызметкерлер бiлiмiмен қанағаттануы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
24-ҚOCЫMШA
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Жоғары кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау"
деген 012 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость:  2086876 тысячи тенге (два миллиарда восемьдесят шесть миллионов восемьсот семьдесят шесть тысяч тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 6 ноября 2007 года N  1052 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Статья 19  Закона Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан";  статья 5-1  Закон Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан";  Закон  Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1997 года N 349 "О создании Высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года N 675 "О создании государственного учреждения "Академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1427 "Отдельные вопросы, связанные с финансированием подготовки кадров для правоохранительных органов, деятельности правоохранительных органов и социальной защиты военнослужащих войск правительственной связи"; Контракт от 6 июня 2003 года Министерства внутренних дел Республики Казахстан с Министерством обороны Российской Федерации на обучение и содержание военнослужащих внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в военно-учебных заведениях Российской Федерации; Контракт от 8 сентября 2005 года N 270 Министерства внутренних дел Республики Казахстан с Волгоградской академией Министерства внутренних дел Российской Федерации о подготовке сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан; Контракт от 1 октября 2005 года N 255 Министерства внутренних дел Республики Казахстан с Омской академией Министерства внутренних дел Российской Федерации о подготовке сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан; Контракт от 4 октября 2005 года N 191 Министерства внутренних дел Республики Казахстан с Московским университетом Министерства внутренних дел Российской Федерации о подготовке сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан; Контракт от 5 октября 2005 года N 264 Министерства внутренних дел Республики Казахстан с Академией управления Министерства внутренних дел Российской Федерации о подготовке сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан.
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета

1. Құны : 2086876 мың теңге (екі миллиард сексен алты миллион сегіз жүз жетпіс алты мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2007.11.06.   N 1052  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасы 1992 жылғы 23 маусымдағы Заңының  19-бабы ; "Қазақстан Республикасының ішкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының  5-1-бабы ; "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң Жоғары әскери училищесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 18 наурыздағы N 349  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің Академиясы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 1 маусымдағы N 675  қаулысы ; "Құқық қорғау органдары үшiн кадрлар даярлауды, құқық қорғау органдарының қызметiн және үкiметтiк байланыс әскерлерi әскери қызметшілерiн әлеуметтiк қорғауды қаржыландыруға байланысты жекелеген мәселелер" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1427  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң әскери қызметшiлерiн Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында оқытуға және ұстауға арналған Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің Ресей Федерациясының Қорғаныс министрлігiмен 2003 жылғы 6 маусымдағы келiсiм-шарты; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Ресей Федерациясы Iшкi iстер министрлiгiнiң Волгоград академиясымен Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қызметкерлерiн даярлау жөнiндегi 2005 жылғы 8 қыркүйектегi N 270 келiсiм-шарты; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің Ресей Федерациясы Iшкi iстер министрлiгiнің Омбы академиясымен Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қызметкерлерiн даярлау жөнiндегi 2005 жылғы 1 қазандағы N 255 келiсiм-шарты; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігiнің Ресей Федерациясы Iшкi iстер министрлiгінің Мәскеу университетiмен Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қызметкерлерiн даярлау жөнiндегi 2005 жылғы 4 қазандағы N 191 келiсiм-шарты; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің Ресей Федерациясы Iшкi iстер министрлiгінің Академиясымен Қазақстан Республикасы iшкi істер органдарының қызметкерлерiн даярлау жөнiндегi 2005 жылғы 5 қазандағы N 264 келiсiм-шарты.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттiң қаражаты.

4. Цель бюджетной программы:  обеспечение специалистами с высшим профессиональным образованием для системы органов внутренних дел.
5. Задачи бюджетной программы:  создание необходимых условий для получения качественного высшего профессионального образования.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
012
Подготовка
специалистов
с высшим про-
фессиональным
образованием
2
021
Премиальные
выплаты воен-
нослужащим за
1997-1998
годы
Премиальные вып-
латы военнослужа-
щим за
1997-1998 годы.
В те-
чение
года
Высшее военное
училище внут-
ренних войск
Министерства
внутренних
дел Республики
Казахстан.
3
100
Подготовка
специалистов с
высшим про-
фессиональным
образованием
Содержание высших
учебных заведений
МВД Республики
Казахстан в
пределах штатной
численности
1717 единиц, при
лимите численнос-
ти 1770 единиц,
в том числе:
Академии - 678
единиц;
Карагандинского
юридического
института - 501
единица;
Высшего военного
училища внутрен-
них войск - 591
единица.
Для создания необходимых усло-
вий для получения
качественного
высшего профес-
сионального обра-
зования и для
проведения перво-
начальной подго-
товки кандидатов,
поступающих на
службу в органы
внутренних дел
приобретение
особого оборудо-
вания и материа-
лов универсальных
чемоданов крими-
налиста, минити-
пографий кухонно-
го оборудования,
программного
обеспечения.
Закуп вычислите-
льной техники:
компьютеров в
комплекте.
Проведение капи-
тального ремонта
в Высшем военном
училище внутрен-
них войск Минис-
терства внутрен-
них дел Республи-
ки Казахстан,
обучение военно-
служащих внутрен-
них войск в
военно-учебных
заведениях
Российской
Федерации,
обучение сотруд-
ников органов
внутренних дел в
учебных заведени-
ях Российской
Федерации и
медицинское
страхование
обучающихся
сотрудников
органов внутрен-
них дел в учебных
заведениях
Российской
Федерации (оплата
за обучение с
сентября 2006
года по декабрь
2007 года).
