О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19 апреля 2010 года № 185
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) от 25 августа 2004 года № 63 "О размере и порядке оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3132, опубликовано 15 октября 2004 года в газете "Әулиекөл"), ранее были внесены изменения решением маслихата от 19 декабря 2007 года № 18 "О внесении изменения в решение маслихата от 25 августа 2004 года № 63 "О размере и порядке оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-7-64 от 11 января 2008 года, опубликовано 17 января 2008 года в газете "Әулиекөл" № 13);
2) от 20 марта 2009 года № 100 "О единых ставках фиксированного налога для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Аулиекольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-7-95 от 6 апреля 2009 года, опубликовано 9 апреля 2009 года в газете "Әулиекөл").
Председатель двенадцатой
сесии районного маслихата
Л. Войлошникова
Секретарь
районного маслихата
А. Бондаренко

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылуы туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 185 шешімі
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабы 2 тармағы 4) тармақшасының негізінде Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Мәслихаттың мына шешімдерінің күші жойылды деп саналсын:
1) 2004 жылғы 25 тамыздағы № 63 "Тұрғын үй көмегінің мөлшері және көрсету тәртібі туралы" шешімінің күші жойылды деп саналсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3132 нөмірімен тіркелген, 2004 жылғы 15 қазанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған), бұрын мәслихаттың "Мәслихаттың 2004 жылғы 25 тамыздағы № 63 "Тұрғын үй көмегінің мөлшері және көрсету тәртібі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2007 жылғы 19 желтоқсандағы № 18 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-64 нөмірімен 2008 жылғы 11 қаңтарда тіркелген, 2008 жылғы 17 қаңтарда "Әулиекөл" газетінің № 3 жарияланған);
2) 2009 жылғы 20 наурыздағы № 100 "Қызметін Әулиекөл ауданының аумағында жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларды туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-95 нөмірімен тіркелген, аудандық "Әулиекөл" газетінің 2009 жылғы 9 сәуірдегі санында жарияланған).
Аудандық мәслихаттың он
екінші сессиясының төрайымы
Л. Войлошникова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
А. Бондаренко