В те-
чение
года
Министерство
внутренних дел
Республики
Казахстан,
Комитет
внутренних
войск
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан,
Высшее военное
училище
внутренних
войск
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан,
Академия
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан,
Карагандинский
юридический
институт
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан имени
Баримбека
Бейсенова.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 6 ноября 2007 года N  1052 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: количество обучающихся по очной форме обучения - 2 889 единиц; количество обучающихся, по заочной форме обучения - 1 651 единица; количество обучающихся на курсах специального первоначального обучения - 300 единиц; количество сотрудников, обучающихся в учебных заведениях МВД Российской Федерации - 220 единиц; количество военнослужащих обучающихся в военно-учебных заведениях Российской Федерации - 43 единицы; выпуск курсантов по очной форме - 419 единиц, в том числе с отличием - 60 единиц; выпуск курсантов по заочной форме - 522 единицы, в том числе с отличием - 15 единиц; количество военнослужащих, которым должна быть выплачена премия за 1997-1998 годы - 50 человек; приобретение: особого оборудования, кухонного оборудования, программного обеспечения, закуп вычислительной техники.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : iшкi iстер органдарының жүйесi үшін жоғары кәсіптік білiмi бар мамандармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : сапалы жоғары кәсiби бiлiм алу үшiн қажеттi жағдайлар жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
012
Жоғары кәсiптік бiлiмдi мамандар даярлау
2
021
1997-1998 жылдардағы әскери қызметшiлерге үстемақы төлеу
1997-1998 жылдар аралығындағы әскери қызметшiлерге сыйақы төлеу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң Жоғары әскери училищесi.
3
100
Жоғары кәсiби бiлiмдi мамандар даярлау
Қазақстан Республикасы IIМ жоғарғы оқу орындарын ұстаудың штаттық санының шегi 1717 бiрлік, сандық лимит кезiнде 1770 бiрлік, оның iшiнде:
Академияда - 678 бiрлік;
Қарағанды заң институтында - 501 бiрлік;
iшкi әскерлердiң Жоғары әскери училищесiн - 591 бiрлiк шегiнде ұстау.
Сапалы жоғары кәсiби бiлiм алуға жағдайлар жасау үшiн және iшкi iстер органдарының қызметiне түсетiн үміткерлердi алғашқы даярлаудан өткізу үшiн арнайы құрылғылар мен материалдар, криминалистің әмбебап чемодандарын, кішi типографияларын, ас үй жарақтарын, бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу. Есептеуiш техникаларын: жиынтықтағы компьютерлер сатып алу. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Iшкi әскерлерiнің Жоғары әскери училищесiнде күрделi жөндеу жүргізу, ішкі әскерлердің әскери  қызметшілерін Ресей Федерациясының әскери-оқу орындарында оқыту, Ресей Федерациясының оқу орындарында iшкi iстер органдарының қызметкерлерiн оқыту
және Ресей
Федерациясының оқу
орындарында оқитын
ішкі істер
органдарының
қызметкерлерін
медициналық сақтандыру
(2006 жылғы қыркүйек айынан 2007 жылғы желтоқсан айы аралығына оқуға төлеу).
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, ҚазақстанРеспубликасы Iшкi iстер министрлiгінің Iшкi әскерлер комитетi, ҚазақстанРеспубликасы Iшкi iстер министрлiгі iшкi әскерлерінің Жоғары әскери  училищeci, ҚазақстанРеспубликасы Iшкi  істер министрлігінің Академиясы, Қазақстан Республикасы Ішкі iстер министрлiгiнiң Бәрiмбек  Бейсенов атындағы Қарағандызаң институты.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.11.06.  N 1052  қаулысымен.
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тікелей нәтиже: күндiзгi оқу бөлiмiнде оқитындар саны - 2 889 бiрлiк; сырттай оқу бөлiмiнде оқитындар саны - 1 651 бiрлік; алғашқы арнайы оқу оқитындар саны - 300 бiрлік; Ресей Федерациясының IIМ оқу орындарында оқитын қызметкерлер саны - 220 бiрлiк; Ресей Федерациясының әскери-оқу орындарында оқитын әскери қызметшiлердiң саны - 43 бiрлiктер; күндiзгi оқу бөлiмi бойынша курсанттарды шығару - 419 бiрлік, оның iшiнде үздiк - 60 бiрлік; 1997-1998 жылдар үшiн сыйақы алуы керек әскери қызметшiлер саны - 50 адам; арнайы құрылғылар, ас үй жарақтарын, бағдарламалық қамтамасыз етудi, есептеуiш техникаларын сатып алу.

Конечный результат: обеспеченность органов внутренних дел специалистами с высшим профессиональным образованием на 32,2 процента; обеспеченность внутренних войск специалистами с высшим профессиональным образованием на 17,0 процентов; обеспеченность обмундированием нового образца на 80,0 процентов от общей потребности; обеспеченность особым оборудованием и материалами 75,3 процента от общей потребности; обеспеченность активами - 55,4 процента от общей потребности.
Финансово-экономический результат: средние затраты на 1-го обучаемого в год - 701,7 тыс.тенге; средние затраты на 1-го обучаемого сотрудника в год в учебных заведениях МВД Российской Федерации - 910,1 тыс.тенге; средние затраты на 1-го обучаемого военнослужащего в год в учебных заведениях Российской Федерации - 220,9 тыс.тенге; средние затраты на 1-го сотрудника - 758,2 тыс.тенге.
Своевременность: своевременное обучение слушателей органов внутренних дел и военнослужащих внутренних войск по очной и заочной форме обучения, согласно плану приема.
Качество: доля отчисленных обучающихся от общего числа обучающихся - 1,7 процента; доля выпускников с высшим профессиональным образованием, окончивших высшее учебное заведение с отличием от общего числа выпускников - 8,0 процентов.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 6 ноября 2007 года N  1052 .
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 25
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Сноска. Приложение 25 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
ПРИЛОЖЕНИЕ 26
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
014 "Лечение военнослужащих, сотрудников правоохранительных
органов и членов их семей"
на 2007 год
1. Стоимость:  1 343 325 тысяч тенге (один миллиард триста сорок три миллиона триста двадцать пять тысяч тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   статья 32  Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; статья  10-1  Закона Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года "О пожарной безопасности"; п.  128  Указа Президента Республики Казахстан от 6 сентября 2005 года N 1642 "Об утверждении Положения о прохождении службы в органах финансовой полиции Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2005 года N 957 "Об утверждении Правил медицинского обслуживания в соответствующих государственных учреждениях здравоохранения органов внутренних дел сотрудников уголовно-исполнительной системы органов юстиции и членов их семей, проживающих совместно с ними, а также пенсионеров уголовно-исполнительной системы органов юстиции".

Түпкi нәтиже: Iшкi iстер органдарын жоғары кәсiби бiлiмi бар мамандармен қамтамасыз ету 32,2 пайызға; iшкi әскерлердi жоғары кәсiби бiлiмi бар мамандармен қамтамасыз ету - 17,0 пайыз; жаңа үлгiдегi киiм-кешекпен қамтамасыз ету - жалпы қажеттiлiктен 80,0 пайызға; арнайы жарақпен және материалдармен қамтамасыз ету - жалпы қажеттiлiктен - 75,3 пайызға; активтермен қамтамасыз ету - жалпы қажеттiлiктен 55,4 пайызға.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: Жылына бiр оқушыға кететiн шығын - 701,7 мың теңге; Ресей Федерациясының IIМ оқу орындарында оқитын 1 қызметкерге кететiн шығын - 910,1 мың теңге; Ресей Федерациясының оқу орындарында оқитын 1 әскери қызметшiге кететiн шығын - 220,9 мың теңге; жылына бiр қызметкерге кететiн шығын - 758,2 мың теңге.
Уақтылығы: қабылдау жоспарына сәйкес күндiзгi және сырттай оқу бөлiмi бойынша iшкi iстер органдарының қызметкерлерi мен әскери қызметшілерiн өз уақытында оқыту.
Сапасы: жалпы оқитындар санынан оқудан шығарылғандардың үлесi - 1,7 пайызға; жалпы оқитындар санынан жоғары оқу орнын үздiк бiтiрген, жоғары кәсiби бiлiмi бар түлектердің үлесi - 8,0 пайызға.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.11.06.  N 1052  қаулысымен.
Қызметтiк қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
25-ҚOCЫMШA
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
26-ҚOCЫMШA
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн емдеу"
деген 014 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 1 343 325 мың теңге (бір миллиард үш жүз қырық үш миллион үш жүз жиырма бес мың теңге).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының  32-бабы ; "Өрт қауiпсiздiгi туралы" 1996 жылғы 22 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының  10-1-бабы ; "Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарында қызмет ету туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2005 жылғы 6 қыркүйектегi N 1642 Жарлығының  128-бөлiмi ; "Iшкi iстер органдарының тиiстi мемлекеттiк денсаулық сақтау мекемелерiнде әдiлет органдарының қылмыстық-атқару жүйесi қызметкерлерi және олармен бiрге тұратын отбасы мүшелеріне, сондай-ақ әдiлет органдарының қылмыстық-атқару жүйесi зейнеткерлерiне медициналық қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2005 жылғы 27 қыркүйектегi N 957  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  улучшение несения служебных обязанностей сотрудниками органов внутренних дел путем оказания своевременного и квалифицированного медицинского обслуживания, проведение медицинского освидетельствования военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, членов их семей и пенсионеров.
5. Задачи бюджетной программы:  снижение уровня заболеваемости, а также оказание комплексной, квалифицированной, специализированной, консультативно-диагностической, профилактической и стационарной помощи военнослужащим внутренних войск, сотрудникам органов внутренних дел, уголовно-исполнительной системы, противопожарной службы, органов финансовой полиции, членам их семей и пенсионерам, курсантам и слушателям учебных заведений; определение по состоянию здоровья, физическому и психическому развитию годности к службе в правоохранительных органах; снижение процента военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, которые не исполняют свои служебные обязанности в связи с болезнью.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
014
Лечение военно-
служащих, сот-
рудников право-
охранительных
органов и
членов их семей
Содержание Централь-
ного госпиталя с
поликлиникой, терри-
ториальных госпита-
лей и поликлиник
органов внутренних
дел, в пределах
штатной численности
2 014 единиц для
оказания медицинской
помощи военнослужа-
щим, сотрудникам
правоохранительных
органов и членам
их семей.
Обеспечение деятель-
ности госпиталей с
поликлиникой продук-
тами питания, меди-
каментами, вакцина-
ми, прочими средст-
вами медицинского
назначения, постель-
ными принадлежнос-
тями, специальным
обмундированием,
товарно-материаль-
ными ценностями,
горюче-смазочными
материалами, прове-
дение текущего
ремонта и капиталь-
ного ремонта в
зданиях госпиталей
с поликлиниками.
Приобретение меди-
цинского оборудова-
ния: общехирургичес-
ких, диагностичес-
ких, физиотерапев-
тических аппаратов,
оборудования для
медицинской лабора-
тории, для стомато-
логии, аппаратов
для рентгенодиагнос-
тики, медицинского
инвентаря и комплек-
тующих для лечения,
диагностики, прове-
дения лабораторных
исследований.
Приобретение компью-
терной техники и
нематериальных акти-
вов. Оказание ста-
ционарных медицинс-
ких услуг военнослу-
жащим, сотрудникам
правоохранительных
органов членам их
семей и пенсионерам
органов внутренних
дел и внутренних
войск.
Погашение креди-
торской задолжен-
ности по пене
прошлых лет.
Разработка
проектно-сметной
документации для
проведения капи-
тального ремонта.
В те-
чение
года
Министерство
внутренних
дел Республики
Казахстан,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
Министерства
внутренних
дел Республики
Казахстан,
территориаль-
ные госпитали
и поликлиники
органов
внутренних
дел.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 6 ноября 2007 года N  1052 .

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты : уақтылы және бiлiктi медициналық қызмет көрсету жолымен iшкi iстер органдары қызметкерлерiнің қызметтiк мiндеттерiн атқаруын жақсарту, әскери қызметшілерiне, құқық қорғау органдары қызметкерлерi мен зейнеткерлерiне медициналық куәландыру жүргiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : науқастану деңгейiн төмендету, сондай-ақ құқық қорғау органдарының қызметкерлерiне, iшкi әскерлердің әскери қызметшiлерiне, зейнеткерлерiне, олардың отбасы мүшелерiне және iшкi істер органдарының, iшкi әскерлердің зейнеткерлерiне, сондай-ақ қылмыстық-атқару жүйесiнің, өртке қарсы қызметтің, қаржы полициясы органдарының қызметкерлерiне және зейнеткерлерiне, олардың отбасы мүшелерiне, оқу орындарының курсанттары мен тыңдаушыларына кешендi, білiктi, мамандандырылған, консультативтiк-диагностикалық, профилактикалық және стационарлық көмек көрсету; құқық қорғау органдарында денсаулық жағдайы, физикалық және психикалық дамуы бойынша қызметке жарамдылығын анықтау; науқасына байланысты өзiнің қызметтiк мiндеттерiн орындамайтын әскери қызметшiлердiң, құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң санын азайту.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
014
Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн
емдеу
Әскери қызметшiлерге, құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне және олардың отбасы мүшелерiне медициналық көмек көрсету үшін iшкi iстер органдарының емханасы бар орталық госпиталiн, аумақтық госпитальдерiн және емханаларын 2014 бiрлік штаттық сан шегiнде ұстау. Емханасы бар госпитальдердің қызметiн азық-түлiкпен, дәрі-дәрмекпен, вакциналармен, медициналық мақсаттағы өзге де құралдармен, төсек-орынмен, арнайы киiмдермен, тауар-материалдық бағалы заттармен, жанар-жағар май материалдарымен қамтамасыз ету, емханасы бар госпитальдер ғимараттарында ағымдық және күрделi жөндеу жүргізу.
Медициналық, жалпы хирургиялық, диагностикалық, физиотерапевтiк аппараттар, медициналық лабораторияға арналған жабдықтар, стоматологияға арналған жабдықтар, рентгенодиагностикаға арналған аппараттар, медициналық құрал-сайман және емдеу, диагностикалық, лабораторлық зерттеулер жүргiзу құралдарын сатып алу. Компьютерлiк техникалар және материалдық емес активтердi сатып алу. Әскери қызметшілерге, құқық қорғау органдарының қызметкерлерi мен олардың отбасы мүшелерi мен iшкi әскер органдарының және ішкі әскерлер зейнеткерлерiне стационарлық медициналық қызмет көрсету.
Өткен жылдар
өсімақысы бойынша
кредиторлық берешекті
өтеу. Күрделі жөндеу
жүргізу үшін
жобалау-сметалық
құжаттама әзірлеу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінің Емханасы бар орталық госпиталi, ішкі істер органдарының аумақтық госпитальдерi мен емханалары
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.11.06.  N 1052  қаулысымен.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: количество военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, подлежащих профосмотру - 69 609 человек; количество принятых и осмотренных больных на амбулаторном приеме - 1 404 201 больных; количество пролеченных случаев в стационаре - 11 776 больных, количество освидетельствований - 47 000 сотрудников в год; предоставление медицинских услуг в рамках государственного заказа - 28200 койко-дней, приобретение медицинского оборудования.
Конечный результат: снижение общей заболеваемости среди военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, членов их семей и пенсионеров на 2-5 процентов; степень оснащенности медицинских учреждений медицинским оборудованием на 68 процентов от общей потребности.
Финансово-экономический результат: средняя длительность пребывания больного на койке - 13,2 дня; средняя занятость койки - 265 дней; средние затраты на лечение одного больного, койко-день - 2,0 тыс.тенге; средние затраты на одно посещение в поликлинику - 187 тенге; средняя стоимость одного койко-дня (госзаказ) - 2,8 тыс.тенге; средние затраты на одного медицинского работника в год - 594,4 тыс.тенге.
Своевременность: своевременное оказание квалифицированной медицинской помощи, поставка медицинского оборудования в соответствии с графиком поставки оборудования.
Качество: степень охвата профилактическими осмотрами военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, удовлетворение больных оказанной медицинской помощью, отсутствие жалоб по поводу оказания медицинских услуг.
ПРИЛОЖЕНИЕ 27
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
016 "Изготовление водительских удостоверений, документов,
номерных знаков для государственной регистрации транспортных средств"
на 2007 год
1. Стоимость:  4 283 598 тысяч тенге (четыре миллиарда двести восемьдесят три миллиона пятьсот девяносто восемь тысяч тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   статьи 2 - 4 Закона  Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; статья  15,   статьи 18 -19 Закона Республики Казахстан от 15 июля 1996 года "О безопасности дорожного движения".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  обеспечение допуска граждан и транспортных средств к участию в дорожном движении.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: әскери қызметшiлердің, құқық қорғау органдары қызметкерлерiнің, кәсiби байқаудан өтетiндер саны - 69 609 адам; амбулаторлық қабылдауда болған және өткен адамдар саны - 1 404 201 науқас; стационарда емделген жағдайлар саны - 11 776 науқас; куәландырылғандардың саны - жылына 47 000 қызметкер; мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде медициналық қызметтер ұсыну - 28200 кереует-күнiне; медициналық құрал-жабдықтар сатып алу.
Түпкi нәтиже: әскери қызметшiлер, құқық қорғау органдарының қызметкерлерiнің, олардың отбасы мүшелерi мен зейнеткерлерінiң арасындағы науқас ауру пайызын төмендету 2-5 пайызға медициналық мекемелердің медициналық жарақтармен қамтамасыз етiлу деңгейi жалпы қажеттiлiктен 68 пайызға.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: науқастың ауруханада болуының орташа ұзақтығы - 13,2 күн, кереуеттің жылдық орташа толық болуы - 265 күн, бiр науқасты емдеуге кететiн орташа шығындар, кереует-күн - 2,0 мың теңге, емханаға бiр рет баруға кететiн орташа шығындар - 187 теңге; бiр кереует-күннің орташа құны (мемлекеттiк тапсырыс) - 2,8 мың теңге; бiр медициналық қызметкерге жұмсалатын жылдық орташа шығындар - 594,4 мың теңге.
Уақтылығы: дер кезiнде бiлiктi медициналық көмек көрсету, жабдықтар жеткiзу кестесiне сәйкес медициналық жабдықтар жеткiзу.
Сапасы: әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының қызметкерлерiн алдын ала қарауды қамту деңгейi; науқастардың көрсетілген медициналық көмекке қанағаттануы, медициналық көмек көрсету бойынша науқастардың шағымдарының болмауы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
27-ҚOCЫMШA
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Жүргiзушi куәлiктерiн, көлiк құралдарын мемлекеттiк тiркеу үшiн қажет құжаттарды және нөмiр белгiлерiн дайындау"
деген 016 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 4 283 598 мың теңге (төрт миллиард екі жүз сексен үш миллион бес жүз тоқсан сегіз мың теңге).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының  2-4-баптары ; "Жол қозғалысының қауiпсiздiгi туралы" 1996 жылғы 15 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының  18-19-баптары .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : жол қозғалысына қатысуға азаматтарға және көлiк құралдарына рұқсат берудi қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы:  учет владельцев автотранспортных средств и транспортных средств, в целях максимального выявления их при допущении нарушений дорожно-транспортного движения; максимальное обеспечение потребности граждан регистрационными документами, государственными регистрационными номерными знаками на транспортные средства и водительскими удостоверениями (далее СРТС, ГРНЗ и ВУ).
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
016
Изготовление
водительских
удостоверений,
документов,
номерных знаков
для государст-
венной регист-
рации транспорт-
ных средств
Выполнение обяза-
тельств по догово-
рам на изготовле-
ние водительских
удостоверений,
документов, номер-
ных знаков для
государственной
регистрации транс-
портных средств.
Погашение
кредиторской
задолженности
прошлых лет.
В те-
чение
года
Министерство
внутренних
дел Республики
Казахстан,
Департаменты
внутренних
дел областей,
городов Алматы
и Астаны,
подразделения
специальной
полиции
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: количество комплектов государственных регистрационных номерных знаков - не менее 700 000; количество единиц свидетельств о регистрации транспортных средств - не менее 680 000; количество единиц водительских удостоверений - не менее 410 000; количество комплектов транзитных номерных знаков - не менее 5 000.
Конечный результат: процент обеспечения специальной продукцией владельцев автотранспортных средств.
Финансово-экономический результат: затраты на изготовление 1-го комплекта государственных регистрационных номерных знаков - 2420,76 тенге; затраты на изготовление 1-ой единицы свидетельства о регистрации транспортных средств - 1080,53 тенге; затраты на изготовление 1-ой единицы комплекта государственного регистрационного транзитного номерного знака - 297,39 тенге; затраты на изготовление 1-ой единицы водительского удостоверения - 1287,06 тенге.
Своевременность: обеспечение специальной продукцией владельцев автотранспортных средств, согласно установленным нормам.
Качество: обслуживание граждан при получении свидетельства о регистрации транспортных средств, государственного регистрационного номерного знака и водительского удостоверения.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 28
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
ПРИЛОЖЕНИЕ 29
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
018 "Обеспечение миграционными карточками иностранных лиц,
прибывающих в Республику Казахстан"
на 2007 год

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : жол-көлiк қозғалысының ережесiн бұзуға жол берiлген кезде оларды максималды түрде анықтау мақсатында автокөлiктер құралдары мен көлiк құралдарының иелерiн есепке алу; азаматтарды тiркеу құжаттарымен, көлiк құралдарына мемлекеттiк тiркеу нөмiрлік белгілерiмен және жүргiзушi куәлiктерiмен максималды түрде қамтамасыз ету (бұдан әрi - ККTК, МТНБ және ЖК).
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
016
Жүргiзушi куәлiктерiн, көлiк құралдарын мемлекеттiк тiркеу үшiн қажет құжаттарды және нөмiр белгiлерiн дайындау
Келiсiм-шарттарға сәйкес жүргізушi куәлiктерiн, көлiк құралдарын мемлекеттiк тiркеу үшiн қажеттi құжаттарды және нөмiр белгiлерiн дайындау мiндеттемелерiн орындау. Өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеу.
Жыл бойы
ҚазақстанРеспубликасы Iшкi iстер министрлiгi, облыстардағы, Алматы және Астана қалаларындағы Iшкi
iстер департаменттерi, арнайы полиция бөлiмшелерi
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тура нәтиже: мемлекеттiк тiркеу нөмiр белгiлерiнiң жиынтықтар саны - 700 000 кем емес; көлiк құралдарын тiркеу туралы куәлiк бiрлiгiнің саны - 680 000 кем емес; бiрлiктерiнің саны - 410 000 кем емес; транзиттiк нөмiрлер белгiсiнің жиынтық саны - 5 000 кем емес.
Соңғы нәтиже: автокөлiк құралдарының иелерiн арнайы өнiммен қамтамасыз ету процентi.
Қаржы-экономикалық нәтиже: мемлекеттiк тiркеу нөмiр белгiлерiнің бiр жиынтығын дайындауға жұмсалатын шығындар - 2420,76 теңге; көлiк құралдарын тiркеу туралы куәлiк бiрлiгiн дайындауға жұмсалатын шығын - 1080,53 теңге; мемлекеттiк транзиттiк тiркеу нөмiрлер белгiсiнің бiр бiрлiгін дайындауға кететiн шығын - 297,39 теңге; 1 бiрлiк жүргiзушi куәлiктерiн дайындауға кететiн шығын - 1287,06 теңге.
Уақытылығы: белгiленген нормаға сәйкес автокөлiктер иелерiн арнайы өнiммен қамтамасыз ету.
Сапасы: жүргiзушi куәлiгiн, мемлекеттiк тiркеу нөмiр белгiсiн және көлiк құралдарын тiркеу туралы куәлiктерiн алу кезiнде азаматтарға жасалатын қызмет.
Қызметтiк қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
28-ҚOCЫMШA
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
29-ҚOCЫMШA
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Қазақстан Республикасына келетiн шетелдiк азаматтарды көшi-қон карточкаларымен қамтамасыз ету"
деген 018 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость:  6000 тысяч тенге (шесть миллионов тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  ст.  5-1  Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136 "Отдельные вопросы правового регулирования пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан"
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  обеспечение политической и экономической стабильности, а также общественного порядка путем достоверного учета иностранных лиц временно въезжающих на территорию Республики Казахстан, в том числе недопущение нелегальной миграции
5. Задачи бюджетной программы:  обеспечение миграционными карточками и бланками на временный въезд иностранных лиц, прибывающих в Республику Казахстан
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
018
Обеспечение
миграционными
карточками
иностранных
лиц,
прибывающих
в Республику
Казахстан
Оплата услуг по изго-
товлению миграционных
карточек, а также
расходы по доставке
миграционных карто-
чек.
В те-
чение
года
Министерство
внутренних дел
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: количество иностранцев, обеспеченных миграционными карточками, въехавших в страну на срок более 5 суток - 2 000 000 человек, количество иностранцев, обеспеченных миграционными карточками, въехавших в страну на срок до 5 суток - 3 000 000 человек, количество изготавливаемых миграционных карточек не менее 5 000 000 единиц.
Конечный результат: обеспечение миграционными карточками иностранных граждан прибывающих на территорию Республики Казахстан.
Финансово-экономический результат: затраты на изготовление 1-ой миграционной карточки - 1 тенге.
Своевременность: своевременный учет иностранных лиц, прибывающих в Республику Казахстан.
Качество: соблюдение иностранными гражданами правил въезда и пребывания на территории Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 30
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
019 "Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на реализацию
региональной программы "Астана - город без наркотиков"
на 2007 год

1. Құны : 6000 мың теңге (алты миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының  5-1-бабы ; "Қазақстан Республикасына шетелдiк азаматтардың келуiн реттейтiн кейбiр мәселелер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 136  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттiң қаражаты
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : саяси және экономикалық тұрақтылықты, сондай-ақ қоғамдық тәртiптi Қазақстан Республикасы аумағына уақытша кiретiн шетелдiк азаматтарды нақты есепке алу жолымен қамтамасыз ету, оның iшiнде заңсыз көшiп-қонуды болдырмауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Қазақстан Республикасына уақытша келетiн шетелдiк адамдарды көшi-қон карточкаларымен және бланкiлерiмен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
018
Қазақстан Республикасына келетiн шетелдiк азаматтарды көшi-қон карточкаларымен қамтамасыз ету
Көші-қон карточкаларын
дайындау бойынша қызметтер ақысын төлеу, сондай-ақ көші-қон карточкаларын
жеткiзу жөнiндегi шығыстар.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: 5 тәулiктен астам уақытқа елге кiрген, көші-қон карточкаларымен қамтамасыз етiлген шетелдiктер саны - 2 000 000 адам, 5 тәулiкке дейiнгi уақытқа елге кiрген, көшi-қон карточкаларымен қамтамасыз етiлген шетелдiктер саны - 3 000 000 адам, дайындалатын көшi-қон карточкаларының саны 5 000 000 бiрлiктен кем емес.
Түпкi нәтиже: Қазақстан Республикасы аумағына келетiн шетел азаматтарын көшi-қон карточкаларымен қамтамасыз ету.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: 1 көші-қон карточкасын дайындауға кететiн шығын - 1 теңге.
Уақтылығы: Қазақстан Республикасы аумағына келетiн шетел азаматтарын өз уақытында тiркеу.
Сапасы: шетел азаматтарының Қазақстан Республикасы аумағына кiру және тұру ережелерiн сақтауы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
30-ҚOCЫMШA
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Астана қаласы бюджетiне "Астана - есiрткiсiз қала" өңiрлiк бағдарламасын iске асыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер"
деген 019 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость:  281 154 тысячи тенге (двести восемьдесят один миллион сто пятьдесят четыре тысячи тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Бюджетный  кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Указ  Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года N 1678 "Об утверждении Стратегии борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2006-2014 годы"; решение Маслихата города Астаны от 19 октября 2006 года N 295/38-III "Региональная Программа "Астана - город без наркотиков" на 2006-2008 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  выявление и сокращение распространения наркотиков, снижение количества наркозависимых в городе Астане.
5. Задачи бюджетной программы:  совершенствование механизма противодействия незаконному обороту наркотических средств с помощью использования передвижного средства обнаружения наркотических средств.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
019
Целевые текущие
трансферты бюд-
жету города
Астаны на реа-
лизацию регио-
нальной програ-
ммы Астана -
город без
наркотиков
Приобретение пере-
движного средства
обнаружения нарко-
тических средств
(мобильный досмот-
ровый рентгеновс-
кий комплекс).
В те-
чение
года
Министерство
внутренних дел
Республики
Казахстан,
Комитет по
борьбе с
наркобизнесом
и контролю
за оборотом
наркотиков
Министерства
внутренних
дел Республики
Казахстан,
Акимат
г. Астаны,
ДВД г. Астаны
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: приобретение передвижного средства обнаружения наркотических средств (мобильного досмотрового рентгеновского комплекса).
Конечный результат: противодействие незаконному обороту наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров, а также предотвращение и пресечение их ввоза на территорию Республики Казахстан и дальнейшего трафика в другие страны; снижение количества наркозависимых лиц в городе Астане.
Своевременность: своевременное изъятие наркотических средств из незаконного оборота
Качество: стабилизация наркоситуации в стране, сокращение распространения наркотиков до уровня минимальной опасности для общества.
ПРИЛОЖЕНИЕ 31
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
104 "Борьба с наркоманией и наркобизнесом"
на 2007 год

1. Құны : 281 154 мың теңге (екі жүз сексен бір миллион бір жүз елу төрт мың теңге).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  кодексi ; "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2006-2014 жылдарға арналған стратегиясын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2005 жылғы 29 қарашадағы N 1678  жарлығы , "Астана-есiрткiсiз қала" 2006-2008 жылдарға арналған аймақтық бағдарламасы" Астана қаласы Мәслихатының 2006 жылғы 19 қазандағы N 295/38-III шешiмi.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : есiрткiнің таралуын анықтау және тоқтату, Астана қаласында есiрткіге тәуелдi адамдардың санын төмендету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi:  есiрткi құралдарының заңсыз айналымына қарсы әрекет механизмiн есiрткi құралдарын анықтаудың жылжымалы құралдарын пайдалану көмегiмен жетiлдiру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
019
Астана қаласы бюджетiне "Астана - есiрткiсiз қала" өңiрлiк бағдарламасын iске асыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
Есiрткi құралдарын анықтаудың жылжымалы құралдарын алу (мобильдік, рентгендiк қарау комплексi)
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнiң есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау жөнiндегi комитетi, Астана қаласының Әкiмшiлiгi, Астана қаласының IIД
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: Есiрткi құралдарын анықтаудың жылжымалы құралдарын алу (мобильдiк, рентгендiк қарау комплексi).
Түпкi нәтиже: есiрткi құралдарының, психотроптық заттардың және прекурсорлардың заңсыз айналымына қарсы тұру және де олардың Қазақстан Республикасының аумағынан тыс таралуының алдын алу және жою, басқа да мемлекеттерге таралуына жол бермеу; Астана қаласында есiрткiге тәуелдi адамдардың санын төмендету.
Уақтылығы: заңсыз айналымнан есiрткi заттарын уақытында алу.
Сапасы: елiмізде есiрткi жағдайын тұрақтандыру, қоғамның қауіпсіздігіне дейінгi минималды деңгейде есiрткiнің таралуын тоқтату.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
31-ҚOCЫMШA
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес"
деген 104 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость:  184036 тысяч тенге (сто восемьдесят четыре миллиона тридцать шесть тысяч тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Закон  Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года N 1678 "О стратегии борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2006-2014 годы";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года N 240 "О Программе борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2006-2008 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  создание условий для приостановления роста злоупотребления наркотиками и их незаконного оборота, последовательного сокращения распространения наркотиков до уровня минимальной опасности для общества, дальнейшее формирование и укрепление основных звеньев системы государственного и общественного противодействия дальнейшему распространению наркомании и борьбы с наркобизнесом в Республике Казахстан и повышение их эффективности.
5. Задачи бюджетной программы:  дальнейшее развитие взаимодействия между субъектами антинаркотической деятельности в Республике Казахстан; совершенствование механизма противодействия незаконному обороту наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров; совершенствование антинаркотической пропаганды; создание наркопостов "Рубеж-Наркотики".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
104
Борьба с
наркоманией и
наркобизнесом
Совершенствование
антинаркотической
пропаганды путем
издания информа-
ционных материалов
на антинаркотичес-
кую тематику,
выпуск журналов,
проведение конкур-
сов и соревнований,
круглых столов,
семинаров с кофе-
брейками по актуа-
льным проблемам
борьбы с наркопрес-
туплениями с опла-
той командировочных
расходов, приобре-
тение канцелярских
и прочих товаров,
сувениров и памят-
ных призов, а также
в целях формирова-
ния общественного
наркотического им-
мунитета приобре-
тение услуг по
изготовлению:
методических сбор-
ников, справочно-
методической лите-
ратуры полиграфи-
ческой, рекламной
продукции, тестов
по определению пре-
курсоров, наркоти-
ческих средств,
психотропных
веществ, видеороли-
ков, теле-радио
программ, видеофи-
льмов, документаль-
ных фильмов и их
трансляция, видео-
кассет и дисков
для проведения
информационной,
пропагандистской и
консультационной
работы.
Аренда автотранс-
портных средств в
период проведения
мероприятий.
Оплата работы спе-
циалистов по прове-
дению занятий по
профилактике нарко-
мании.
Материально-техни-
ческое оснащение
кинологических
служб, в т.ч. при-
обретение витамин-
ных препаратов для
служебных собак,
снаряжений, имита-
торов наркотических
средств и радио-
станции.
Материально-техни-
ческое укрепление
территориальных
спецподразделений
по борьбе с нарко-
бизнесом, в т.ч.
приобретение:
детекторов наркоти-
ческих веществ,
расходных материа-
лов, радиомикро-
фонов, радиостан-
ций, видеокамер,
компьютеров в ком-
плектах, компьюте-
ров Ноутбук, моби-
льных систем видео-
наблюдения "Циклоп"
в комплектах, неох-
лаждаемыми теплови-
зорами, волоконно-
оптических эндоско-
пов, комплектов
экспресс-тестов для
обнаружения нарко-
тических и психот-
ропных веществ, и
прочих товаров.
В те-
чение
года
Комитет по
борьбе с
наркобизнесом
и контролю
за оборотом
наркотиков
Министерства
внутренних
дел Республики
Казахстан.

1. Құны : 184036 мың теңге (бiр жүз сексен төрт миллион отыз алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 21 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрестің 2006-2014 жылдарға арналған стратегиясы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2005 жылғы 29 қарашадағы N 1678 қаулысы; "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2006 жылғы 5 сәуiрдегi N 240  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : есiрткiлердi пайдаланудың өсуiн тоқтату үшін және заңсыз айналымын тоқтатуға жағдайлар жасау, қоғам үшiн есiрткiнің таралу деңгейiн минималды қауiпсiздiк шектеу, Қазақстан Республикасы нашақорлыққа және есiрткi бизнесiнің одан әрi таралуына қарсы мемлекеттiк және қоғамдық iс-қимыл жүйесiнің толық ауқымды тиiмдiлiгiн қалыптастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Қазақстан Республикасында есiрткiге қарсы қызмет субъектiлерiнің арақатынасты одан әрi дамыту; есiрткi құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың заңсыз айналымына қарсы iс-қимылдар тетiгін нығайту; есiрткiге қарсы насихатты жетiлдiру; "Рубеж-Наркотики" есірткi қамалдарын құру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
104
Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес
Есiрткi бизнесiне қарсы насихатты нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес проблемаларына арналған журналдар шығару, конкурстар мен жарыстар өткізу, есiрткi қылмысына қарсы күрестiң өзектi проблемалары бойынша кофе-брейктер ұйымдастырумен, іссапар шығыстарын төлеумен дөңгелек үстелдер, семинарлар өткiзу, кеңсе және өзге де тауарларды, кәдесыйлар мен ескерткiш сыйлықтарды сатып алу, әдiстемелiк жиынтықтар шығару, баспаханалық, жарнамалық өнiмдер дайындау, бейнероликтер, телерадио  бағдарламалар шығару және тарату, ақпараттық, насихаттау және кеңес жұмыстарын өткізу үшiн бейнефильмдер, деректi фильмдер және қоғамдық есiрткi иммунитетiн қалыптастыру мақсатында бейнекассеталар   және дисктер шығару. Iс-шаралар жүргізу кезiнде автокөлiк құралдарын жалға алу. Есiрткi, психотропты заттар мен прекурсорлардың анықтау тесттерiн, анықтамалық-әдiстемелiк әдебиетiн дайындау, нашақорлықтың алдын алу сабақтарын жүргiзетiн мамандардың қызметiн төлеу. Кинологиялық қызметтердi материалдық-техникалық жарақтау, оның iшiнде қызметтiк иттер үшiн витаминдiк препараттарын, жабдықтарын, есiрткi заттарының имитаторларын, радиостансаларын сатып алу.
Есiрткiмен күрес бойынша арнайы бөлiмшелердi шығыс жабдықтарымен бiрге есiрткi заттарды анықтау детекторларымен, радиомикрофондармен, радиостансалармен, бейнекамералармен, жиынтықтағы компьютерлер, Ноутбук компьютерлерiн, жиынтықтағы "Циклоп" мобильдiк бейнебақылау жүйесімен және суымайтын жылувизорлар, волоконды-оптикалық   эндоскоптар, есiрткi және психотропты заттарды анықтау үшiн экспресс-тест жиынтықтарын, басқа да тауарларды сатып aлу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнiң есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау жөнiндегi комитетi